Коледата наближава, МАРТенчето за купон се стяга - Март 2020

  • 28 508
  • 764
# 225
Засега перем и нашите дрехи със Сано, но мисля да.пробвам новия прах в ДМ Тиера Верде. Много съм предубедена към химиите, които блъскат в стандартните прахове и козметика и като цяло търся по-изчистени варианти. Омекотител никога не сме ползвали, смятам го за излишен, а и има теории, че не въздейства добре на пералнята.

Аз имам друг проблем Sad Знам, че много говорим за килограмите, но искам да се оплача. Вчера на прегледа кантара закова на 58 кг 😭 Това значи, че последния месец съм качила 4-5 кг наведнъж, което прави общо 10кг до момента, а съм в 27 г.с. С първата бременност качих само 12кг до края, ама сега май няма да ми се получи...
   Двегодишното продължава да се бъзика с мен на тази тема. Не стига, че ми вика "мама тежка", ами снощи ми наднича в чинията по време на вечеря и ми вика "мама изяде всичко"... Мъжа ми само се закашля и едвам се сдържа да не се разхили, пък аз гледах на кръв 😂😂
Виж целия пост
# 226
И аз съм в 27 седмица и съм качила 12 кг...Започнах да се задъхвам доста сериозно понякога,а има още доста до края.. 😶Забелязах, че имам и нов кариес който понякога ме боли Sad( Не мога да се наканя да се запиша на зъболекар. (знам че няма да мине от самосебе си) Момичета от другата седмица ще има дрехи за бременни и бельо в лидл..Ще има зимно яке за бременни Simple Smile)
Виж целия пост
# 227
Сетиха се кога да пуснат якета.. Хвана ме яд! Дадох 260лв за моето преди месец. :/ Но съм хвърлила око на сутиените, чорапогащника и топа за кърмене. Чаршафчетата също са симпатични.  Simple Smile
Виж целия пост
# 228
И аз се ядосах на лидълските якета. Отдавна си реших въпроса. И защо все в тези умрели цветове - синьо и черно? Бременните носят нов живот, не отиват на погребение. Същите убити цветове на дрехите и в H&M и Waikiki.
Виж целия пост
# 229
от вчера пъпчето ми е тъмно и на моменти изпъкнало ... за изпъкналото знам, че е нормално, но защо става така тъмно, все едно посинява
Виж целия пост
# 230
от вчера пъпчето ми е тъмно и на моменти изпъкнало ... за изпъкналото знам, че е нормално, но защо става така тъмно, все едно посинява

Моето също е тъмно и то от много време, не помна точно колко. Мисля, че това е нормално за една бременна жена Simple Smile
Виж целия пост
# 231
от вчера пъпчето ми е тъмно и на моменти изпъкнало ... за изпъкналото знам, че е нормално, но защо става така тъмно, все едно посинява

Моето също е тъмно и то от много време, не помна точно колко. Мисля, че това е нормално за една бременна жена Simple Smile
при мен е моментно, не постоянно, на моменти отива към черно и се бях стреснала ...
Виж целия пост
# 232
от вчера пъпчето ми е тъмно и на моменти изпъкнало ... за изпъкналото знам, че е нормално, но защо става така тъмно, все едно посинява

Моето също е тъмно и то от много време, не помна точно колко. Мисля, че това е нормално за една бременна жена Simple Smile
при мен е моментно, не постоянно, на моменти отива към черно и се бях стреснала ...

Моето чак черно не е. Червеникаво-кафяво едно такова.. и аз не знам как да го опиша. Grinning
Не мисля, че има повод за притеснение. Просто другия път на преглед попитай АГ.
Виж целия пост
# 233
от вчера пъпчето ми е тъмно и на моменти изпъкнало ... за изпъкналото знам, че е нормално, но защо става така тъмно, все едно посинява

Моето също е тъмно и то от много време, не помна точно колко. Мисля, че това е нормално за една бременна жена Simple Smile
при мен е моментно, не постоянно, на моменти отива към черно и се бях стреснала ...

Моето чак черно не е. Червеникаво-кафяво едно такова.. и аз не знам как да го опиша. Grinning
Не мисля, че има повод за притеснение. Просто другия път на преглед попитай АГ.
ако ще става нещо, ще става ... но преглед съм след месец
Виж целия пост
# 234
Няма какво да става, няма страшно. Всичко идва от мозъка, не го мисли Wink
Виж целия пост
# 235
Това с цвета около пъпа е нормално както и вертикалната черта, която се появява под и над пъпа. Някой ги имат, други не. Чела съм, че най-вече при по тъмничките се получава, но не само. На мен ми е така от края на шестият месец май..
Виж целия пост
# 236
Това с цвета около пъпа е нормално както и вертикалната черта, която се появява под и над пъпа. Някой ги имат, други не. Чела съм, че най-вече при по тъмничките се получава, но не само. На мен ми е така от края на шестият месец май..
аз линията я имам само до пъпа ... и се появи супер рязко хаха лягам си - няма я, ставам - там е 🤣
Виж целия пост
# 237
Момичета, вие позволявате ли си от време на време така наречените "забранени храни" по време на бременност напр. сурово-сушени деликатеси като луканка и etc. и меки сирена като гауда, бри и etc.? Оня ден ми се прияде луканка и купих и се чудех дали по някакъв начин ще се отрази на плода и на организма ми?
Виж целия пост
# 238
Случвало ми се е да хапна от “забранените храни” и с предишната бременност, и сега. При тези, които изброяваш, най-големият риск е да са заразени с бактерията листерия, която е изключително опасна и за плода, и за нас. Гледала съм продуктите поне да са от сравнително утвърдени марки и да са задължително пакетирани, а не улична храна или от разни сергии с уж еко производство. И като цяло си е по изключение това.
Виж целия пост
# 239
Аз лично не, не си позволявам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия