The Ordinarу + DECIEM (Тема № 4)

  • 58 707
  • 775
# 120
Аз го използвам само вечер.
Виж целия пост
# 121
Да, малко е лепкав. Аз се опитах да спра да го мажа сутрин, но лицето ми се влошаваше (имам акне) и искам не искам го ползвам сутрин и вечер, иначе ефектът му се намаля.

Почти всички продукти борещи се с акне, предизвикват в началото обостряне на състоянието, а след това последващо успокояване на кожата( Не само на Ординари, но и в медицинската козметика по аптеките.)
Виж целия пост
# 122
Лепка, аз го ползвах сам вечер.
Сега съм го заменила с тоник и крем с ниацинамид.
Виж целия пост
# 123
Моят опит след една седмица с ниацинамида, не ми лепка, определено има разлика в състоянието на лицето ми, стари белези от пъпки се смалиха, челото ми беше покрито със ситни пъпчици, които вече ги няма, и на допир е гладко. Blush
Използвам и гликоловия тоник вечер.
Довлна съм и нямам търпение да пристигнат останалите продукти от намалението Heart
Виж целия пост
# 124
Здравейте. Някой получавал ли е пратка от сайта с Български пощи? Едната ми пратка беше изпратена с dpd и я получих от Спиди. А другата е изпратена с Landmak global и пише, че е напуснала страната, трябва да я получа с БГ пощи, но няма никаква информация за нея още. Имате ли представа дали става много бавно?
Виж целия пост
# 125
Аз винаги с дпд/спиди получавам, но един-единствен път ми пристигнаха нещата с някакви съвсем безизвестни, като дори ми звъняха по телефона за доставката и куриер беше една дама, която беше пеша с много пратки в себе си. Супер странно беше, но тогава ми беше изпратена от Белгия пратката, докато друг път винаги съм я получавала от UK.
Виж целия пост
# 126
Аз не съм получавала с бг пощи, но един път се разминах с техен куриер на входа на блока и не звънеше по телефона, опита само на домофона, аз му предложих да му отворя да се качи до вратата, но той каза, че ако не отговорят на домофона си тръгва и оставя само някакво листче на входната врата.
Виж целия пост
# 127
Аз винаги с дпд/спиди получавам, но един-единствен път ми пристигнаха нещата с някакви съвсем безизвестни, като дори ми звъняха по телефона за доставката и куриер беше една дама, която беше пеша с много пратки в себе си. Супер странно беше, но тогава ми беше изпратена от Белгия пратката, докато друг път винаги съм я получавала от UK.

Май и моята е пратена от Белгия, ако съдя по проследяващия номер, само че е с адрес за проследяване в България като на БГ пощи. Но пък е била в Нотнгам.. странно. Освен да е пратена от УК, но с белгийски доставчик, затова да е в белгийски номер.
Виж целия пост
# 128
Здравейте,имам спукани капиляри по лицето,ще се радвам ако някой от опит сподели продукти от който е доволен.
Виж целия пост
# 129
Да, малко е лепкав. Аз се опитах да спра да го мажа сутрин, но лицето ми се влошаваше (имам акне) и искам не искам го ползвам сутрин и вечер, иначе ефектът му се намаля.

Почти всички продукти борещи се с акне, предизвикват в началото обостряне на състоянието, а след това последващо успокояване на кожата( Не само на Ординари, но и в медицинската козметика по аптеките.)
Знам, обаче вече трети месец не се чисти лицето. Имам едни много упорити по брадичката и не се махат хич. Не трябва ли до 3 месеца да се е оправи положението.
Виж целия пост
# 130
Здравейте,имам спукани капиляри по лицето,ще се радвам ако някой от опит сподели продукти от който е доволен.

За спукани капиляри нищо не помага, освен лазер и то частично в зависимост от състоянието. Това не е нещо, което е възможно да се повлияе от козметика.
Виж целия пост
# 131
Здравейте,имам спукани капиляри по лицето,ще се радвам ако някой от опит сподели продукти от който е доволен.

За спукани капиляри нищо не помага, освен лазер и то частично в зависимост от състоянието. Това не е нещо, което е възможно да се повлияе от козметика.
+1  Peace Така е за съжаление.
Виж целия пост
# 132
Явно ще е лазер,пробвала съм много кремове без ефект,и да си попитам и тук за някое чудо😉.Благодаря момичета
Виж целия пост
# 133
Момичета, досега не съм тествала продукти на бранда, а и като цяло нямам опит с продукти с гликолова или млечна киселина. Кожата ми е нормална понякога клоняща към смесена, също така е дехидратирана и чувствителна. Целта ми е да подобря текстурата и да се справя с дехидратацията. Засега имам съвсем леки линии които забелязвам само, когато кожата ми е дехидратирана. Поогледах се с какво разполагам в момента и какво бих могла да добавя от продуктите на The Ordinary, но не съм сигурна дали хидратиращите продукти не са в повече. Също така се чудя в моя случай кой би бил по-удачният продукт - Glycolic Acid 7% Toning Solution или Lactic Acid 5% + HA?
Обмислях варианта да включа друг серум вместо Hyaluronic Acid 2% + B5, но се затруднявам в избора на подходящ. Също така не съм почитател на маслата или поне не съм попадала на такова което да ми се отразява добре.
Като цяло имам нужда от вашите съвети какво да добавя или премахна от списъка.

Сутрин:
Почистване с мицеларна вода Bioderma Hydrabio
SVR Hydraliane хидратираща есенция
Hyaluronic Acid 2% + B5
Bioderma Sensibio околоочен крем
La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere/ Bioderma Hydrabio Перфектор SPF30+

Вечер:
Почистване с мицеларна вода Bioderma Hydrabio + измивен крем-гел SVR Topialyse/ почистващ продукт на CeraVe
Glycolic Acid 7% Toning Solution/ Lactic Acid 5% + HA
SVR Hydraliane хидратираща есенция
Hyaluronic Acid 2% + B5 /мисля че вече идва в повечко ХК, но не знам с какъв серум да я заменя/
Avene Ystheal околоочен крем /съдържа ретинол/
Avene Ystheal нощна грижа /съдържа ретинол/
Виж целия пост
# 134
Аз искам да попитам ползвалите TO “Buffet” + Copper Peptides лепне ли, попива ли, сработва ли се с кремове, бази, грим? Изобщо има ли особености при апликация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия