Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 115 124
  • 1 998
# 285
Абе изписва на страницата на Лидъл, че сте се регистрирали.
Абе, кой да чете, аз си чакам и мейла. Mr. Green 2 пъти даже заредих.
Мерси за отговорите.  Hug
Виж целия пост
# 286

Регистрирам бележка, но не ми връща имейл? Що така?

Защото вече спечели миналата година. Joy
Виж целия пост
# 287

Регистрирам бележка, но не ми връща имейл? Що така?

Защото вече спечели миналата година. Joy
Много ми хареса обърквацията по плащане на данъка, и искам пак. Mr. Green
Виж целия пост
# 288
Момичета, не са изчерпани капките в София, не са заредени въобще. Понеделник бях в магазина рано сутринта, изобщо не бяха чували ни за сиропи за кафе, ни за капки.

Обаче друго ме впечатли, което казаха служителите, но все се надявам, че не е вярно. Не всеки артикул бил за всеки магазин. Ако е така, тогава различни брошури да пускат. Няма аз да обикалям цялата магазинна мрежа, за да търся кое къде го има.

Лъки така ни лъжеше за един зехтин😜, "купете си, купете си", той въобще не бил за София. На К приумица това, но поне си беше в отделна брошура по региони.
Виж целия пост
# 289
Ако си питала имат ли капки...и ако на служителя като на мен това не ми прилича изобщЕ на капки...много ясно че те е отсвирил.

За гащите-даваш едни твои и да мери на място пълномощника Joy
Виж целия пост
# 290
Не, Тета, не съм питала това, знам как и кого да питам. Пет човека проверяваха, и в склада търсиха.
Виж целия пост
# 291


Лъки така ни лъжеше за един зехтин😜, "купете си, купете си", той въобще не бил за София. На К приумица това, но поне си беше в отделна брошура по региони.
За зехтина се извиних (рядко правя такива работи), не знаех че брошурите са различни.  Embarassed
Сега за какво ви лъжа? Rolling Eyes Thinking Thinking
Виж целия пост
# 292

Регистрирам бележка, но не ми връща имейл? Що така?

Защото вече спечели миналата година. Joy
И е вече в черния списък, нали? Simple Smile
И тета си мълчи, какво ще си вземе с наградката от тук и Л.-мръФка?
Виж целия пост
# 293
Сега за какво ви лъжа? Rolling Eyes Thinking Thinking
Ааа, не знам, Лъки, за какво "лъжеш" сега. Нито съм го казала, нито съм го помислила. Но ако искаш да си признаеш за нещо, ето ти удобна възможност. 😂

Дано мандарините, които намаляват от утре, да са от хубавите.
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-07-11-do-10-11-doplnitelni-pr … view/flyer/page/2
Виж целия пост
# 294
Якетата за ски са страхотни. Рядко да съм доволна и да ми е топло. Щом изкарах близо 7 часа в планината почти на едно място (не карам ски) и оцелях, въпреки брулещия вятър, значи нямат грешка. Навън в града също го нося и ми е супер добре, ама на "дупето" ми е студенко пък. Взех това дето беше шарено и наистина си заслужават - леки са, топлят страшно, че и като десен аз си го харесвам. Препоръчвам го. За който кара ски пък съвсем е добре.
За капките май в Борово имаше нещо такова, ама съм завеяна и не знам дали това му викате капки шоколадови. Приличат по форма на такива обаче и май е същото, имаше много, но не взех. Та май са зареждали и в София

Лъкииии, бе що не питаш за лютата паста на Делукса. Отровно солена е. Става за ядене да слагаш, като подправка към доматеното пюренце примерно или нещо такова. Много, мнооого солена е.
Пиши после за айвара, надявам се, че ще ти хареса))
Календара е хубав, ама ..ще го връщам сигурно, не знам, още му се чудя, не сме за такива неща. Чорапи имам коледни много и само така стоят за украса. Подаръците не се слагат в тях, а под елхата (обикновено за крием и задминаваме и пак не минава номера, всичко се знае предварително)
Виж целия пост
# 295
Фани, за всеки случай уточнявам - този тип календари не са толкова заради подаръците, а за да отброяват децата (обикновено) дните до Коледа. От 1 декември започват да отварят всеки ден по едно прозорче от класическите шоколадови календари и така лакомство след лакомство всеки ден, броят дните до Коледа и идеята е да им става все по-празнично Simple Smile Аз самата съм правила собственоръчно такива календари и слагах лакомства по вкуса на детето, малки подаръчета и занимавки, както и идеи за игри (и пижамено парти имахме, и пикник на земята, и разходка до градската елха или от сорта). Самите коледни подаръци са си за Коледа, така че ако наистина си очаквала това в календара, разбираемо е разочарованието ти. Ако не си от хората, на които им се занимава с измислянето и подготвянето на дреболии разни или пък няма дребос, който да скача от нетърпение сутрин за да види поредната изненада за деня, по-добре го върни Simple Smile
Виж целия пост
# 296
Ей човек да не похвали нещо, изкупили сте черния ориз в нашия магазин 😸
Не, че ще тръгна да търся де, ще купя пържоли. И мелнички с подправки няма.
Виж целия пост
# 297


Лъкииии, бе що не питаш за лютата паста на Делукса. Отровно солена е. Става за ядене да слагаш, като подправка към доматеното пюренце примерно или нещо такова. Много, мнооого солена е.
Пиши после за айвара, надявам се, че ще ти хареса))
Календара е хубав, ама ..ще го връщам сигурно, не знам, още му се чудя, не сме за такива неща. Чорапи имам коледни много и само така стоят за украса. Подаръците не се слагат в тях, а под елхата (обикновено за крием и задминаваме и пак не минава номера, всичко се знае предварително)
Ами аз този лют крем съм го наумила от предишния делукс и не взех. Нека да се подсоля, да си мине от реда.  Laughing
Календара, щом "не е твоя", върни го. Майната му, това за 6 айвара в крайна сметка.  Laughing
Сироп при нас нямаше, и поръските бяха само като моята, исках нещо по така, ама греда.
Виж целия пост
# 298
От фейса за лютата паста. Това им е сполучливо, признавам ги
Виж целия пост
# 299
Ако някой вече опита червения ориз, нека пише отзиви. След коментара, че е "особен", още не смея да го отворя. 😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия