Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 115 127
  • 1 998
# 315
Червеният ориз не го варя. Пека го с цяло пиле за гарнитура. Но първо вече го накисвам за 2-3 часа поне, така става по-лесно.
Виж целия пост
# 316
Лъки и моята люта паста е в такъв буркан а пък на брошурата сложили друг.
Черния ориз със скариди като на картинката ли го правите?
Виж целия пост
# 317
Здравейте,извинявам се ако е обсъждано,но с търсачката нищо не намерих..дали сте срещали в някой от магазините  протектори за пералня машина.благодаря предварително.
Скоро май имаше гледах по брошура, но цветовете не бяха хубави. Може да има още някъде останали, но мина вече. Май на пролет пак пускат. Не са лоши, аз имам тъмносин и тъмночервен, но сега някакви шарени гледах имаше, ама мина вече. Пускат периодично, следи.
Ще взема и аз да се ръгна за парички, ми...пък после не знам, Лъкито щом е казала, че ще ни оправя..тя ми е приятелче Heart Eyes
Виж целия пост
# 318
Лъкито щом е казала, че ще ни оправя..тя ми е приятелче Heart Eyes
Да, ако спечелиш ваучер от 150 лв, и имаш въпроси за прословутия данък, ще ти кажа.
За лютата паста. Ами бая люти, и на всичкото отгоре има люспи.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 319
Шоколадовите капки от шоколада за фондю Делукс са много хубави. Хич няма да се хабя да търся другите на Белбейк повече.
Виж целия пост
# 320
Лъкито щом е казала, че ще ни оправя..тя ми е приятелче Heart Eyes
Да, ако спечелиш ваучер от 150 лв, и имаш въпроси за прословутия данък, ще ти кажа.
За лютата паста. Ами бая люти, и на всичкото отгоре има люспи.  Crossing Arms

Моята е от другия буркан и такъв видях пак да има, но вие друг сте купили (него пък не го видях) Много е солена моята, люта е да, но няма люспи никакви. Но е убийтвено солена, просто не се яде от сол. Въпреки това купувах няколко буркана, овкусявам си ядене, дори в пържени яйца съм слагала, но без сол в храната после никаква не слагам заради нея.
Виж целия пост
# 321
Но е убийтвено солена, просто не се яде от сол. Въпреки това купувах няколко буркана, овкусявам си ядене, дори в пържени яйца съм слагала, но без сол в храната после никаква не слагам заради нея.
Не мога да преценя от едно ядене дали е солена (имаше синьо сирене в салатата ми, то е доста солено), но за паста си представях нещо гладко, а не люспесто. То си пише, че е за гарниране на ястия, за това явно люти много. Не е за мазане на филия.  Mr. Green Аз от другите буркани не видях, тумбестите.
Виж целия пост
# 322
Съжалявам, че така влизам...
Може ли да ми кажете кое кафе от Лидл е хубаво - за кафе машина.
Предварително благодаря!
Кафе, което само в Лидъл се предлага или по принцип кафе за еспресо?
Препоръчайте ми хубаво.
ПРеди вземах едно  от Лидл...
Имаше в тъмно син и черна опаковка.... но не си спомням какво беше
Виж целия пост
# 323

Препоръчайте ми хубаво.

У нас пием това:

или това


Свикнала съм им, и друго кафе рядко купувам.
Виж целия пост
# 324
Мисля да поръчам да ми вземат бикини от Лидл, нямам тяхно бельо. Та не знам какъв размер... Може ли някой момиче, което има да помогне, да измери бикини М  L  да се ориентирам Blush Blush
На сайта им като отвориш артикула от промоциите, ако е дреха или бельо има опция да провериш размера като си попълниш мерките, то си ти изписва кой размер ти трябва. Поне до сега където ми се е налагало да проверявам по този начин за техните неща, са си отговаряли. Дано за всичките да е така, че е много удобно.
Виж целия пост
# 325
За кафе - след много експерименти си оставаме на Нова Бразилия в къщи. Омръзна ми да купувам и като не го одобрим да го раздавам на бедни съседи. За протокола - Скъпия го пие чисто със захар, а аз само кафе и сметана. Правим го в кубинска кафеварка на котлона. Машината и тя бе пенсионирана и подарена.
Виж целия пост
# 326
Шоколадовите капки от шоколада за фондю Делукс са много хубави. Хич няма да се хабя да търся другите на Белбейк повече.
Благодаря на теб и на Денил, че сте се сетили за погледнете. Тези  които са от серията Дулекс не са за печене, те се стопяват в печивото, а тези които се търсят не се топят и остават цели, поне така трябва да бъде. Не че ми е страшна драма, но исках да мина тънко откъм цена, има от къде да купя, на Wilton, но са на петорна цена, та ... така.  Hug
Виж целия пост
# 327
Да, не съм ги пекла още, в сурови десерти ги сложих. Не вярвам да оцелеят при печене, не би трябвало.
Виж целия пост
# 328
Имам ски яке отпреди 2 години. Само веднъж се качих с него през зимата на Витоша. Бях с термобельо и полар отдолу. Ами, измръзнах направо. Добре, че в колата бях взела вълнен пуловер. Не карам ски, пешеходец съм.
Та оттогава, само за есенни преходи се ползва.
Виж целия пост
# 329
Мисля да поръчам да ми вземат бикини от Лидл, нямам тяхно бельо. Та не знам какъв размер... Може ли някой момиче, което има да помогне, да измери бикини М  L  да се ориентирам Blush Blush
На сайта им като отвориш артикула от промоциите, ако е дреха или бельо има опция да провериш размера като си попълниш мерките, то си ти изписва кой размер ти трябва. Поне до сега където ми се е налагало да проверявам по този начин за техните неща, са си отговаряли. Дано за всичките да е така, че е много удобно.
Благодаря ти, natka! Да знам я тази опция, но въпреки това не съм сигурна. А се надявах някойда се включи с мерки, но...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия