Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е новата тема във форума?
Какви са мненията за създаването на група във Facebook?
Какви са преживяванията на участниците по време на бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са мненията за създаването на група във Facebook?
-
Какви са преживяванията на участниците по време на бременността?
-
Какви са мненията за използването на еднократни пелени за бебета?
-
Каква е разликата между бебешките перилни препарати и обикновените?


и те ме гледат втренчено аз гледам тях( и си мисля е как се избира такова нещо, това е започването на един човешки живот) и док казва кажи де и аз ами не знам как да кажа така и се тръшнах на дивана назад като малко дете, те започнаха да се смеят, ММ казва кажи коя искаш и аз гледам и мигам на парцали и док каза добре, запазвам ти * дата, ако размислиш ще кажеш да я сменим и аз казах окей. После говорим с ММ и му казвам, че не знам как се определя такова нещо, той искаше попринцип на 1.12, но е неделя и не е окей. След няколко дни говоря с една приятелка и тя ми казва, че така е готино защото аз ще избера датата и я питам как се избира дата, не мога да определя това. И тя ми каза, че би избрала дата, която свързвам с нещо хубаво с ММ, когато се е случило нещо и тогава ми щраква, че датата която док каза е датата на която разбрахме, че съм бременна. Казах после това на ММ и той вика значи ето всичко е съдба, док не случайно е казал тази дата и така реших, че няма да я променям. Естествено беб може да реши друго, но силно се надявам да е съгласен с нас 
От четвърта може и днес още да им скимне да излизат 😣