Коледата наближава, МАРТенчето за купон се стяга - Март 2020

  • 28 508
  • 764
# 210
Здравейте, вече съм в 29 седмица. Снощи имах доста силни и притискащи болки в гърба и под гърдите  случвало ли ви се е? Направо ми спираха въздуха...
А за количката съм си харесала на graco evo, изглеждат надеждни, маневрени, комфортни за бебето, а и цената те добра около 1000лв
Виж целия пост
# 211
27.03.2020 -  момче. В 26 г.с съм. Искам да ви попитам ако някой е ползвал услугите на зъболекар, дали е безопасно, счупих си един зъб, едно парченце падна, но го усещам да ме боли, дали да ходя на зъболекар и има ли някаква опасност, чета противоречиви мнения, че по-добре да изчакам, ако не ме боли много, но все пак още 3 месеца ми остават почти.
Виж целия пост
# 212
На мен ми вадиха зъб в 22 г.с. с упойка . Нямам никакви проблеми. Казаха ми тогава ,че щом има болка е по добре да се оправи ,за да не стане по лошо последните месеци или докато кърмя.
Виж целия пост
# 213
Аз също си правих зъб с упойка без адреналинова, нямам странични ефекти. Така че си прави спокойно зъбчето.
Днеска бях на лекция за Кърменето на Елена Василева. Страхотна жена, много ми хареса. Видях, че има и клипче в ютуб, който иска може да погледне Simple Smile
Виж целия пост
# 214
girlwithballon благодаря за инфото! Веднага намерих клипче в ютуб, което ми беше изключително интересно! Споделям го и с вас: https://www.youtube.com/watch?v=yWhskmUFTYY
Виж целия пост
# 215
Аз ходих на почистване на зъбен камък.
Януари се разбрахме да отида пак, да огледа финално и ако има някакъв кариес да се “ремонтира”, защото по време на бременност упойката без адреналин е ОК за бебето, но по време на кърмене- не, тогава преминава през кърмата. От тази гледна точка ще оправя ако има нещо в 8 месец.

Аз носих брекети 2 години и съм малко фанатизирана на тема здрави,прави и бели зъби. Не бих оставила счупен зъб в никакъв случай. Изследвай си калция, може би ти е нисък. Simple Smile
Виж целия пост
# 216
А с какъв прах мислите да изперете дрешките? И омекотоител май се избягва в началото или греша? 💭
Виж целия пост
# 217
Аз мисля за използван висок клас обикновен прах. Няма да използвам омекотител, ще пускам 2 пъти изплакване на дрехите. В крайна сметка детето по цял ден ще е опряно в нас, в дрехите ни в чаршафите ни и  не виждам смисъла да отделям дрехи и да пера с бебешки прах само неговите дрехи 🤔🙄
Виж целия пост
# 218
Аз мисля с тео бебе, защото е хипоалергнен, а освен това доста майки го купуват. Имам наблюдение, защото работя в ДМ. Също така мисля когато има sano 90 пранета (а то рядко се случва, понеже е промо пакет) да купувам и от него.
Виж целия пост
# 219
Аз мисля с тео бебе, защото е хипоалергнен, а освен това доста майки го купуват. Имам наблюдение, защото работя в ДМ. Също така мисля когато има sano 90 пранета (а то рядко се случва, понеже е промо пакет) да купувам и от него.
Каква е ориентировъчно цената на каквото?
Виж целия пост
# 220
Аз мисля с тео бебе, защото е хипоалергнен, а освен това доста майки го купуват. Имам наблюдение, защото работя в ДМ. Също така мисля когато има sano 90 пранета (а то рядко се случва, понеже е промо пакет) да купувам и от него.
Каква е ориентировъчно цената на каквото?

Не разбрах "каквото" , но тео-то е 6 лв. промо цена, поддържаме я засега, а пускат и на тео-то промо пакети от по 60пр. , а сано-то 90пр. е 16 или 18лв. не съм много сигурна, не си спомням. Последно октомври работих вече съм болничен. Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Аз мисля с тео бебе, защото е хипоалергнен, а освен това доста майки го купуват. Имам наблюдение, защото работя в ДМ. Също така мисля когато има sano 90 пранета (а то рядко се случва, понеже е промо пакет) да купувам и от него.
Каква е ориентировъчно цената на каквото?

Не разбрах "каквото" , но тео-то е 6 лв. промо цена, поддържаме я засега, а пускат и на тео-то промо пакети от по 60пр. , а сано-то 90пр. е 16 или 18лв. не съм много сигурна, не си спомням. Последно октомври работих вече съм болничен. Simple Smile
На " саното" , ама още спя явно и коректора на телефона съм го изпуснала. Благодаря за инфото. До офиса ми имам магазин на Сано, ще проверя.
Виж целия пост
# 222
Ами аз май не съм казвала, но от три месеца си перем дрехите с Тео бебе. От както забременях получих едни червени точици и ме сърбяха, казаха ми да си сменя прахът за пране и козметиката. Та ползваме Тео бебе вече плюс Ленор с едно бебенце пак 😄 с Тео бебе ще продължим, само за Ленора се чудя дали да го ползвам с бебето. Просто ме е страх да му пера дрешките и нещата с друг прах, щом при мен имаха негативен ефект от както забременях.
Виж целия пост
# 223
Нашите дрехи ги пера от години с Тео Бебе.
До скоро ползвах бебешки омекотител, но спрях, не мисля и за бебето да ползвам.
После ги слагам в сушилнята - излизат мекички, с 0 аромат, което за нас е супер, защото мразим аромата на праха за пране, какъвто и да е Simple Smile
Ще продължа да пера с Тео бебе Simple Smile Но ще пера отделно бебешките от нашите.
Виж целия пост
# 224
В момента на БГ пазара няма хубав бебешки прах. Най-доброто беше Персил Сензитив, но в новите партиди е вече без избелители и това го прави неподходящ за бебета. Тео бебе е много ароматизиран, не знам какво му е хипоалергенното. Със Сано има проблем с дозирането (справка форума за перилните препарати) _ указаната доза е недостатъчна за доброто изпиране, трябва да се слага по повече. Колко обаче, не е ясно. Сано са израелска марка, непозната в Европа и незнайно как пробила на бг пазара. Аз не бих им се доверила.
Добър избор е прахът на dm  Denkmit Ultra Sensitive, но цената му в БГ е доста висока.
Най-удачен вариант остават праховете за бяло от високия клас, които са по-слабо ароматизирани. И задължително: допълнително изплакване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия