Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 117 971
  • 739
# 300
Аз чакам боксерките в Кроп, много са сладурски 😸
Виж целия пост
# 301
Хубави ли са , дали няма да станат на "папулки"

Моите наблюдяния са, че не стават на такива неща. Подарих на баба ми и дядо ми миналата година(само че в бежов цвят) и те са много доволни от тях. И аз бих си взела, но нямам място вече. Има подобни одеяла, които са съвсем тънки, но тези не са такива, плътнички са, но не и много дебели. Подарих на Коледа на родителите ми черничките промоционалните от сайта.
Виж целия пост
# 302
Аз чакам боксерките в Кроп, много са сладурски 😸
Бельо имаше доста наредено пак намалени, но не обърнах внимание с колко.
Аз си бях заплюла едни зимни обувки Simple Smile В понеделник бяха почти 90 лв. Днес си ги купих за 54 😋не ми се рискуваше да чакам още да ги намалят, защото имаше останали 2 чифта и само един от тях моя 😎
От Манго си купих яке средата на ноември и днес ципа се развали предполагам не мога да направя рекламациия нали? 🙄
Виж целия пост
# 303
Сега се връщам от Парадайса, като те прочетох, и свърнах натам 😸
Взех си едни сладурски дънки на рози от Страдивариус, после и пуловер за тях. Чудих се на едно яке от Ризърв, намалили са го от 80 на 50, но се отказах. Гащите в Кроп са ги намалили, но не достатъчно, ще изчакам. Общо взето, намалили са още нещата, но има и още накъде.
За Манго, нямам идея, но нищо не пречи да пробваш настоятелно, ново е да му се не види.
Виж целия пост
# 304
Фенове сме на Кропп-а, но досега връхни дрехи, кецове, блузи сме купували, иначе намаленията от тази седм.са значителни, в-сът е какво какво бельо от там да дебна, от кое по- точно сте доволни и препоръчвате?
Виж целия пост
# 305
Димяни, виж нещо:
"ТЪРГОВСКА ГАРАНЦИЯ
 
Търговската гаранциия е в сила 30 (тридесет) дни от датата на закупуване на стоката и е валидна само на
територията на Република България.
 
При разлепване, разкъсване, напукване, изтъркване или друг отстраним дефект стоката се отремонтира от
търговеца, съгласно чл. 113 от ЗЗП в срок от (30) тридесет дни от датата на предявяване на основателна рекламация. В случай, че дефекта е неотстраним търговеца заменя дефектния продукт с нов. Независимо от търговската
гаранция, продавачът отговаря в случай не несъответствие между потребителската стока и договора за
покупко-продажба, съгласно ЗЗП.
Изгубени или счупени аксесоари към закупената стока, като камъчета, маниста, брошки, катарами и др. както и
изтрити капачета на токовете не се считат за рекламация!
Препоръки на търговеца: редовно намазвайте кожените изделия с лустро или течен парафин. Пазете ги от
влагата. Намокрените изделия от естествена и изкуствена кожа изсушавайте в непряк контакт с нагревателни
уреди!
При неправилна експлоатация или поддръжка търговецът не удовлетворява рекламации!
_______________
Това е търговската гаранция.
Освен нея има и законова-2 г.
Първите 6 месеца клиентът не е длъжен да доказва, че дефектът е причинен не от него. Тоест-ако дефектът вэзникне в пэрвите 6 мес.от покупката, се предполага че е съществувал и при покупката още. Тоест-продали са стока несъответстваща на описанието ...дефектна.
Прочети си ЗЗП внимателно и си предяви 2г ЗАКОНОВА горанция."
От тук
https://bg-mam.ma/p/1167184/39978387

Камея, боксерки бях взимала лятото, одобриха се, и сега искам пак да взема.
Виж целия пост
# 306
Lemy, благодаря ти за информацията! 🌷
Виж целия пост
# 307
В Пийк и Клопенбург с клиентска карта 20% допълнително върху намалени артикули. От 9 до 19 януари.
Виж целия пост
# 308
Къде има избор от кожени парта от изк. кожа с намаление?
Виж целия пост
# 309
В ХМ подаръчните ваучери по 20 лв за всички стоки ли важат (вкл. намалени)?
Виж целия пост
# 310
В Сердика Център  Converse има -70%. Доста номера са изчерпани. Взех си класически модел за 59,50лв., на дъщеря ми кожени за 79,50лв.
Виж целия пост
# 311
Здравейте, в Za-za в Сердика имат частично намаление, не е голямо, до 20% някъде.

Всъщност искам да ви питам там позволяват ли връщане на продукт? Купих нощница за племенницата, но малко е тясна на ръкавите. Ще пробвам да я върна утре. Ако някой има инфо, ще се радвам да ми каже...
Не намерих по-подходяща тема
Виж целия пост
# 312
Здравейте, в Za-za в Сердика имат частично намаление, не е голямо, до 20% някъде.

Всъщност искам да ви питам там позволяват ли връщане на продукт? Купих нощница за племенницата, но малко е тясна на ръкавите. Ще пробвам да я върна утре. Ако някой има инфо, ще се радвам да ми каже...
Не намерих по-подходяща тема

Да, пред мен наскоро върнаха едни пантофи, но не възстановиха сумата, а просто си купуваш нещо друго.
Виж целия пост
# 313
Да, и аз съм подарявала нощница и да я заменяли.
Виж целия пост
# 314
А дали  се очаква по-голямо намаление в За-за?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия