Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 9 тема

  • 41 696
  • 790
# 720
За днес има палачинки със сирене , за обяд -картофена яхния ,кисело мляко.
Виж целия пост
# 721
Ето ги днешните закуски сутрешна, следобедна и каквато там дойде. За обяд - марокански кускус с риба тон по желание на клиентите.

Виж целия пост
# 722
Jilian, може ли рецепта за мароканския кускус, често го приготвяше? Simple Smile
Виж целия пост
# 723
Мими, арабският кус-кус просто се накисва във вряла вода, за да се рехидратира и е готов.
От  там нататък е въпрос на избор как ще се  ползва - овкусен, неовкусен, като подложка за тажин/яхния, в салата, в пастия...
Виж целия пост
# 724
Мими, арабският кус-кус просто се накисва във вряла вода, за да се рехидратира и е готов.
От  там нататък е въпрос на избор как ще се  ползва - овкусен, неовкусен, като подложка за тажин/яхния, в салата, в пастия...
Благодаря, а от къде да купя?
Виж целия пост
# 725
Аз съм купувала от азиатската седмица на Лидл, от азиатската секция (или както там се казват) на Фантастико и Кауфланд.
Виж целия пост
# 726
Мими, в Кауфланд има в редовния асортимент! Blush
Виж целия пост
# 727
И в ДМ има много хубав.
Виж целия пост
# 728
Аз си купувам от Била, има го постоянно. Това ми е най-лесната храна и е любима на каката. С нея спасявам положението вечер като нямам време.

Накисвам кускуса във вряла вода (около един пръст вода над кускуса) за около 5 минути и после както ви се харесва. При нас е с консерва риба тон и нарязани на кубчета домати, зехтин, лимон и сол на вкус. Лично аз бих си добавила и нарязан на дребно лук и разни други хубавини, но момичетата не искат.
Виж целия пост
# 729
Благодаря Ви, и аз имам някакъв за накисване, ама май не е арабски, а италиански ! Joy На арабския какво му е по различното във вкуса?
Виж целия пост
# 730
Мими, същия e италианският, само цената му е златна...италианска де Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
"граноро"= голям, велик+ злато...това му е и марката- голямо злато Joy
Виж целия пост
# 731
Мими, същия e италианският, само цената му е златна...италианска де Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
"граноро"= голям, велик+ злато...това му е и марката- голямо злато Joy
Ехеее, велик кукус ще ям, ако някой има снимка на арабски ако е удобно да ми го снима, че да не го сбъркам! Италианският още не съм го яла, в топла или студена вода го накисвате, и за колко време?
Виж целия пост
# 732
Мими,  от мен 2 броя.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 733
Много ти благодаря Морена!
Виж целия пост
# 734
Мими, топла/гореща вода се слага. Или поне аз не съм купувала такъв който се накисва в студена. Кус кусът в Кауфланд май пак е с италиански надписи.. .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия