Пари или оргазми

  • 16 423
  • 478
# 390
Толкова сте сладки. От мен да го знаете - оргазмите са най-хубави, когато наоколо има бутилка шампанско, стриди и задължително омари.
Мразя и трите.
Предпочитам пържоли, картофки и торта.
Никак не ми пречат на оргазмите.
Виж целия пост
# 391
Миличка, колко точно ще ти напълнят стомаха дузина стриди? И две чаши шампанско?
Виж целия пост
# 392
Толкова сте сладки. От мен да го знаете - оргазмите са най-хубави, когато наоколо има бутилка шампанско, стриди и задължително омари.
Мразя и трите.
Предпочитам пържоли, картофки и торта.
Никак не ми пречат на оргазмите.

Предполагам и бира?
Виж целия пост
# 393
Преглъщането на дузина стриди могат да убият либидото ми за около десетилетие напред. Относно стридите съм гига-плебс и простакеса и от мен имат едно голямо NOPE!
Виж целия пост
# 394
Тука сте все от Голямото Добрутро.

Опитвали сте стриди, дори сте решили, че не ви харесват. Аз на Черноморски мидички, така, скромничко си карам.
Виж целия пост
# 395
Откога стридите са резервирани само за хайлайфа? newsm78 Съвсем нормална храна са си, макар да не съм им чак такъв фен.
Виж целия пост
# 396
Преглъщането на дузина стриди могат да убият либидото ми за около десетилетие напред. Относно стридите съм гига-плебс и простакеса и от мен имат едно голямо NOPE!
Забрави да добавиш, че и La Perla е тъп китайски полиестер.
Виж целия пост
# 397
Това е едно от нещата, които не бих опитала, пък нека съм проста. Да преглътнеш живо нещо ми стои малко като от наръчника на ЦРУ за разпит и пречупване на волята.

Богиньо, ма сега ти ли ще показваш гащи? Твоите са плетени от грива на еднорог, нали?
Виж целия пост
# 398
Откога стридите са резервирани само за хайлайфа? newsm78 Съвсем нормална храна са си, макар да не съм им чак такъв фен.
Именно. Някои си падат по попара, други по хайвер.
Виж целия пост
# 399
Аз обичам Стела Артоа. Има следи от продуктово позициониране.
Виж целия пост
# 400
Не, моля ви се, не се чувствайте длъжни да правите неща, които не са ви присъщи. Това е убийство за либидото.
Виж целия пост
# 401
Аз искам пица с газирана вода вместо стриди с шампанско. И съм си плебс по принцип, хич даже не правя уговорка, че, видите ли, е само по отношение на стридите.
Към Сирената: само не разбрах кой трябва да е изял стридите, за да убият либидото ти - ти, зорлем, или любовникът?
Виж целия пост
# 402
А, сега, де... Аз, като най-много от всичко на света обичам пица и шампанско (поотделно, разбира се), в коя социална прослойка се позиционирам? Laughing
Виж целия пост
# 403
Не знам, стридите са ми в зоната на забранения садомазохизъм, както и да го погледнеш.
Виж целия пост
# 404
Откога стридите са резервирани само за хайлайфа? newsm78 Съвсем нормална храна са си, макар да не съм им чак такъв фен.

Откакто ги няма в магазините и суперите, от които аз пазарувам. Поне аз не съм виждала. Черен хайвер има тук-там, но не го понасям.


Именно. Някои си падат по попара, други по хайвер.
Ужас! Кой не мрази попара. Моята беше с гаден липов чай, който не пипвам от дребните си годинки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия