Искам да кажа ... (164) през ноември

  • 64 793
  • 1 377
# 270
Съни, мисля те Hug

Маре, мисля, че повод си търсиш!
Wink

Али, за съжаление има доста патови ситуации.

Ени, одобрявам менюто!

Мид, здрави да сме Grinning

На мен  ми се почива, и не искам да мърдам от леглото. Също и ми се излиза. И двете няма да станат, първо, защото съм на работа постоянно и второ, защото ММ не е добре. И така, иска ми се Sunglasses
Виж целия пост
# 271
Мид 🤗

Тути, оффф, кофти. Аз ич не мога така,  по това време съм много непродуктивна.
Виж целия пост
# 272
Аз сутрин не съм, вечер по ми се удава;)
Ама ей ме, тук си вися, не почвам да работя.
Виж целия пост
# 273
Съни, мисля те! Praynig

Али, гуш! Hug

Мид, не се ядосвай!
Виж целия пост
# 274
Али,той с това не мож’ ме разтопи,ама айде,може да размисля. 🤣
Мид,радвам се,че малката е добре,пък за другото-не се ядосвай. 🤗
Ети,дано ти се получат исканията. 🤗
Забравих да ви кажа одеве както си мия и оправям,чувам някакви звуци от двора. Викам си сигурно ММ си идва по-рано. Два три пъти чувам нещо,ама нали сърдита,седя си вътре,шетам си и по едно време излизам до мазето и виждам кучето,откъснало се, залепило се на мрежата и се хвърля да яде това на комшиите. 😳🤦🏻♀ То е добричко с нас,слуша,обаче ми е над кръста,алабай е породата. 🤣 Та викнах я,дойде на стълбите,седи да я галя и се чудя какво да я правя. Гледам каишките здрави,викам си страх нестрах,ще слизам да видя дали мога да я вържа,че да не направи някоя беля. Слизам,тя ме закача да играем,за малко да ме събори,но й се скарах и казах да седне,даде лапа и леко полеко я вързах. Някак се откачила,не беше скъсала нищо. Та така,голяма съм скица,ако някой ме е гледал от страни ще падне от смях.
Виж целия пост
# 275
Ени, герой си ти, браво!
Стискам палчета за Съни!
И тази вечер няма да готвя, но за утре като дойде дъщерята с внуците съм планирала морски дарове. Лека вечер, банда!
Виж целия пост
# 276
Ени, това си е сероозна порода, браво! МсЧ искаше да ми носи такова, да ме пази на къщата, ама се отказа 🤣 Еле като завъдихме котките.

Вижте мама какво ми прати,  знае си гарджето 🤣

Виж целия пост
# 277
Така е момичета,но си е за разстрел,но аз съм си за е@ане с извинение.
Виж целия пост
# 278
Съни, мисля те и стискам палците!

Ени, да не се запечете, ориз със зеленчуци, ризото. Simple Smile

Али, силно се надявам да не е здравословен проблем с приятелката.

Мид, не се сърди на мама, сигурна съм, че за добро те е "наредила".

Цял ден глад и в 19ч като отвързах звяра...Чиния с баклава въобще няма да върна.
Виж целия пост
# 279
Хахаха няма ,Селесте. Ориза остана за утре. Хапнах едно парче пица,малко ризото и малко торта. Издух се!
Але,ако искате,имаме приятел,който развъжда алабаи. Той ни го подари,аз исках за двора,но не знаех,че е такова магаре. 🤣 И все пак е голям пазач и много умна. С детето особено! Направо ме изумява. Тя я язди,сипва й пясък на главата,какво ли не,тя не помръдва. Даже лапа не смее да й даде,защото знае,че ще я събори. Абе душичка е,но много мрази котки,каруци. 🤣
Виж целия пост
# 280
Леле , момичета , съжалявам , че толкова ви накрах да чакате , да ви пиша за изпита , но просто снощи като се прибрах и се трупясах  от изтощение- не съм припарвала ни до лаптоп , ни до телефон

И все пак много ви благодаря за положителните мисли и за палцестискането , много мило ми стана като ви изчетох сега

Ени, ММ те изкушава и подкупва явно , но аз бих се размекнала ако някой ми донесе тортичка
Дано се оправите бързо със сърдиткото
Браво на синеочка
Ени благодаря за подкрепата за изпита

Селесте , имала си и ти преживяване , добре , че всичко се е подредило
Чиния с баклава и аз не бих върнала

Съни и аз те мисля и стискам палци , всичко ще е наред
Благодаря за подкрепата за изпита

Мид , дано скоро се оправите с мама

Али , дано не е здравословен проблем с дружката
Мерси за подкрепата

Мериан , готино замислено меню за девойката и внучките

Тути , бързо да си свършваш домашното

Мари, предполагам вече пи за наше здраве - хубаво е когато има поводи
Иначе изпита беше двойно полят предварително
Утре вечер ще го дополеем


Цвети , благодаря за подкрепата за изпита
Поглезих се с шоколад и нова блуза тоя следобед
И на мен винаги ми е слаб ангела за сладолед

Буболина , мерси много че ме мислиш
Беше изтощаващ наистина,съжалявам че ви притесних

Ети, Руми  имах мерак , да намина снощи да ви се похваля и да замина да го  поливам снощи , ама така и не стигнах до поливане , стигнах пенсионерси до леглото в 20,30

 Десивалко благодаря за палцестискането

Селесте , благодаря , поглезих се вече
Иначе беше си борба , неясно структурирани теми , те се заяждат пък като не си написал точно определено нещо
Ами как от 100 страници тема да съм им в главата , да се сетя кое точно са имали в предвид аджеба
Но оцеляхме

Руми , а ряпа , издълбана и напълнена с мед , с дупчица отдолу и да изпиеш сока , пробвала ли си
Кашлицата нещо медикаментозно лекуваш ли я

И на мен ми се дояде баклава и тиквеник като ви чета


Хрис , страхотни гледки

Рире благодаря за палцестискането

Лелел , че ферман изписах, отново благодаря за палцеститскането
Дано не пропускам някой


Днес , разпуснах , от утре почвам пак да чета , че другия четвъртък пак ме зове изпит
Обещавам тогава да не ви изравям косите , дали съм го взела или не Blue HeartОгън сте ми
Виж целия пост
# 281
Поздравления, dadka! И веднага използвам момента да питам. Без да искам капнах в окото на ММ отипакс вместо офталмосептонекс. Опасно ли е?  Заболя го много.
Виж целия пост
# 282
Хелоууу,
Реших след доста дълго отсъствие да се завърна, но освен Лиляна не виждам друг познат 😁
Както и да е, радвам се че любимата ми тема е тук след почти 4 години отсъствие.
Виж целия пост
# 283
Добро утро,

Ени, завидях за менюто, а за "кученцето", не знаех каква е тази порода и влязох да видя. Лелееееееее, огромни са, но много красиви!

Флъфи /Флуфи/, не зная как се чете, но добре завърнала се!

Честит ви петък! Да е слънчев и приятен!
Виж целия пост
# 284
Добро утро!

Хубави новини прочетох вчера, но нищо нямах за казване. Днес е Архангеловден - честито на всички именици. И честит петък! Края на седмицата - най-сетне!

Хубав и слънчев ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия