Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 9 тема

  • 41 696
  • 790
# 750
Днес пак без снимка - принцеса с мортадела и кашкавал; таратор, варено яйце, маслини, сурова червена чушка; ягоди Simple Smile
Виж целия пост
# 751
И аз съм без снимка на кутиите, че забравих снощи. Затова пък им снимах снощната вечеря и съответно днешен обяд - Чили кон карне.



Иначе в кутиите сложих - кексче, ябълка, по половин портокал, морков, краставица и чери домати.
Виж целия пост
# 752
Пебълс, това дебелите пърленки от Лидъл ли са? За пиците... Blush
Виж целия пост
# 753
За утре за закуска за детето -баница,за обяд ще имат в стола пиле с ориз и нектар,за СЗ-палачинка с шоколад и крекери.
За мен за закуска-баница,за обяд ориз със зеленчуци.
Виж целия пост
# 754
Добро утро, днес нищо интересно, сложих черита, скаморца и прошуто Simple Smile

приятна почивка, момичета!
Виж целия пост
# 755
Добро утро! За днес:
З: принцеса с домат и кашкавал;
О: нещо като хемендекс, салата айсберг с краставици; фъстъковка.
Приятна почивка на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 756
Виж целия пост
# 757
И аз не можах да снимам ,сутрин е някакъв ужас просто,опитвам се да стигна да си направя кафе , през това време котето мяучи като за световно за нейната доза закуска и ... Joy
За днес има сандвичи с масло ,пуешко филе и кашкавал ; банан и фреш портокал.За обяд ще има : телешко варено.
Виж целия пост
# 758
И ние без снимка днес Grinning
Кремообразно ризото със зеленчуци и "крем" от грах и картоф- много приятно светлозелено изглеждаше Blush ; червена чушка на пръчици; ябълки; сок от касис.
Виж целия пост
# 759
Не мога да повярвам просто- ходих сега до Кауфланд, че нямаме прясно мляко. Щандовете са празни. Брашно, макарони, захар, ориз...ни-що. Ще пращаме кутии с паника съвсем скоро.
Виж целия пост
# 760
Вчера бях в Литъл, нямаше оголване!
Виж целия пост
# 761
Аз пък бях днес набързо и липсваха тоалетни хартии, зърнени закуски, сухари, сладко, сметаните за кафе и...не съм минала през брашно и подобни, но сигурно и там е имало дупки... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 762
Вчера бях в Литъл, нямаше оголване!
Аз днес бях и нямаше оголване, ама може Този Лидъл да не е като Онзи Лидъл от митологията.
Виж целия пост
# 763

Рибено руло Стефани; гарнитура грах и моркови; грозно нарязано, но добре узряло манго (Морена да си признае как го реже така красиво!); Барни; запечена франзела- вероятно в училище ще им дават плодове, ако спазят традицията от последните 3 седмици- налепили са някакви плакати, че училището участва в европейски програми за плод, зеленчук и млечни продукти в училищата...
Мими, ето двата вида кус кус в К, единият е специален Joy
Виж целия пост
# 764
МЗ - домашен козунак и мляко с какао (не  е някакъв странен морков Simple Smile )
Обяд - леща; салата - копф, зелен лук и чери домати, чедър;  две зрънца от житен клас (хлебчета де Simple Smile)







Долче, остър нож и толкова. Когато е много узряло не се реже толкова добре мангото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия