Отопление на партер с френски прозорци

  • 946
  • 1
Здравейте,

Харесали сме се апартамент на партерен етаж. Новопостроена сграда.
Отоплението в сградата е решено на инфрачервени подови панели. Прозорците в целия апартамент са “ френски” и тук идва нашето колебание.
Моля запознатите да коментират: как се отоплява апартамент с прозорци до стената?
И как стои въпросът със сметките за ток с тези панели?
Виж целия пост
# 1
Здравей, ние също закупихме апартамент на партера с френски прозорци.Отоплението ще е на газ с подово и също се чудим дали ще успяваме да се греем. За подобни панели за пръв път чувам. Ще следя темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия