Ама това са тотални глупости !!!!!
Наистина ли си вярвате , като говорте тези неща ? Аз пък искам да ви кажа , че животното проявява агресия единствено и само , за да защити живота си и да се нахрани !!! Не разбирам хората , които през живота си коричка хляб не са хвърлили
Аз имам огромно куче , с огромно сърце
Пускам го без всякакви угризения да тича на воля . Никога не е причинил болка никому ! Децата пред блока го яздят , скубят , бъркат му в устата , а той им се оставя . Предишните ми кучета също бяха такива ( афгански хрътки ) Не мога да разбера злобата на хората спрямо животните
Чувала съм забележки за Рино зад гърба си , забележки и по мой адрес , а това много ме натъжава
Последното , което искам да кажа е , че животните усещат инстинктивно човека . Мен никога не ме е нападало животно , нито помиар , нито домашен любимец , може би защото чувстват че ще помогна
)))Не бъдете злобни към душите , които не разбирате !
Мисля,че някои хора просто се самозабравят
...Ей такива........Затова започнах да мразя кучета без намордник и каишка, и такива, които се разхождат около детските съоръжения и площадки..........а повече да мразя собствениците им.........защото съм безсилна срещу техния произвол...