Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 57 812
  • 736
# 390
Момичета, да не пиша напразно на координаторките да ви питам тези които са стимулирани с pergoveris .
Боля ли ви докато инжектирахте лекарството ( с гонала и мерионала  не ме боля) и след като извадя иглата от кожата веднага под налягане започва да излиза лекарството. Поне 2-3 капки изтича.
Виж целия пост
# 391
Здравейте, момичета, искам да попитам тези от вас, които са били на вагинален прогестерон + прогестерон инжекции + естрофем 3х1 след трансфер, кога ви спряха естрофема? Ще ми е полезно да знам и за другите кога са ви ги спряли - информативно. Благодаря!
Виж целия пост
# 392
Здравейте, момичета, искам да попитам тези от вас, които са били на вагинален прогестерон + прогестерон инжекции + естрофем 3х1 след трансфер, кога ви спряха естрофема? Ще ми е полезно да знам и за другите кога са ви ги спряли - информативно. Благодаря!

На мен бяха ми казали,че след като чуят,че има сърдечна дейност,ако се получат нещата. Някъде около 6-7 седмица
Виж целия пост
# 393
Здравейте момичета! Има ли такива които в момента пътуват или са в Истанбул? Кажете какво е положението в предвид ситуацията с коронавируса? Има ли истерия както при нас? Как е по летища, граници?
Виж целия пост
# 394
Здравейте, дами! Първо, честит празник! Нека имаме силата да сбъдваме мечтите си! ❤
Отдавна не съм чела и писала в темата. През септвмври беше моя трети опит в Бахчеджи, завършил неуспешно. И сега съм в нещо като почивка, тъй като нещо тялото ми се справи много трудно след края на стимулацията.
Имам останали лекарства, ако някой има нужда и не може да си снабди, да пише. Бях се западила с Prolutex, Progestan (мускулно), Prednol, Smoflipid.
Виж целия пост
# 395
Момичета,

Искам да попитам дали на някоя от вас са й останали излишни турски Климара лепенки?
Трябват ми спешно.
Виж целия пост
# 396
Здравейте,аз съм пациент на клиника Бахчеджи. Реших да отида там за своя първи опит инвитро тъй като в Бг докато правих изследвания да търся проблема срещнах ужасно отношение,чакане по половин година за час и некомпетентност. Проблема при нас е моя нисък  АМХ -0,6  и леко влошена спермограма при съпруга ми .Докато се колебаех накъде да поема д-р Емре дойде в България и съответно след срещата ми с него вече нямах съмнение .Избрах клиника Бахчеджи . Страхотни професионалисти и много добри и сърцати  хора .
В крайна сметка се оказа че АМХ е влошен заради липсата на витамин Д ,не че е цветущ, но не беше толкова зле ,колкото тук го изкараха .
Моя опит протече с лека според мен  стимулация от която нищо не усетих . Имах 5 антрални фоликула .Резултата от стимулацията бяха  5 яйцеклетки .Всички оплодени ,развили се до пети ден и замразени . Трансфер на два ембриона два месеца по- късно (юли 2019 г.) Първи опит и най -прекрасните две чертички 11 дни по късно. Лека ,прекрасна бременност с близнаци ,която скоро завърши успешно с раждане на двама юнака .
Доверие -  това е думата с която определям д-р Емре . За мен той и екипа  са приятели за цял живот .❤️
Желая успех на всички тръгнали по този път без значение кой лекар или клиника са избрали ❤️
Виж целия пост
# 397
Пишете ми на лично

Здравейте, на някоя от Вас останали ли са й инжекции Оксапар 0,4 или да може да ме снабди от Турция с такива?
Виж целия пост
# 398
Мили момичета , Моля страшно много някой който скоро ще пътува или сега е там . Моля ви да ми купи вит Д . Само техния витамин изобщо някак си се усвоява . И сега почнах последната упаковка . Отново имам жесток спад . С кофти ген съм  за усвояване . Ще бъда безкрайно много благодарна ако някой може да ми докара няколко упаковки . Ще си платя и екстра ако трябва . Моля ви
Виж целия пост
# 399
Мили момичета , Моля страшно много някой който скоро ще пътува или сега е там . Моля ви да ми купи вит Д . Само техния витамин изобщо някак си се усвоява . И сега почнах последната упаковка . Отново имам жесток спад . С кофти ген съм  за усвояване . Ще бъда безкрайно много благодарна ако някой може да ми докара няколко упаковки . Ще си платя и екстра ако трябва . Моля ви


Изпращам само линк.
Прегледайте го. Ще пиша по-късно, тъй като се налага да изляза. Само и единствено това масло в течна форма и на капсули успя да ми вдигне стойностите на Вит. Д. Никакви какпки от БГ не помогнаха. По-късно ще пиша отново и ще ви дам моите стойности как се промениха. Не е реклама Simple Smile До сега друго не съм намерила като препарат. Ако някой може да предложи, ще го проверя.
Ето линка: https://realfood.bg/page/ribeno-maslo
Виж целия пост
# 400
Мили момичета , Моля страшно много някой който скоро ще пътува или сега е там . Моля ви да ми купи вит Д . Само техния витамин изобщо някак си се усвоява . И сега почнах последната упаковка . Отново имам жесток спад . С кофти ген съм  за усвояване . Ще бъда безкрайно много благодарна ако някой може да ми докара няколко упаковки . Ще си платя и екстра ако трябва . Моля ви
За кой вит.Д става въпрос?
Виж целия пост
# 401
Ето този Simple Smile И друг път една дама ми е взимала .
Виж целия пост
# 402
Здравейте, някоя от все да сподели как е положението на границата(с емигрантите), че скоро ни предстои пътуване към Истанбул. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 403
Здравейте, някоя от все да сподели как е положението на границата(с емигрантите), че скоро ни предстои пътуване към Истанбул. Благодаря ви предварително!
През МТ минаваме няма проблем там. Четох в групата за пазаруване Одрин, Чорлу, Лозенград, че тая събота са ходили на пазар в Одрин и в било спокойно. Полицията до колкото разбрах ги държат около границата с Гърция.
Виж целия пост
# 404
Здравейте ,момичета аз пътувах в неделя до Одрин няма никакъв проблем с границата.Успех на всички 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия