SportsDirect-72

  • 39 722
  • 244
# 165
И моята си стои така, но от 24 ноември. Спорет спортса - загубена пратка. Щели да пратят нова или да възстановят парите, но да съм изчакала обратна връзка при тях от страна на куриерската фирма. От повече от седмица нищо не са ми писали, а уж 5 работни дни. Вчера им писах пак, да видим. Много се ядосвам, понеже беше коледен подарък и умишлено го поръчах повече от месец по-рано, но …
Виж целия пост
# 166
Този сайт пренасочва автоматично към https://bg.sportsdirect.com/, аз поръчвам оттам.

А каква е разликата ако се поръча до България от https://bg.sportsdirect.com или от sportsdirect.com, не са ли еднакви стоките?

Няма никаква разлика за поръчки до БГ . От sportsdirect.com може да се пусне поръчка до англ.адрес .
Виж целия пост
# 167
Здравейте,
Имате ли информация относно доставките на стоки от сайта?
Дали се плаща мито или ДДС при поръчки над 100EUR?
Предварително благодаря.
Поздрави.
Виж целия пост
# 168
Миналия месец поръчах от Спортсдирект до БГ, нищо допълнително освен цената на артикулите и доставката не съм платила. Сумата беше над 100 евро.
Виж целия пост
# 169
Някой помни ли, че на черен петък имаше ваучери. За 100 паунда 20 паунда ваучер. До кога важаха? Защо съм запомнила, че са за една година?! В мейла не намирам информация. Автоматично ли се прибавят при плащане ?
Виж целия пост
# 170
Някой помни ли, че на черен петък имаше ваучери. За 100 паунда 20 паунда ваучер. До кога важаха? Защо съм запомнила, че са за една година?! В мейла не намирам информация. Автоматично ли се прибавят при плащане ?
И моя спомен е, че е за 1 година, но аз тази година  съм ползвала
В имейла пише до коя дата важи
Не се добавя автоматично, трябва да си напишете номера
Виж целия пост
# 171
Благодаря! Имах мейл в който уж пише, че се добавя към следващата поръчка, а не смея да я пусна. Сега намерих мейла с кода. Пише до декември 2023.
Благодаря за съдействието!

Някой помни ли, че на черен петък имаше ваучери. За 100 паунда 20 паунда ваучер. До кога важаха? Защо съм запомнила, че са за една година?! В мейла не намирам информация. Автоматично ли се прибавят при плащане ?
И моя спомен е, че е за 1 година, но аз тази година  съм ползвала
В имейла пише до коя дата важи
Не се добавя автоматично, трябва да си напишете номера
Виж целия пост
# 172
Здравейте, доста е позамряла темата. Не съм поръчвала до сега от този сайт, искам да попитам до домашния ви адрес ли поръчвате или през някаква фирма като ggbg да кажем?
Виж целия пост
# 173
Troubly до домашния адрес поръчвам аз.
Виж целия пост
# 174
Аз за себе си съм поръчвала до превозвач. Но не зная вече доколко си заслужава.
Виж целия пост
# 175
Явно доста падна интереса към пазаруване от Спортса.

И все пак - някакви намаления покрай черните петъци очакват ли се или само обичайните януарски?
Виж целия пост
# 176
Появиха се търговци като About you и Answear и при наличието на БД съвсем не си струва от Спортса.
Виж целия пост
# 177
Декември месец мисля да пусна една поръчка от Спортса, ако има БД де. Обикновено около Коледа има.
Виж целия пост
# 178
Появиха се търговци като About you и Answear и при наличието на БД съвсем не си струва от Спортса.
Той самият сайт е на доизживяване, не мисля че остана разумен човек, който да поръчва оттам. Ако не се лъжа преди няколко години бяха пред фалит и ги купи основния им конкурент, който няма голямо желание да го прави отново конкурентноспособен.
Наскоро влизах в сайта и доколкото видях 99% от марковите стоки са на по-висока цена, отколкото в който и да е било български сайт. Не коментирам техните китайски марки, въпреки че и там ги няма вече цените от по 2-3 паунда за тениска тип Slazenger или Lonsdale.
Виж целия пост
# 179
То намаления има от време на време ама все отказват по няколко неща от поръчката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия