KURULUŞ OSMAN-БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА Е БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ-НОВИ ПРОЕКТИ-тема 70

  • 33 017
  • 735
# 270

       Привет, момичета!  newsm51

    След вчерашните ми оплаквания, днес сякаш са ме чули и ето ти дългоочакваните фотоси.  Hug Най-накрая чудото на любовта се появи в целия си блясък. Я какъв юнак е станал Каранчо. Обаче да ме извините ама повече прилича на ФЕ. Особено ако ги сравним със снимката й като малка. Косичката, веждите, очичките са с цвета на ФЕ, устата и тя като нейната. Може би само по погледа прилича на Бурак. Ама каква е прелест. Като порасне много разбити женски сърца ще има. Ами косичката една такава рошава, май ще да е къдрава, като на онова сладурче братовчедчето - малкия на сестрата на ФЕ, помните ли го. Красавец е Каранчо, ами то с такива родители друго и не съм очаквала. А костючмето като капитан-Планета.  Joy Joy Joy

   

   

   А Фахрие е влязла вече във форма и изглежда прекрасно, няма ги вече онези изморени и недоспали очички. И колко е щаслива с малкия. Сега вече чакам и снимка с тати.

           Приятни почивни дни!  Hug
Виж целия пост
# 271
Ах, момичета, наистина съм много радостна. Толкова неочкавано ми дойде... 😍😍😍
Чудесен е , пупу!!!
Погледът наистина е на Бу. Но има доста прилика и с Фе.
Най- големият прекрасник!!! ❤❤❤

Фахриенка е неотразима, обожавам си я. 😍
Сега наистина, ако снимка и с Бу, а и тримата заедно, ще е перфектно всичко!!!

Хубав ден!!! 💋💋💋
Виж целия пост
# 272

    Екзалтирани са феновете след поста на ФЕ със снимките на Каранчо. За 4 часа са събрали 1 700 000 млн. лайка в инстаграма й. Това си е рекорд!  newsm44

    А някои дори са изнамерили и колко струва костюмчето на малкия.  hahaha

     

 

     И нова снимка на Бурак, пише, че е от сета на ОСМАН.

   

     
Виж целия пост
# 273
Мими,
Благодаря за споделеното! 💐

Чудесен е Бу на новата снимка. 😍 Каква прилика с погледа на тати Бу, мале. 😍

И феновете й растат- вече са 9,1!!!


А не е имала роля скоро време.
ЧУДСНИ СЕМЕЙСТВО ЙОЗЧИВИТ!!!
Виж целия пост
# 274
                Представям си татко Бурак-Осман с каква любов прави първата снимака за представяне на любимото си момченце smile3508 smile3501 smile3508Без поза, натруфеност >Чисто и просто едно прекрасно детенце.

   
                   

             


                   



      Е това е нашият щастлив ДЕН!

   Денят на голяма любов и възхищение от чувствата  на Фахрие и Бурак от 2013г до ден днешен.

   Нищо чудно да  ни показват  плодът на любовта СИ точно  на датата , когато са се обясни  в любов   в далечната 2013Г , когато Фе му подари огромния букет от антуриуми  при откриване на заведението на баща му Бали Бей



       


   Не овяхна три месеца Shocked newsm78


                   
Виж целия пост
# 275
   Еуфорията на феновете расте.  Hug На 5 час  снимките набраха вече над 1 800 000 млн. лайка.  newsm10 Дълго чакахме, но си струваше. Любовта към Буфчетата е голяма. Някои вече им пожелават и друго бебче.

  

  


   И една новина от днес.

  

   Енгин Алтан, който журналисти са срещнали в района Бебек признал, че с удоволствие гледа и следи сериала ОСМАН и е  много доволен от играта на Бурак Озчивит и целия екип. А на въпроса дали ще се върне на снимачната площадка на продължението на Ертугрул, той е отговорил, че засега не мисли да се връща.
Виж целия пост
# 276
         
                  Мисля си ,че ако някой сега реши да направи преврат на Ердуган  Wink hahaha hahaha hahaha hahaha
 никой няма да разбере загледан в снимките на малкия Осман , пардон Каран Wink Laughing Hug


   

     Колкото са щастливи и двамата.....ПО свое му .Тя ,че се радва на такова прекрасно детенце , а той че е толкова близо до човека ,който се грижи за него и то  денонощно.

           



         


           

         
     
Виж целия пост
# 277

     ФЕ и Каранчо минаха 2 000 000 лайка.  Hug

   

    А тази снимка на Фахрие с приятелката й пише, че е нова.

   

   Момичета, днес май имаме повече постове от ден Сряда...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 278
 МИМИ Heart EyesИри Heart Eyes щастлива събота имахме Hug bouquet


   Вери  bouquet  благодаря ти ! Ти ни даде началото на сбъднатата мечта наречена КАРАН!
    Да дълго им се  ядосвахме  , че не ни показват Каранчо но  пак се оказаха прави. Heart Eyes Hug bouquet

   Да, далеч по прекрасно е да видиш едно оформено красиво момченце на 8-ем месеца Laughing,отколкото парче червено безформено месо ,каковото представляват всички новородени. Така си е .Раждала съм две деца и зная ,че САМО на мен ми харесваха.
   Някой съмнява ли се ,че Бу е бил близо до Фе при раждането на Каран.Аз не! Къде е бил е въпрос ,какво е било желанието на  родилката.
   Не направиха пиар от това / нямат нужда/ и аз им  се възхищавам за това!!!!!!


        И нещо много истинско от Барисеа. Благодаря и!

  Cumartesini güzelleştiren fotoğraf #KaranÖzçivit

  Снимка, разкрасяваща съботата # KaranÖzçivit

    Да е живо и здраво сладкото ни момченце... как обаче ще се справи Осман и съмишленици  с усойницата София/прекрасна игра на актрисата ,наистина не мога да си представя по- добра София/.


      

 Владее всички , -мъже манипулира  ги , но дали няма да и се опре Янис -'Вълкът в овча кожа " Той Осман  май в началото но интуицията му е непогрешима и му помага, не  хареса Янис и няма да го изпусне от око ,,,и кой ще му помага занапред  Wink Laughing-моят трети любимец Самса мустака.


          


   Всички са тук Hug  Бамси Бей, и Самса.


          

 Силно съм впечатлена от четенето на Курана . Работила съм дълго в арабска страна и зная колко е трудно гърленото"Х". а Бу го изказва впечатляващо.

  Няма начин само симпатиите на Ердуган да спасяват сериала!
Просто се прави професионално, с чувство за истина и справедливост за миналото .Актьорите превъзходно се справят за да ни изглеждат почти съвременни.
    
Виж целия пост
# 279
Heart EyesHeart Eyes
Heart Eyes

Отварям темата и какво да видя - едно сладурче гледа от екрана Heart  В първия момент помислих, че пак е колаж, като се вгледах добре - един малък Бурак - по нещо много напомня Бурак - поглед и ъгълчетата на устата му са леко задигнати нагоре Heart
- ето от този му период:




Наистина, има и много от мама, но общото първо впечатление е - малко Буракче Joy

Признала съм Бурак и Фахрие за избора на подходящи моменти да покажат важните неща от живота си. Радвам се, че не ни заливат със снимки за щяло и нещяло - така е по-сладко HeartHeart
Благодаря ви, момичета, за всички споделени снимки и колажи. Направихте ме щастлива с малкия Каран и мама Фе  Sunglasses


И сега отново Ирин:
Цитат
Молодой Осман.
Ай спасибо, Боздаг бей, ай спасибо! Осман великолепен – глаз не оторвать. С каким достоинством себя несет. Как держится в седле… А какой искусный воин… Ммм… Его выстрел из лука в полете просто крышеснос. Вот это мужчина! Не то что у нас на болоте. Так и хочется разобрать все по косточкам… Ну-с, приступим.
 1. Осман отменный стратег. Лау Цзы бы поставил ему "отлично" за ведение боя "Один против всех". Не дал врагу замкнуть кольцо, большую часть потянул за собой, разделил на маленькие группы и всех перебил. Молодец! Правда свалился в грязную лужу без сил и чувств. Это и понятно, не один десяток крепких мужиков уложил. Но тут Бала хатун вовремя мимо проезжала. Увидела – мужик валяется и ничей, такси… такси… Короче – все обошлось. А вот братцу названному не повезло. Говорил же батюшка: «Айбарс, сынок, хватит книжки читать, пора и ручки с ноженьками поразмять, мечом помахать». Но где там, книжки же интересней. Вот и аукнулось.
 2. Если сказать, что Осман очень умен, это ничего не сказать. Тактическая проработка действий на таком высоком уровне, что не в сказке сказать, ни пером описать. Все по Лау Цзы: сначала разбей замыслы противника, затем разбей его союзы, а уж потом разбей его войска. Задумали супостаты убить собственного текфура, чтобы сорвать подписание торгового соглашения и свалить все на племя Кайы, фиг вам, Осман помешал. Захотели свалить вину на Османа, опять осечка, Осман нашел доказательства их вины и хочет заманить на свою территорию в Сегют, чтобы на суде и с себя подозрения снять и подлых предателей наказать. Посмотрим получится ли, потому как пока не понятно санджак бей чьих будет.
 3. Осман понимает, что война уже началась. Понимает, что противник все глубже проникает на территорию его отца с помощью идей или с помощью предателей, перешедших на его сторону. Если промедлить, то можно потерять все, что завоевал Эртугрул с братьями огузами. А Дюндар бей вцепился в мирный договор, как Тузик в грелку, грядущая прибыль от торговых сделок затмили и глаз и разум. Воспользовался тем, что родной сынок выкрал Теофлекса и вместе с Гюндусом, не разу не подумав, сдали врагу доказательства невиновности Османа. Акче же ближе к сердцу, чем родной племянник. Но Осман поступает жестко, по закону военного времени: предатель должен быть наказан немедленно, по горячим следам, тем более, что доказательства на лицо. Перо в бок и привет семье.
 4. Осман ведет себя уже сейчас как сильный правитель. Мгновенно и единолично принимает решения. Устанавливает справедливость прямо на месте: «Вор должен лишится кисти правой руки, я сказал!» Дядя Дюндар на совете не пришей кобыле хвост, тянет - потянет, а вытянуть не может. Влияние Османа на беев стойбища велико и Дюндар бей вынужден мирится с этим. Конечно Дюндар бею и членам его семьи не нравится, что Осман многое не рассказывает и ни с кем не советуется. Карает тоже не советуясь, не обращая внимание на родство, статус на стойбище, былые заслуги. Делает это прилюдно в назидание другим, чтобы даже и не помышляли. Однозначно, родоплеменные отношения заканчиваются и идет великий феодал…
 Тем временем враги не дремлют, козни их не кончаются, самые жестокие наемники Византии – каталонцы получили приказ от старого латинянского маньяка Яниса перебить всех людей на рынке, чтобы избавится от ахи и Османа. А еще эти крысы выкрали Бала хатун (но это они зря, представляю, что с ними сделает Осман), чтобы вернуть тайную реликвию. Так что до встречи на стойбище в следующую среду. Боздаг бей, надеюсь вы приготовили для нас много интересного.

Ето този колаж ми хареса много:






    
     И нова снимка на Бурак, пише, че е от сета на ОСМАН.

    

      

Жената на снимката е неговата леля в сериала - жената на Дюндар бей - Зехра




Себи, мисля, че си права за избора на времето за публикуване на снимките на малкия Каран Joy
Виж целия пост
# 280
       Вери Heart Eyes  ТИ даде старта на тази невероятна емоция  днес със снимката на Каранчо .....много ти благодаря! Hug

  След многото емоции днес ми направи впечатление:


  2013- запознанство и начало на чувствата!


      


      

        

    2015 обявяват връзката си.


        

    2017-сватба!


        

    


     2019-син!      


        
        


  Мами:love: благодаря за колажа от вълнуващи  моменти  и уточнението , коя е жената до Бурак.


     Като се наспя и успокоя ще се опитам да споделя нещо и за тати  Wink  Осман.



        Лека нощ Hug
        



Виж целия пост
# 281

      Здравейте, момичета в Неделя!  newsm51

   Вчера беше най-прекрасния ден за феновете на Буфчетата.  Hug  А днес всички медии имат много материал за статии. Така дългоочакваната среща с Каранчо се осъществи. Няма медия, която да не е отразила великото събитие.  Joy Joy Joy Всички определят на кого прилича бебето, от кого какво е взело. Пишат и за милионите пожелания към Каранчо от страна на феновете. А също и за милионите лайкове, които събраха снимките за няколко часа. Е, това е, голяма беше бомбата вчера, но това се очакваше от дълго време.

     

   

   

   

   

   

   

   

       Приятна почивка на всички!  Hug
Виж целия пост
# 282
    Добро утро момичета Hug Hug Hug

      Пресата днес си има работа МИМИ и то според мен много приятна и красива.


       За снимката Фахрие е написала-

  Подпись под фото: Мой Каран ❣🌟🙏🏻Капитан космического корабля! 👨🏻‍🚀🚀🤩💙


      А любимият ми Д-р ЛИ е споделил.

   Какая прелесть! Какая милота! Что за чудо этот малыш ! Воистину, Каранчик дитя любви! 50 на 50 от Фахрие и Бурака 😄!


        
    
   Имам голямо желание днес да продължа  с Осман.

    

      

  Приятен ден bouquet
Виж целия пост
# 283

     

   Костюмчето на Каранчо вече е изчерпано във всички магазини. Искупили са го. Ето това е да си от семейство Озчивит.  Joy Joy Joy Без да искат направиха скрита реклама.
Виж целия пост
# 284
  Тия хора , зрители, фенове и почитатели на красивото .съчетано с любовта в Турция се побъркаха  в мечтите си ...
Майка му Фахрие го вижда космонавт , а те го искат на 21 год. супер модел на Турция hahaha hahaha hahaha hahaha


                


    Наистина красиво дете на любовта и си мечтая да е живо и здраво и успешно като родителите си и БОГ да ги пази от простаци!!!!/потресена съм от прочетеното за Фахрие във Фейса Mr. Green Mr. Green Mr. Green


            
          



   А Бурак като Осман  не гледа само гневно , а пуска и по   мъжки  някой ,друг любопитен поглед Wink Laughing



              



                    
              




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия