NEXTDIRECT.COM - 14

  • 65 261
  • 770
# 675
И при мен е така. А аз дори не съм имала 52 продукта в любими 😁 :
Виж целия пост
# 676
Да, при мен също изчезна списъкът, който така старателно бях направила с идеята да поръчам днес. Учудих се, реших, че аз не съм ги добавила правилно към Любими...Не съм поръчала още и не мога да споделя дали има проблем и с плащанията.
Виж целия пост
# 677
Днес пробвах с две различни карти и не можаш да платя.
Дано скоро отстранят проблема с плащанията.
Виж целия пост
# 678
Миналата седмица платих без никакъв проблем и в понеделник получих нещата .
Виж целия пост
# 679
Аз направих поръчка на 14ти и се надявах на бърза доставка, но още няма нищо. Според тракинг номера, който ми изпратиха, пратката даже още не е в БГ.
Виж целия пост
# 680
Аз направих поръчка на 14ти и се надявах на бърза доставка, но още няма нищо. Според тракинг номера, който ми изпратиха, пратката даже още не е в БГ.

Поръчала съм на 12.10, получих на 18.10. Може да е имало неща на склад, които удължават доставката
Виж целия пост
# 681
Поръчвала съм само детски дрехи и размерите са ок, но може ли някой да потвърди за тези за възрастни? Например в сравнение с марки, които ги има у нас като Зара, ХМ и т.н.
Виж целия пост
# 682
Аз нося хм 34 и понякога 36, съответно некст 34 и 36, но петИ размер. Стандартните 34 и 36 са ми големи. И 36 от малкия, не съответства на 34 от стандартния.
Виж целия пост
# 683
Днес пробвах с две различни карти и не можаш да платя.
Дано скоро отстранят проблема с плащанията.

Току що плащането мина.
Ако е имало проблем и с други, а не само с мойте две карти, то той е отстранен.
Виж целия пост
# 684
Сутринта направих поръчка, без проблем.
Виж целия пост
# 685
Аз днес получих поръчката, която направих на 14.10. Споделям инфо, което може да е полезно.
Още на 16ти получих мейл с тракинг номер от Некст. След като пратката беше в БГ ми изпратиха още един мейл, че вече е в БГ. По проследяващия номер се ориентирах, че днес ще ме потърси куриер:
Скрит текст:

Дойде с куриерска фирма Ойрошпед (eurosped.bg). Не съм плащала нищо допълнително. Поръчката беше на стойност 102лв.
Виж целия пост
# 686
Момичета, поръчах миналата седмица в сряда, няколко неща и днес имам имейл, че са в Бг. Пътуваха със Skynet. Знаете ли, с кой куриер ще ми ги доставят? За провинцията става въпрос.
Виж целия пост
# 687
Моите пратки напоследък ги носят спиди.
Виж целия пост
# 688
Пипилота, потвърждавам, че и моите ще дойдат днес със Спиди! 
Имам и един въпрос:
Трябва ли да се съобразяваме с поръчка на до 5 артикула или само с макс.сума 150 паунда?
Виж целия пост
# 689
Здравейте,не съм поръчвала досега от сайта.Бихте ли ми казали дали детските боти си отговарят на номера?Дали
са уголемени или умалени?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия