Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 6

  • 50 308
  • 756
# 270
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операциятa
Скрит текст:
Виж целия пост
# 271
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операциятa
Скрит текст:
Доста добре изглеждат, при кой лекар?
Виж целия пост
# 272
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операцията
 







Честито ,бързо възстановяване доста са големи или поне така ми се вижда.... браво за смелостта!
Виж целия пост
# 273
При доктор Молов,425 сс висок профил,не са мн голями просто така съм ги снимала явно
Виж целия пост
# 274
При доктор Молов,425 сс висок профил,не са мн голями просто така съм ги снимала явно
Честито и бързо възстановяване! Гърдите ти изглеждат страхотно, много да им се радваш! 🤗 С какъв старт беше преди операцията?
Виж целия пост
# 275
С почти 75в.Преди ми бяха по голями но след 2 години и 5 месеца кърмене се изгубиха
Виж целия пост
# 276
Привет момичета ето ме и мен 5 часа след операциятa
Скрит текст:

Чудесен резултат ! Браво за смелостта ! Разкажи как се чувстваш, как премина първата нощ. Има ли нещо, което да те приреснява ? Пожелавам ти оттук нататък нататък само положителни емоции и много много бързо възстановяване. Heart
Виж целия пост
# 277
Като цяло съм добре,изпитвам мн голяма тежест в гърдите,все едно някой ми е седнал отгоре.Горе долу спах добре,не цялата нощ естествено ,но пак.
Виж целия пост
# 278
Към тези които са ходили на масажи в София къде ходите? Насочена съм разбира се от моя доктор, но не е задължително да ходя точно там и бих искала ако имам избор. Кога започнах те да ходите на масажи? Доктора каза поне две седмици след операцията. Аз си мисля дали да не изчакам повече нещата при мен се подобряват с всеки ден и съм доволна от промяната, която настъпва и си мисля дали да изчакам повече време да мине
Виж целия пост
# 279
Към тези които са ходили на масажи в София къде ходите? Насочена съм разбира се от моя доктор, но не е задължително да ходя точно там и бих искала ако имам избор. Кога започнах те да ходите на масажи? Доктора каза поне две седмици след операцията. Аз си мисля дали да не изчакам повече нещата при мен се подобряват с всеки ден и съм доволна от промяната, която настъпва и си мисля дали да изчакам повече време да мине

Дете, може ли снимчица, може и на лично 🙂
Виж целия пост
# 280
jiraf42, ето снимки от днес една седмица след операцията, определено имам разлика, ще кача и веднага след операцията, въпреки че не се гордея с тях, но но за да се види разликата.
Скрит текст:
Скрит текст:
И една седмица след
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 281
Браво dete2, много по-добре изглеждат:) Честно казано снимката след операцията беше малко стряскаща. На мен това ще ми е най- големия ужас- чакането на крайния резултат ( колкото и да съм подготвена). Самата операция почти не ме притеснява 😁 
ПС - Евалата, че качваш снимки за сравнение:)
Виж целия пост
# 282
Дете голяма разлика и все пак още ще слизат. За сега зърното е още доста в долния полюс. Трябва да дойде малко по нагоре. Моите са малко надолу не посредата на импланта и с дрехи без сутиен не седи толкова добре.
Виж целия пост
# 283
В първия момент видях само първата снимка и не знаех какво да кажа или да питам 🙄 но после видях втората 🙂 мнооого добре се наместват. Имай предвид, че след 1 седмица ще са още по-хубави, а пък за след още една не ми стигат думите 😁
Браво! Добър резултат 🙂
Виж целия пост
# 284
jiraf42, ето снимки от днес една седмица след операцията, определено имам разлика, ще кача и веднага след операцията, въпреки че не се гордея с тях, но но за да се види разликата.
Скрит текст:
Скрит текст:
И една седмица след
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:
Теб кой те оперира?  извинявай ако вече си писала 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия