Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 26 248
  • 721
# 120
Някой с мнение за Карнивал Роу.
На мен ми хареса.
Виж целия пост
# 121
Много ми хареса, различно и с интересна история.
Виж целия пост
# 122
Нали! Много сладко сериалче, сега го догледах и съм очарована. Добре направен, добре изигран. Дали ще има втори сезон и дали ще е скоро. Аз го гледах онлайн без да тегля и свалям.
Виж целия пост
# 123
Джаста Праста, може ли линк към онлайн сайта? Много търсих до го гледам онлайн, но не успях да го открия.
Виж целия пост
# 124
Мисля,че го подновиха.
Виж целия пост
# 125
Гледахме 2 епизода от Вещера снощи, ама нещо много нагорно ми дойдоха имената, героите, историите по едно време. 😄 И като нямам идея за какво иде реч, за малко да се откажа, ама то взе, че стана по-интересно към края на втори еп. 😄 Бива, бива.
А той какъв е? Защо така не го харесват хората. Каква раса или вид е?
Виж целия пост
# 126
Той е човек, който с мутация са го направили Вещер и работата му е да уби чудовища.

Не съм чела книгите/играла, но четох в уикито кой какъв е и т.н.

Имай на ум, че дават различни времеви линии. Тъкмо го изгледах и сега не знам как ще чакам до 2021 Grinning
Виж целия пост
# 127
Изгледах Възходът на Скайуокър. Бях чела, че има много препратки и дори сцени към първата трилогия и така си беше. Хареса ми. От всички нови филми, този май ми хареса най-много. Сигурно защото вече нямам никакви очаквания към филмите без Лукас.

Но пък ме обхвана носталгия и ще си направя един маратон с всички епизоди. Joy

Вещерът нещо не ми потръгна.. ще се пробвам пак след празниците. Но пък Мандалорецът го чакам с огромно нетърпение всяка седмица.  Много ми харесва сериала, а за бебе Йода да не говорим.

На всички пожелавам весели празници. Да сте живи и здрави най-вече и много, много щастливи.
Виж целия пост
# 128
Изненадана съм, че по Коледа няма да пуснат всички стари Междузвездни войни по някоя телевизия - предишните години го правеха))
Аз продължавам да не харесвам новите МВ, просто защото филмите са историята на Анакин и Люк.  Без тях са нищо. Освен ако не е съвсем отделна история и формат, като Мандалорецът.
Виж целия пост
# 129
Tiffany А, мерси! Ще взема да почета и аз малко в нета за историята. Хрумна ми, че може да гледаме 2 различни времеви истории по едно време, но не съм вдянала още кое какво.
Виж целия пост
# 130
Три времеви линии са Simple Smile)
Виж целия пост
# 131
Оххх, момичета! Вещерът ми почва трудно. Много шантави имена на хора и селища, и ордени... Мудно ми е. Започнах книгите за повече яснота. Кажете в скрит текст за линиите. Има ли сериалът тема?
Виж целия пост
# 132
Има тема и не е толкова оплетено
Виж целия пост
# 133
Оххх, момичета! Вещерът ми почва трудно. Много шантави имена на хора и селища, и ордени... Мудно ми е. Започнах книгите за повече яснота. Кажете в скрит текст за линиите. Има ли сериалът тема?
Заповядай в темата за сериала.

Иначе

Скрит текст:
Виж целия пост
# 134
Изгледах го, не съм чела книгите, имената и времевите линии не ме затрудниха (то след ГОТ имената не ми се опират:)), това с времевите линии е един от плюсовете на сериала според мен.

Защо са тези големи паузи обаче, сега ще ни се изчака чакалото:))).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия