Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 117 971
  • 739
# 180
Някой знае ли какви наваления има в Мол Галерия Бургас?
Виж целия пост
# 181
И за плазата там ако някой знае че чакам нюйоркара за якета хахах
Някой знае ли какви наваления има в Мол Галерия Бургас?
Виж целия пост
# 182
И за плазата там ако някой знае че чакам нюйоркара за якета хахах
Някой знае ли какви наваления има в Мол Галерия Бургас?

Януари са New Yorker.
Виж целия пост
# 183
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.Якетата от 149лв са 169лв.Чанти,които бяха 149лв са 199лв.За първа година такъв сериозен бранд се излага.Пълно разочарование.По традиция от утре започват и Зара.
Виж целия пост
# 184
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.Якетата от 149лв са 169лв.Чанти,които бяха 149лв са 199лв.За първа година такъв сериозен бранд се излага.Пълно разочарование.По традиция от утре започват и Зара.
Освен изброеното от вас ми направи впечатление, че голяма част от предстоящите за намаление неща, нямат номера. А това със завишението на цените не шокира и мен.
Виж целия пост
# 185
Напълно подкрепям за Massimo Dutti,увеличени са доста от нещата ,които следях.Наистина се излагат!Няма да купя нищо.
Виж целия пост
# 186
Да, и аз имах известие за намалението, също в разните там пул и беър, страдивариус, макар че от там няма да купувам. В topshop, booho и изобщо английските сайтове са си почнали намаленията, от снощи започна и в space nk 50 % на избрани продукти.
Виж целия пост
# 187
В Бершка знаете ли кога започва намалението?
Виж целия пост
# 188
И в Бершка трябва да започне тази вечер в апликацията и утре в сайта и магазина
Виж целия пост
# 189
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.
Освен изброеното от вас ми направи впечатление, че голяма част от предстоящите за намаление неща, нямат номера..
Явно имам късмет, очаквам намалението следейки 4 артикула - в нито един няма повишение на цената.

Някой номерации не са налични онлайн, но ги има в магазините им.
Съвсем нормално е някой номера да са свършили, все пак края на сезона е. Нали не мислите че произвеждат да попълнят бройката за да имат на намаление.
Виж целия пост
# 190
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.Якетата от 149лв са 169лв.Чанти,които бяха 149лв са 199лв.За първа година такъв сериозен бранд се излага.Пълно разочарование.По традиция от утре започват и Зара.
В Зара нищо интересно
Пълно разочарование
Виж целия пост
# 191
Ами честно казано и аз не съм впечатлена. В момента нямам нужда от много неща, нищо не съм набелязвала и просто ке почакам като станат по-големи намаленията януари и ако ми хареса нещо от останалите неща ще взема. Между др в Ойшо също е започнало нямалението.
Виж целия пост
# 192
Сефора ше пускат ли намаление?
Виж целия пост
# 193
Сефора ше пускат ли намаление?
❄️Коледна разпродажба!❄️

 -30% на цялата Коледна Колекция SEPHORA
-20% на всички Коледни ексклузивни палитри, сетове за грим и сетове грижа за кожата
-20% на всички сетове с парфюми и грижа за кожата
*Намалението е валидно от 27.12. до 27.01.2020 в обектите на Sephora.
*Намаленивто в обектите е обозначено със стикери стара/нова цена.
Виж целия пост
# 194
Сефора ше пускат ли намаление?
❄️Коледна разпродажба!❄️

 -30% на цялата Коледна Колекция SEPHORA
-20% на всички Коледни ексклузивни палитри, сетове за грим и сетове грижа за кожата
-20% на всички сетове с парфюми и грижа за кожата
*Намалението е валидно от 27.12. до 27.01.2020 в обектите на Sephora.
*Намаленивто в обектите е обозначено със стикери стара/нова цена.
Това включва ли и парфюми ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия