Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 115 126
  • 1 998
# 300
Нали писах по-рано. Прилича на варено жито.
Виж целия пост
# 301
Е пробвай и ще си прецениш, или се чудиш дали да не го върнеш? На мен чак на жито не ми прилича.
Виж целия пост
# 302
На мен лично черният ми харесва повече. Но все пак ти трябва да го опиташ.
Кафявият прилича на жито, тоя червеният е странен ,и лично на нас не ни хареса, даже изхвърлих последният остатък, да не хабя излишно време и енергия за готвенето.
Виж целия пост
# 303
Точно за тази странност питам. Неприятен мирис ли, какво имаш предвид? Примерно, трюфелите имаха ужасен химически дъх и аромат за мен и не ми понесоха.
Виж целия пост
# 304
Свинското си е с един и същ вкус винаги. 😆

Получих аз оня ваучер от играта на мамата и лидл....и забравих да питам днес в магазина как се ползва. То е като карта пластика, ама полето за стойност отпред е празно Joy...не са го написали....дъл е нулева или да драсна 1 000... 😄😄😄
Виж целия пост
# 305
Ако това са така търсените капки https://www.lidl.bg/bg/p/da-bde-koleda-s-belbake/parchenca-tmen-shokolad/p31531  Преди час ги видях заредени в магазина.Явно на места наистина са заредили. На който му е спешно да пише за да изпратя.
Виж целия пост
# 306
Тета честито Simple Smile Ваучера като го маркират на касата показва колко има в него Simple Smile Как не съм я забелязала тая игра Simple Smile
Аз запечатах патешкото филе на тиган и после в получената мазнина нарязах лук, гъби, глава целина и чушки добавих сол и зелени сушени подправки и във фурната - стана страхотно Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Мерсаж. Сигурно погрешка са ме изтеглили....няма как иначе да спечеля Joy
Виж целия пост
# 308
Мерсаж. Сигурно погрешка са ме изтеглили....няма как иначе да спечеля Joy
Недей да скромничиш, ако ти не спечелиш, кой? Та ти си като рекламно лице на Лидл във форума. 😆 Честито, с кеф да си ги изхарчиш.
Виж целия пост
# 309
От фейса за лютата паста. Това им е сполучливо, признавам ги

Моята паста е в друг буркан...
Виж целия пост
# 310
Цяла година ще ги харча тия пари. 50 лв...😆😆 то изхарчване нямат....Joy

Иначе /извън майтапа/... сърдечно благодаря 😊
Виж целия пост
# 311
Тетееее, честито))
Ма така е, кат не казваш на бедните и нещастни хорица, ей-на не знаех да се пиша, да спечеля и да напълня онез джобове((
Ми що не казвате, аз също не съм видяла.
Ако случайно някой спечели тези ваучери в играта на Лидл пак ли трябва нещо да обявява в данъчни декларации или какво (невежа съм и в това)
Виж целия пост
# 312
Ний да спечелим. Пък Лъкито ще ни шушне кое как да декларираме.
Аз днес регистрирах втората касова...с бавни стъпки се доближавам до......😆
Виж целия пост
# 313
Здравейте,извинявам се ако е обсъждано,но с търсачката нищо не намерих..дали сте срещали в някой от магазините  протектори за пералня машина.благодаря предварително.
Виж целия пост
# 314
И червения, и черния ориз за мен наподобяват варено жито, много са ми вкусни. Всъщност аз не съм пробвала това с дългото киснене, просто го варя по-дълго, но следващия път ще пробвам и така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия