KURULUŞ OSMAN-БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА Е БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ-НОВИ ПРОЕКТИ-тема 70

  • 33 017
  • 735
# 285

   Нова снимка на Бурак с персонала на рибен ресторант.

   


   

    ПРЕКРАСНИ!!!  love001 love001 love001

   Според информация от рускините, вчера Бурак е отговорил, че Каранчо приличал на майка си, а характера е взел от баща си. Колко е достоверно, не се знае.  Hug

   
Виж целия пост
# 286
 
           



  МИМИ , сега остава Фе да сподели нещо за характера на Бу , че аз не зная hahaha hahaha hahaha

  Не спират колажите и как да спрат при такава красота.


 


           Onedio
@onediocom
Doğuştan Yakışıklı! Fahriye Evcen, Burak Özçivit'ten Ziyade Kendisine Daha Çok Benzeyen Bebeği Karan'ın Fotoğraflarını Paylaştı

          Роден красив! Фахрие Евсен сподели снимки на бебето си Каран, което много повече прилича на Бурак Йозивит


     
           

   


Покрай Каран, Осман остана за другата седмица Grinning
             
Виж целия пост
# 287
Пак новина от Фейсбук, не гарантирам за достоверност.
Виж целия пост
# 288

    ВЕРИ, не знам дали е вярна новината, но може и да е защото в Туитър започнаха да излизат снимки на семейството на Бурак и сестра му.

   

   

 

  И малката племенница колко е пораснала...


  А Бурак вече има 13 800 000 последователи в Инстаграм.

     
Виж целия пост
# 289

   Успя Фахрие ,успя да забременее, износи и роди прекрасно момченце.Само живот и здраве им пожелавам ,Да гледат в една посока както винаги до сега.


        


   Вери bouquet, вярвам на новината!

    Повече от година усещам , че нещо не  наред в семейството на  сестрата на Бурак.
     Тя харесва Фахрие от самото начало на връзката им и винаги я е подкрепяла.
     От известно време никаква я няма - нетипично за нея и като знаем колко обича брат си, а на него му се случиха толкова хубави неща. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

     Сигурно е вярно , но дано да е за добро.  smile3506 newsm09



       Много се обичат Cry



      
  
Виж целия пост
# 290

    Добро утро и прекрасна нова седмица!  smile3525

   

   Най-обсъжданото бебе тези дни-Каранчо Озчивит. Hug

     

   

   Днес си чакаме вторият трейлър към пети епизод на ОСМАН. Че покрай снимките на бебока забравихме сериала.  Joy Joy Joy

    За разводът на сестричката на Бурак се оказва, че е факт от преди три месеца, когато още тогава си е сменила фамилията отново на Озчивит. Някъде от тогава не е и активна в социалните медии. Жалко наистина и най-вече за малката й дъщеричка.  Rolling Eyes

       Хубав, слънчев ден от мен!  Hug
Виж целия пост
# 291
Привет момичета, имаме си втори фраг Simple Smile


https://www.youtube.com/watch?v=uT4klu6OG4k
София ще си го получи  Simple Smile
Виж целия пост
# 292



   Привет   Hug Hug Hug


  Грозденце Hug bouquet

Ужасяващ  по жестокостта си фраг но мноооого справедлив!Сабите са на точното място и на вратлетата на то1ните хора.  newsm10 newsm10

   Не само малодушните и предателите имат поддръжници..Осман също вече има армия!!!!!

   Чакам с нетърпение 5-ти епизод.

   След малко ще коментирам пак.
Виж целия пост
# 293

    Ех, че сладко...

   

   Новият трей - спасяването на Бала хатун изисква спешни мерки. Цената е голяма - живота й. Осман няма да се спре пред нищо. Нали и обеща...

   И за Иринка с английски субтитри.

   

Виж целия пост
# 294
    Наистина много сладък колаж,Браво!


    Ех, че сладко...

  

   Новият трей - спасяването на Бала хатун изисква спешни мерки. Цената е голяма - живота й. Осман няма да се спре пред нищо. Нали и обеща...

   И за Иринка с английски субтитри.

    



    A aз продължавам да се вълнувам и чета всичко за Каран.
Тук споделям това което намерих с лош превод , но все пак-

    
   Уебсайт ТУРЦИЯ ЗА ПРИЯТЕЛИ
През април 2019 г. на съпрузите се роди първородният. Kid Karan предизвика истински вълнение сред турските и световните издания. Много списания предлагаха на младите родители огромна сума за възможността да публикуват снимки на своето дете. Но нито Бурак Йозчитов, нито Фахрие Евген не искаха да печелят пари от сина им. До 8-месечна възраст непознати не са виждали първородния на  популярните  актьори.

На 13 декември Каран навърши 8 месеца, а Фахрие Евген за първи път публикува снимки на сина си в Instagram.

На снимките щастливо бебе - малко копие на Бурак Озчивит - позира в костюм на астронавт, заобиколен от също толкова щастливи родители.

„Моят Каран е капитан на космически кораб!“ Фахрие Евген подписа изданието.

 
  А аз сега след толкова часове взиране в Каранчо мога да кажа само- съвършено  малко светло копие на самия Бурак! Никой не може да го отрече.

  

   Доволен е  Бурак   на творението си , няма какво да скромничи. Wink Laughing


    

    Боже...ще откача от хубави колажи. Отиде ми концентрацията по Осмасн и Бала хатун.



        


        
        
Виж целия пост
# 295

    СЕБИ, разконцентрирахме се тия дни, ама то с тези красоти как да ги подминеш. А и чакахме цели осем месеца за тях. Те хората за толкова време раждат.  Joy Joy Joy Търпението ни не познава граници щом се отнася до Буфчетата. Заслужихме си ги.  Hug

   И малко статистика, което не е без значение. Първите десет дизита в класацията по рейтинги за тази седмица. Отново сме втори. Като се има впредвид, че другите три сериала, с които стартирахме заедно, два от тях вече на 5 епизод се борят да не ги закрият. Прави ми впечатление също, че четири от дизитата в десетката са на АТВ ТВ. Каналът си знае интереса. Все хитови сериали върти.

   
Виж целия пост
# 296
 

        A не.....  hahaha hahaha hahaha рускините отбелязват представянето на Каранчик ето по този начин.



         

     Да МИМИ , разконценрирахме се и то с все важни теми....


    КАРНЧИК - мил и най- любим!

    5-та серия  на Осман.

    Бурчун, момичето, сестрата на Бурак ,която хареса  Фахрие  от пръв поглед и беше винаги с тях.Толкова ми се искаше да е много щастлива.Не било писано.
    Затова не виждахме и другите от сем. Озчивит .
Само когато Бу беше по чужбина , а Фе в болница  за задържане на Каранчо  майка му ходеше всеки ден в болницата да и носи вкусна домашна храна. Бягаше от журналистите и сега е ясно защо.
Страхотна майка е тази жена-  всеотдайна за децата си, скромна, красива.

    Ще се справят!.Те са силно и сплотено семейство  Озчивит!!!!




        




               И най- важното все пак --ОО


       Боже и дай мне и моему поколению создать государство, которое распространит свет нашего Господа в мире».

        

         Очите на красивите!!!!!


        

         Ох.... ще гледам да намеря малко време и за Сериала.
Виж целия пост
# 297
Ето го фрага и на Руски, малко да разберем за какво иде реч,
че на мен специално турския ми е мн. слаб Hug

Виж целия пост
# 298
Здравейте, момичета!!! Hug

Осман ще хване София и Каланоз, но според мен леля му ще му погоди някой мръсен номер за Бала хатун.


За сестричката на Бурак имах такива подозрения още лятото - някоя от вас беше публикувала нейна снимка миналата тема.май
Rolling Eyes - Бурчин беше много хубава. Тогава се замислих, че отдавна нищо не се е чувало за мъжа й и мислех да ви питам, ама нали бях много заета - така си и остана висящ въпроса
Виж целия пост
# 299

        Добро утро, момичета!  wavey

    Днес всички говорят за рекорда, който поставиха снимките на Каранчо. Ами да, това събитие го чакахме месеци наред.  Hug

   

   

   

   А днес сме в очакване на снимките от 5 епизод на ОСМАН.

    Ето вече някои кадри.

   

     

   

     

     

     Хубав вторник!  Hug

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия