Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~ЗАВИНАГИ~201

  • 38 944
  • 739
# 255
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug



Благодаря за кафенцата,пожеланията и коментарите! bouquet bouquet bouquet

Йозджан Дениз е посетил благотворителен концерт в поддържане деца с аутизъм...






репортаж в магазинно предаване...
https://vk.com/ozcandnz?z=video-43059533_456241828%2Fcb821ebbc73 … pl_wall_-43059533

В Контакта днес поздравяват Еркан за РД!На др. места пише-11.12.! bdbaloni
Да е жив и здрав,нови роли и успехи! bouquet


Приятен ден! bouquet

Виж целия пост
# 256
Здравейте на всички Hug
Потвърди се инфото за проекта на Йозджан . Ще бъде сценарист ,продуцент и актьор . С доста неща се е заел . Желая успех на проекта . Радвам се че Бурак Дениз ще играе ключова роля в него .
Партньорката я знам по име не съм я гледала как играе .
Както коментират рускините триото Дениз ,тримата с това име .
Не знам дали ще го зяпам но със сигурност ще чета и интересувам за проекта .

За Бегюм какво да кажа ако искала Емир да е близо до баща си да не е чакала толкова време да му каже . Трябваше да се разболее  за да разбере че му е син .
Фарук и го каза в очите .
Султанката надроби кашите и пак някой друг и е виновен .
Виж целия пост
# 257
Само искам да спомена, че любовта на Ипек към Фарук ми е много фалшива. Разбирам че имаше някакви намици в началото, но според мен трябваше да са повече, защото сега ми идва прекалено много. Ако го обичаше толкова много щеше да го покаже по-силно. Не виждам въобще как Ипек ще се промени за по-добро в по-късните серии на сериала.
Виж целия пост
# 258
Само за протокола... гледах целият епизод снощи. И, съм съгласна, че Ипек е вклюбена във Фарук. И, какво от това??? Заплаха ли е за лигавата Сюрея??? Не! Изобщо! Какво толкова я хулите, че не разрах???


[
Скрит текст:
quote author=gostenka68 link=topic=1155028.msg39801694#msg39801694 date=1575961451]

Хубав ден....В София е ужасна мъгла....
[/quote]

Гости, ти не беше ли някъде от Плевен или Ловеч? Или бъркам?


Тази , лелята е егати наглата лицемерка.Много бързо забрави от къде духа вятъра. Дано, я смачка Есма по-нататък, та да си знае мястото!
Виж целия пост
# 259
Само за протокола... гледах целият епизод снощи. И, съм съгласна, че Ипек е вклюбена във Фарук. И, какво от това??? Заплаха ли е за лигавата Сюрея??? Не! Изобщо! Какво толкова я хулите, че не разрах???


[
Скрит текст:
quote author=gostenka68 link=topic=1155028.msg39801694#msg39801694 date=1575961451]

Хубав ден....В София е ужасна мъгла....
Гости, ти не беше ли някъде от Плевен или Ловеч? Или бъркам?[/spoiler]


Тази , лелята е егати наглата лицемерка.Много бързо забрави от къде духа вятъра. Дано, я смачка Есма по-нататък, та да си знае мястото!
[/quote]Не е въпроса дали е заплаха или не...За мен не е нормално да си влюбена в единия брат, а да се омъжиш за другия...предпочитам " лигавата" Сюрея, пред " дамата" Ипек. Вкус различен нали?
Виж целия пост
# 260
Ками вече няколко пъти пишеш " лигавата Сюрея???"...Кое й е лигавото, че не разбрах... Thinking
Явно, че наистина не си разбрала защо "хуля" Ипек. Няколко пъти вече писах по въпроса....
Феми още дълго султанката ще живее с убеждението, че само и единствено тя е права...Е, ще дойде време когато ще има коректив и едва тогава ще започне промяната при нея....
За новия сериал на Ози, четох, че излъчването ще започне през февруари...
baybaylove
Цитат
Само искам да спомена, че любовта на Ипек към Фарук ми е много фалшива.
Ипек не обича никого - тя обича само себе си...
Гости - стимула на дамата Ипек е Фарук -заради него всяка сутрин тя  подбирала тоалетите си, дано да я забележи...Пък той освен Сюрея нищо друго не вижда...Голям заплес е  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И какво стана сега- отново Сюрея е виновна...Мурат й го каза в прав текст....
А Есма наистина очакваше Фарук, но не в смисъла, в който го каза Фикрет. Очакваше Фарук да дойде да й се помоли...да й се извини...Ама йок.... Grinning
Виж целия пост
# 261
Мурат и той дава " присъди" без изобщо да е наясно...Ситуацията в момента за Сюрея е " без вина,  виновен...". Есма винаги е правила каквато иска, раздавала е правосъдие според своята мярка...но дойде една Истанбулска невеста, която и показа, че 400 г.традиции не са по важни от любовта...
Виж целия пост
# 262
Скрит текст:
Само за протокола... гледах целият епизод снощи. И, съм съгласна, че Ипек е вклюбена във Фарук. И, какво от това??? Заплаха ли е за лигавата Сюрея??? Не! Изобщо! Какво толкова я хулите, че не разрах???


[
Скрит текст:
quote author=gostenka68 link=topic=1155028.msg39801694#msg39801694 date=1575961451]

Хубав ден....В София е ужасна мъгла....
Гости, ти не беше ли някъде от Плевен или Ловеч? Или бъркам?


Тази , лелята е егати наглата лицемерка.Много бързо забрави от къде духа вятъра. Дано, я смачка Есма по-нататък, та да си знае мястото!
[/spoiler]

Скрит текст:
Не е въпроса дали е заплаха или не...За мен не е нормално да си влюбена в единия брат, а да се омъжиш за другия...предпочитам " лигавата" Сюрея, пред " дамата" Ипек. Вкус различен нали?

Нямам спомен да съм казвала да харесвате и предпочитате  Ипек, та да спорим за вкусове. Само изказах мнение. Явно, че вие, много харесвате лигавата Сюрея, и не търпите някой  да не я харесва. Ама, вкус различен, нали?
Явно, това е синдрома на гледалите онлайн сериала(не става въпрос само за този, а изобщо)- знаят развръзката, и не търпят чуждо мнение за развенчае любимият герой/героиня, и сакън да каже нещо лошо за него/нея. И, тук положението е същото. Ипек такава, Бегюм онакава само повлеканата Сюрея по-по-най. Ами, харесвайте си я колкото си искате. Защо и аз да ви пригласям, след като изобщо, дори и не ми е симпатична до този момент? Какво толкова е направила та да и се възхищавам??? Бегюм, поне се е изучила за лекарка,работила е в чужбина, а няма кариера на  някаква вятърничева и нескпосана музикантка, която само се лендзи и лигави... и "скъпи, това....скъпи онова..."Нищо, ама нищо сериозно не виждам в нея.
Виж целия пост
# 263
Мисля, че както вие изказвате мнение, така имам право и аз на такова. То няма нищо общо със синдрома на онлайн гледалите. В началото съчувствах на  Бегюм, но това не ми пречи да виждам и грешките и. Тя сама си каза" трудно е да приема , че грешката в миналото е моя и тогава не мога да се сърдя даже на Есма".
Виж целия пост
# 264
И аз си харесвам Сюрея,млада,талантлива,красива.Играе си ролята много добре.И я харесах още на първия епизод,на онлайн гледането 🙂,и продължавам да я харесвам. Не само нея,всички в сериала харесвам,дори Ипек и Адем.
Помните ли кога се появяваше Гарип? Дали ще е скоро?
Къймет ми е много смешна,като вземе да се вайка за нещо 😆.
Момчето,което играе Емир са се преместили да живеят в Америка от лятото.
Виж целия пост
# 265

Добро утро с кафенце. Приятен ден. Дойдох си.
Желая на всички много обич, много любов,  много романтика.
Целувки.
Виж целия пост
# 266
Добро утро Невести Hug



Сиси добре си се завърнала  Hug

online:)  Hug липсваш в последно време...Благодаря за новината  Hug

Честит рожден ден на нашия патрон Еркан - желая му здраве и много професионални успехи  smile3525



Злати - в нета има три дати за рождения ден на Еркан - 10; 11 и 12 декември и на едни места пише, че е роден 1970, на други 1971 година. Но в СинемаТюрк пише, че е роден на 11.12.1970 г.
http://www.sinematurk.com/kisi/5722-erkan-petekkaya/

Относно харесването и нехаресването на героите от сериалите, които гледаме и коментираме, всеки има право на мнение и не виждам някой да убеждава някого в противното на неговото мнение. Правото на лично мнение и неговото изразяване е свобода, която произтича от ценностите на самата личност, от  нейните предпочитания и възгледи.
С много момичета сме имали различни мнения за герои от сериалите, които сме гледали....Например не харесвам Джерен от Памуковата принцеса, но пък Гости много си я харесва, но това не ни пречи много години да гледаме заедно сериали и да ги коментираме...Дори да се шегуваме с нашите предпочитания.....
Скрит текст:
Имам час при доктор, а след това "доктор" за пералнята.... Wink

Хубав ден и само положителни емоции  newsm10





Виж целия пост
# 267
Здравейте момичета
Ани,Сиси Heart Благодаря за кафето и пожеланията....
Честит рожден ден на Еркан...знаете, че след Счупени парчета и историята с Нургюл, малко се по разлюбихме с патрона, но му желая от сърце да е здрав и щастлив с хората около него.

Скрит текст:
Тази вечер съм на бароков концерт в СУ и
няма да мога да гледам завръщането на Есма в конака...Много ме е яд, че въпреки желанието на Фарук да пази Сюрея от стреса, в конака все стават неща, които я напрягат....Като започнеш от Есма и завършиш с изтърсака Мурат....Сюрея и без това има вменено силно чувство за вина...не е необходимо Боранови да го увеличават....

В живота не е важно откъде идваш и накъде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя.
Хубав ден на всички в темата...
Виж целия пост
# 268
Гости това с изнасянето от конака на половината фамилия си е малко уйдурма....
Големи машинации, за да си признае Бегюм, че решението й да замине преди 11 години е било огромна грешка....
Както казваше Тодор Колев -  Ади нЕма нужда...Всеки логично мислещ зрител отдавна е стигнал до извода, който сега си направи Бегюм.....
Пелин само кудкудяка, дали и как Фарук ще приеме Емир...и само налива масло в огъня...Въпреки трудната ситуация в която Фарук беше поставен, никога...дори и за миг не се отказа от сина си...А грешката на Бегюм наистина е огромна....и вместо да си понесе отговорността, тя ще използва детето за да постигне това, което с лека ръка е загърбила преди 11 години....
А завръщането на Есма ще бъде достойно...Връща се заради пострадалия Мурат....
Злати днес не се е появявала... Thinking

Скрит текст:
Повредата на пералнята ми за радост се оказа незначителна - теча е от маркуча за мръсната вода - целия е напукан...Ами за над 30 години и аз се "напуках"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 269
Ани, да заради Мурат се върна и то пак благодарение на Сюрея....тя ги сплоти пред болничната стая....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия