Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 31

  • 95 157
  • 780
# 345
Здравейте, ще Ви бъда благодарна,  ако споделите Вашия опит! Simple Smile

Хиалурон в устните за Пловдив - от кой специалист сте доволни, какъв филър използвахте и количество?
Д-р Любка Алексова, Пловдив, работи с Филорга.
Телефон мога да дам
Виж целия пост
# 346
Здравейте, ще Ви бъда благодарна,  ако споделите Вашия опит! Simple Smile

Хиалурон в устните за Пловдив - от кой специалист сте доволни, какъв филър използвахте и количество?
Д-р Любка Алексова, Пловдив, работи с Филорга.
Телефон мога да дам
Да, ще Ви бъда благодарна! Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Здравейте, ще Ви бъда благодарна,  ако споделите Вашия опит! Simple Smile

Хиалурон в устните за Пловдив - от кой специалист сте доволни, какъв филър използвахте и количество?

Д-р Регина Хатър - работи с Жувидерм. 1 мл - 400 лв
Виж целия пост
# 348
Здравейте, ще Ви бъда благодарна,  ако споделите Вашия опит! Simple Smile

Хиалурон в устните за Пловдив - от кой специалист сте доволни, какъв филър използвахте и количество?
Д-р Любка Алексова, Пловдив, работи с Филорга.
Телефон мога да дам
Да, ще Ви бъда благодарна! Simple Smile
О895 680626
Виж целия пост
# 349
Утре ще ходя да правя ботокс на чело и се чудя за назолабиалните освен с хиалурон има ли друг вариант за запълване.
Виж целия пост
# 350
Утре ще ходя да правя ботокс на чело и се чудя за назолабиалните освен с хиалурон има ли друг вариант за запълване.
Радиес и подобни филъри,скинбустър
Виж целия пост
# 351
Да се отчета за днес.Сложих ботокс и в назолабиалните сложих конци.Така преценихме ,че е най одячно.За устните се отказах, пари на вятъра и един месец не ми издържат.Ще мисля нещо със собствена мазнина.Хубав ден от мен
Виж целия пост
# 352
Как така в назолабиалните конци?Какви конци?Линейни мезоконци?
Виж целия пост
# 353
Да си кажа честно не знам какви са.По три на страна сложи.По скоро опъна бузата и така се махнаха назолабиалните,защото аз имах отпускане на самата буза
Виж целия пост
# 354
Да си кажа честно не знам какви са.По три на страна сложи
Винаги трябва да се пита! По колко пари е един конец?От цената може да се ориентираш.
Виж целия пост
# 355
Общо за 6 платих 100 евро. Имам й доверие от години ходя при нея и затова много не разпитвам.
Виж целия пост
# 356
Общо за 6 платих 100 евро. Имам й доверие от години ходя при нея и затова много не разпитвам.

При кого ходите?
Виж целия пост
# 357
Аз съм в Германия.За Бг нямам впечатления само един път съм правила устни там.
Виж целия пост
# 358
Общо за 6 платих 100 евро. Имам й доверие от години ходя при нея и затова много не разпитвам.
Ако цените са съотносими с тези в Бг. са линейни конци.
Аз от тях не видях ефект, дано ти си доволна!
Виж целия пост
# 359

Да, точно там, на Черни връх. И сега не знам какво да правя, аз цяло лято чакам да стане студено и да няма слънце, за да направя тази процедура...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия