Искам да кажа ... (164) през ноември

  • 64 793
  • 1 377
# 255
Дадка,  честитооо!
Виж целия пост
# 256
Здравейте момичета,
може ли да препоръчате клиника или зъболекар за поставянето на импланти?
За София
Виж целия пост
# 257
Оф, Сесил, аз вече не смея да препоръчвам.
На мъжа ми му ги слага д-р Камбов. 4 или 5 импланта, преди това присадка на кост и пр. Вече минаха 4-5 години... да чукам на дърво, няма ядове.
Съветът ми е да направите консултации поне с 2-3 доктора и да видите кой ще ви "пасне" и кой какво ще ви говори и предложи.
Виж целия пост
# 258
Ей Дадка, най-после. Пренадахме се бе, момиче. А, честито! Здраве и успехи ти желая!

Селесте, браво и на теб! Радвам се, че бързичко е станало!

Виж целия пост
# 259
Мид ми се губи нещо. Дано Елени да е оздравяла,че последно беше с Т. 🤗
И Фонсе,Фенси,абе всички да се явят на отчет ,да не ги мислим! 🧐
Аз сложих в кукъра черен ориз със зеленчуци. Това ще ни е вечерята. Който не е доволен,да си сготви! 🤣
Госпожата на Синеочка пак ми я хвали,как се заигравала вече,как сама си се събличала и обличала пижамката,ляга си. Само сутрин е драма.
Виж целия пост
# 260
Добър вечер!

Дадка, честито! Поглези се с нещо сега, купи си нещо. Заслужила си го. Simple Smile

Селесте, браво!

Преди малко се прибрах и сядам да хапна, че съм гладна като вълк.
Виж целия пост
# 261
Дадка, честито.
Селесте, браво.
Помислете ме с добро, моля ви, че имам голяма нужда.
Виж целия пост
# 262
Ох забравих-браво за изпита на Дадкаи за манипулацията на Селесте! 🤗
Съни,мисля те! 🤗🍀
Сърдиткото ме изненада-поръчал пици,ризото и торта. 😆 Пак ще се освинчосам!
Виж целия пост
# 263
Съни, мисля те!

Еха, Ени, чудесно меню.
Виж целия пост
# 264
Ето, има чудесни поводи да си сипя и тази вечер от хубавото вино! Браво на Дадка и Селесте!
Съни, ще те помисля и ще ти стисна палци!
Виж целия пост
# 265
Съни, мисля те 🤗

Аз съм на уиски от 17.30. Чудя се дали да вечерям или да си продължа с уискито. Много смотан ден. Жаля за дружка, не мога да и помогна, като рева не и помагам и изобщо... И какво да кажа не знам...
Виж целия пост
# 266
Съни, мисля те и аз🤗
Вечеряхме, време е да опна крачетата.
Взела съм си лаптопа, че имам домашни;)
ама хич не ми се отваря. Разбирам ги децата, значи;)
Виж целия пост
# 267
Тути, какви домашни бе душо 😊

Ени, твоя бая ще е съгрешил с толкоз армагани... Торта и аз бих апнала 😁
Виж целия пост
# 268
Тук съм Ени,добре е Елени,разправии ,майка ми така ме нареди,че  ми иде да я гръмна.
Виж целия пост
# 269
Ми Але, не си довърших работата, та за домашно ще е;)
Мид, и това ще мине!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия