Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 117 971
  • 739
# 270
В Бенетон доста неща са -50 %
Виж целия пост
# 271
Здравейте. Икеа пускат ли някакви намаления на мебели,  или само на дребни неща?
Виж целия пост
# 272
Някой има ли код за отстъпка в ozone.bg че ММ си харесал една книга да му направя изненада
Виж целия пост
# 273
Някой има ли код за отстъпка в ozone.bg че ММ си харесал една книга да му направя изненада
psnbg  -10% , но скоро не съм го ползвала и не знам дали хваща на намалените
Виж целия пост
# 274
Стана , книгата не е намалена на редовна цена си е 25 лв
Много Благодаря Heart
Някой има ли код за отстъпка в ozone.bg че ММ си харесал една книга да му направя изненада
psnbg  -10% , но скоро не съм го ползвала и не знам дали хваща на намалените
Виж целия пост
# 275
Orange Center имат - 20% на всички стоки само онлайн, в кошницата ти добавят отстъпката Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Дайхман, 50 % на втори намален артикул! Възползвах се, купих на ММ обувки естествена кожа за 50 лв. и едни сникъри за - 50%
Виж целия пост
# 277
В ню йоркара пуснаха ли якета по 19.99 вече Grinning
В Кауфланд пак големи находки голямо чудо днес





Имаше и ботушки за момиче по 1.00 лв
Бебешки ританки по 0.80 ст ( най ме е яд за тях)
Сутиени за кърмачки 0.80 ст
И още куп други неща но една нагла леля беше ги наблъскала в количката си и се чудеше кое да вземе кое да върне ...
Виж целия пост
# 278
В ню йоркара пуснаха ли якета по 19.99 вече Grinning
В Кауфланд пак големи находки голямо чудо днес





Имаше и ботушки за момиче по 1.00 лв
Бебешки ританки по 0.80 ст ( най ме е яд за тях)
Сутиени за кърмачки 0.80 ст
И още куп други неща но една нагла леля беше ги наблъскала в количката си и се чудеше кое да вземе кое да върне ...

Здравейте, в кой кауфланд попаднахте на тези намаления и можете ли да дадете повече информация за якетата - детски ли са, зимни, кожени?
Много благодаря, че споделихте.
Виж целия пост
# 279
Orange Center имат - 20% на всички стоки само онлайн, в кошницата ти добавят отстъпката Simple Smile

Да, но не маха доставката. Тоест няма и БД.
Виж целия пост
# 280
Това е в кауфланд ямбол, а якетата дамско зимно бях си взела миналата година от ню йоркара в бургас за 19.99 и мъжко по скоро есенно за 24.99


В ню йоркара пуснаха ли якета по 19.99 вече Grinning
В Кауфланд пак големи находки голямо чудо днес





Имаше и ботушки за момиче по 1.00 лв
Бебешки ританки по 0.80 ст ( най ме е яд за тях)
Сутиени за кърмачки 0.80 ст
И още куп други неща но една нагла леля беше ги наблъскала в количката си и се чудеше кое да вземе кое да върне ...

Здравейте, в кой кауфланд попаднахте на тези намаления и можете ли да дадете повече информация за якетата - детски ли са, зимни, кожени?
Много благодаря, че споделихте.
Виж целия пост
# 281
Няма нужда от чаршафи в цитатите.
Виж целия пост
# 282
Промо кодове за покупка онлайн в Зора и Аллеоп-15%
В Зора- на уреди за отопление , а в Аллеоп-на всичко днес и утре
Скрит текст:

Виж целия пост
# 283
В Теранова са намалили още някои неща, взех пижамите с пандите от органичен памук, та мирясахме.
Да кажа за пайетеното пуловерче, пуснах го в пералнята, всички пайетки все още са си на мястото, доволна съм. 😸
Виж целия пост
# 284
Късметлийка Stuck Out Tongue Winking Eye

Малка, много малка част, от опадалите пайети от блузата на детето...Е, има доста още пайети Joy Но на снимката се виждат някои "плешиви" участъци, засега детето я носи...Дано проблемът да е бил само в тези блузи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия