Пътят на честта - Тема 7

  • 40 465
  • 781
# 750
Олееее английския на Анелия кърти, особено как набляга на Р-то. И залата мн соц нали уж е в Канада
Виж целия пост
# 751
Митю бил с мярка "подписка" и трябвало да се подписва всеки ден. Сериозно?!? Joy Joy Joy
Със сълзи се смея с тоя сериал.


И то, по два пъти на ден Simple Smile
Виж целия пост
# 752
Ааааа , МитЮ много ми хареса как се опъна на Бонето 😂😂
Виж целия пост
# 753

Явила се е анонимно, маскирана и под чуждо име.
Не, просто е била на фризьор преди кастинга!
Виж целия пост
# 754
Аз пък нито една серия от "Под прикритие" не съм гледала и ми беше интересно. Даже намирам, че там играе по-добре от сега този Ивайло. Или поне в този първи епизод.
Гледай целия сериал, ако имаш възможност. Страхотен е.
Виж целия пост
# 755
Тая бойната мома много лесно се нави да стане бандитка. Бойното и кръщене беше с три-четири убийства и вече е "Добре, шефе"... Много хладнокръвна мадама, ей! И както го огруха оня льольо в бара, така светкавично това и помогна да преживее стреса от преживяното.

Дари, загледах днес първи епизод, то като няма какво може и да го изгледам, ама той е няколко сезона. Сигурно няма да ги карат поред. Ще видим де, за сега ми стана наистина интересно, ще гледам.
Виж целия пост
# 756
След малко Ада трябва да се появи. Крайно време е..
Виж целия пост
# 757
Ада най-добре си пасва на ролята, на мен ми харесва визуално.
Между Джаро и Киро няма място за сравнение , “Под прикритие” си остава най-добрият български сериал.
Виж целия пост
# 758
Еха, нещо специално ще има за Жаки...
Виж целия пост
# 759
Ох, ще умра от смях, каква сценка с Бонка и вещера "Ще се обадя на репортерите на Нова телевизия".
Анелия е много противна, англиския и е покъртителен. Как въобще на актриса с такава визия са и дали подобна роля?!
Виж целия пост
# 760
Еха, нещо специално ще има за Жаки...

Може би целувка с език
Виж целия пост
# 761
Тихо да не чуе Мариана ! какви целувки , той Плачков милият нали го е срам без тениска да се снима?
Виж целия пост
# 762
Еха, нещо специално ще има за Жаки...

Може би целувка с език
Мъжа ми беше по- груб и  каза: "кОр"
Виж целия пост
# 763
Диамантеният бос в картонени кутийки си държи стоката. 😂

Какви целувки ви гонят вас, те пак добре че са в едно помещение лудо влюбените.
Виж целия пост
# 764
Тоя брак ще остане неконсумиран май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия