Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 146 316
  • 3 268
# 270
Днес ли ги чакаме да се появят на балконЯ? В колко часа ще е?
Виж целия пост
# 271
Днес ли ги чакаме да се появят на балконЯ? В колко часа ще е?
На балконите в неделя.
Днес (май) Камила, Хари и Мегън нещо в Уестминстър ми се върти.
В събота всички в Албърт Хол, и в неделя всички на Сенотафа.
Имаше и други събития.
Аз си поръчах брошка мак (не точно такъв и не с такава цел), но мисля да си я сложа тези дни Simple Smile
Виж целия пост
# 272
Аз си поръчах брошка мак (не точно такъв и не с такава цел), но мисля да си я сложа тези дни Simple Smile

Червена ли?

Има и виолетови за животните жертви по време на войната.
Виж целия пост
# 273
Камила няма да присъства днес, а и снощи отложи събитие, поради заболяване.
Харко и Меги са били вчера "тайно" в Уиндзор...

https://twitter.com/RE_DailyMail/status/1192383472851181569

https://twitter.com/chrisshipitv/status/1192379268455682048

Германците носят ли макове?
Виж целия пост
# 274
Пък учителката на Маркъл казала, че още като малка Маркъл е била лидер сред приятелите й и се била застъпвала за по-слабите. Това ще бъде включено в документалния филм за Мегън "Мегън за Президент?".
Nature Zap Сериозно ли правят такъв филм за холивудската херцогиня!?
..да държи ядреното куфарче на САЩ не е като куфара с парите от шоуто с късмета..
това само за Нistory channel*  Joy
 
Скрит текст:

Виж целия пост
# 275
Камила няма да присъства днес, а и снощи отложи събитие, поради заболяване.
Германците носят ли макове?
В Германия не се носят.

Беше ясно, че Камила ще се направи на болна.

Искам Ан да я замести. hahaha


Скрит текст:
Пък учителката на Маркъл казала, че още като малка Маркъл е била лидер сред приятелите й и се била застъпвала за по-слабите. Това ще бъде включено в документалния филм за Мегън "Мегън за Президент?".
Nature Zap Сериозно ли правят такъв филм за холивудската херцогиня!?
Да. Това не е шега.

Скрит текст:


Също така скоро очаквайте:

Виж целия пост
# 276
Аз си поръчах брошка мак (не точно такъв и не с такава цел), но мисля да си я сложа тези дни Simple Smile

Червена ли?

Да

Щом и вчера е отложила събитие, Камила, може би наистина е болна. И миналата година боледува, явно респираторните проблеми са ѝ присъщи.

Кейт днес, без черните аксесоари, ми харесва.

Виж целия пост
# 277
Кейт и Уилям от днес


Виж целия пост
# 278
Хари и Мегън вчера:










Кейт ми изглежда бледа и болна.
Виж целия пост
# 279
Дотук, макът на Хари ми харесва най-много.
Мегън не ми харесва как е облечена, блузата изглежда странна, полата ѝ е тясна, палто е ужасен цвят.
Виж целия пост
# 280
Полата на Мегън се е набрала нагоре. Странна блуза.
Виж целия пост
# 281
Кейт е пребледняла нещо.

Виж целия пост
# 282
Виж целия пост
# 283
Кейт ми изглежда бледа и болна.
..а на мен подпухнала и изморена Thinking
Виж целия пост
# 284
И аз не харесвам комбинацията на тъмно синьо и черно. Обаче, тая седмица се носят тъмни цветове принципно.

Аз си поръчах брошка мак (не точно такъв и не с такава цел), но мисля да си я сложа тези дни Simple Smile

Червена ли?

Да


Много хубава. Hands Plus1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия