Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 22

  • 76 875
  • 721
# 360
Пържени филийки.
Виж целия пост
# 361
Днес тийновете ще са доволни (надявам се )

И още две по-малки
Виж целия пост
# 362
Мляко със ориз.
Виж целия пост
# 363
Свински ребърца на фурна.
Виж целия пост
# 364
Напукани сладки

За първи път ги правя и се получиха доста добре ☺

Коледно ми е 🎄❄🎅
Виж целия пост
# 365
Яйчено руло с лук и за проба някакви пряники.Ама нямам кръгла формичка,та ги рязах с някакви човечета(и елхички имам).









Виж целия пост
# 366
Червена леща ,изглежда мазна,но не е
Виж целия пост
# 367
Скариди - саганаки.



https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2019/11/blog-post_758.html
Виж целия пост
# 368

Зелена салата , авокадо , царевица и филе от риба тон
Виж целия пост
# 369
Толкова обичания от нас коктейл с дребничките,черноморски скариди.Пипкаво е да се белят,но си струва
 Бутчета с кисело зеле и булгур
Виж целия пост
# 370
Днес явно сме на скариди Simple Smile  като видя в лидл, че пускат от тези, които харесвам и не мога да се въздържа Blush

Сандвичи, айсберг, пържени картофи и рибни пръчици


Виж целия пост
# 371
Днес явно сме на скариди Simple Smile  като видя в лидл, че пускат от тези, които харесвам и не мога да се въздържа Blush
..........
Скрит текст:
М....  да, точно тези скариди у нас много се тачат, не се пропускат и винаги имам и във фризера, но сподели как ти си ги приготвила, благодаря!
Виж целия пост
# 372
Тези дни съм на баници. След вчерашната със сирене, спретнах една с тиква за десерт Blush
Виж целия пост
# 373
marcheva14
Скрит текст:
То рецепта няма, ами си е пълна моя измишльотина Simple Smile до скоро не бях правила скариди вкъщи, но откак си ги набелязах така ги правя, та разтопявам малко масло,  малко чесън(аз май само за десертите не ползвам чесън:)), слагам скаридите, малко вино, сол, черен пипер, изчакам няколко минутки да се изпари виното, копър, после си наливам половин чашка бяло вино и се омазвам до ушите, на мен мн ми харесват така Simple Smile
Виж целия пост
# 374
Мноооого вкусно при всички ви. Браво!!! 🤗🤗🤗
    У нас простичко тези дни, не ми щат манджите, та затова днес набързо едни кюфтенца от сьомга, броколи и картофено-бобово нещо със сметана на тиган.



    Пържени чушки с малко доматена паста и яйца. Три яйца счупих, и трите бяха с по два жълтъка.





    Снощи - яйца на очи и кюфте плюс добавки.



    Едни кренвиршки и нещо като мекици от остатъка от тестото.





    Врчерята на малчо от онази вечер.





    И едни бързи кифлички с ябълка и канела - отново и отново (бърза закуска за мъжете).



    В неделя за закуска имаше гюзлеми, в събота - зелник (баница с кисело зеле).





   И от уикенда - зелен боб с телешки кюфтенца и салата.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия