За тези, които четат любовни романи № 34

  • 42 962
  • 739
# 495
Здравейте,препоръчайте ми книга,кидето главният е поп или рок музикант.
Виж целия пост
# 496
Здравейте,препоръчайте ми книга,кидето главният е поп или рок музикант.

Завинаги мое момиче-Хайди Маклоклин. Имаше и още една наскоро четох,като си спомня заглавието ще я напиша.
Виж целия пост
# 497
Здравейте,препоръчайте ми книга,кидето главният е поп или рок музикант.

Когато е наистина - Ерин Уот.
Виж целия пост
# 498
издателския план на Ибис https://www.facebook.com/IbisPublishers/videos/471447363555045/
Виж целия пост
# 499
Здравейте,препоръчайте ми книга,кидето главният е поп или рок музикант.

Ако четеш на английски препоръчвам:

https://www.goodreads.com/book/show/36376514-midnight-blue
https://www.goodreads.com/book/show/38190054-moonstruck
https://www.goodreads.com/book/show/18515730-damaged-but-not-broken
Виж целия пост
# 500
Здравейте,препоръчайте ми книга,кидето главният е поп или рок музикант.

Ако четеш на английски препоръчвам:

https://www.goodreads.com/book/show/36376514-midnight-blue
https://www.goodreads.com/book/show/38190054-moonstruck
https://www.goodreads.com/book/show/18515730-damaged-but-not-broken

Midnight Blue препоръчвам с 2 ръце! Blue Heart
Виж целия пост
# 501
Здравейте,препоръчайте ми книга,кидето главният е поп или рок музикант.

Когато е наистина - Ерин Уот.

Тъкмо за нея си мислех и аз, скоро я четох,хубава е. Заглавието не се сещах.
Виж целия пост
# 502
Здравейте,препоръчайте ми книга,кидето главният е поп или рок музикант.
https://www.goodreads.com/book/show/17983690-lick
https://www.goodreads.com/book/show/19286623-lead
Давам и 3-та книга от поредицата, защото е една от най-добрите, които съм чела последните години, а аз съм чела доста.
Виж целия пост
# 503
И плановете на Ориндж за 2020 https://www.facebook.com/orangebooks/posts/1497739777049142
Виж целия пост
# 504
на девствен мъж и кака, която да го отрака съм попадала
Коя е книгата ?
опитвам се да се сетя името как беше .. книгата е част от поредица .. помня, че главните герои бяха шотландци .. всъщност поредицата беше за 4ма братя (или поне си мисля, че бяха 4ма или може и повече да бяха) и този, за който става дума е бил свещеник или е трябвало да стане свещеник, ама по някаква причина не беше станал .. полагам усилие да се сетя ..
Виж целия пост
# 505
"Роден в грях" на Кинли Макгрегър май беше с подобен сюжет.
Виж целия пост
# 506
Прочете ли някой Сделка с дявола?
Виж целия пост
# 507
Не чак девствен, но смотан младеж и отракана девойка беше сюжета на третата книга на Мона Кастен от поредицата Ново начало "Да почувстваш отново" за Сойер и Исак.
Иначе имаше една за той девствен, тя също на ... Джуд Даверо май? Обаче ни ми беше харесала и не помня много от нея.

и като споменах първата.... дали вече излезе Спаси се на Мона Кастен в Лидл?
Виж целия пост
# 508
на девствен мъж и кака, която да го отрака съм попадала
Коя е книгата ?
опитвам се да се сетя името как беше .. книгата е част от поредица .. помня, че главните герои бяха шотландци .. всъщност поредицата беше за 4ма братя (или поне си мисля, че бяха 4ма или може и повече да бяха) и този, за който става дума е бил свещеник или е трябвало да стане свещеник, ама по някаква причина не беше станал .. полагам усилие да се сетя ..


Имам спомен, че в "Кулата на любовта" на Елоиза Джеймс, главния беше девствен и двамата бяха и доколкото си спомням това беше и главната драма в книгата, лошия им сексуален живот и последствията от него докато се научат как се прави. Абе като цяло не е от най-добрите книги на авторката. Laughing
Виж целия пост
# 509
"Роден в грях" на Кинли Макгрегър май беше с подобен сюжет.
точно тази е!!! Мерси!

mi666i сега ти пък ме хвърли в размисъл тая Кула на любовта аз дали съм я чела Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия