Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 57 812
  • 736
# 435
Ние сме в Турция от 10.03 сутринта, тогава стартирахме и процедура. Когато дойдохме нямаше и помен от извънредно положение тук и в България. Ходила съм в клиниката за 3 контролни прегледа, факт е, че последния път си личеше, че пациентите са понамалели. От днес има дезинфектанти на всеки вход и служител, който мери температура. Музеи и обществени сгради за масови събития са затворени от неделя. Извънредно положение няма. По аптеките се намират маски и дезинфектанти. Изрично питах какво ще се случи, ако от днес за утре затворят клиниката- беше ми казано, че ще бъда уведомена и процедурата ми ще бъде довършена докрай ( планирана пункция в събота).
Виж целия пост
# 436
Ние сме в Турция от 10.03 сутринта, тогава стартирахме и процедура. Когато дойдохме нямаше и помен от извънредно положение тук и в България. Ходила съм в клиниката за 3 контролни прегледа, факт е, че последния път си личеше, че пациентите са понамалели. От днес има дезинфектанти на всеки вход и служител, който мери температура. Музеи и обществени сгради за масови събития са затворени от неделя. Извънредно положение няма. По аптеките се намират маски и дезинфектанти. Изрично питах какво ще се случи, ако от днес за утре затворят клиниката- беше ми казано, че ще бъда уведомена и процедурата ми ще бъде довършена докрай ( планирана пункция в събота).

Аз също мисля, че няма да те оставят без да довършат процедурата. Дано след това да можеш да се прибереш безпроблемно вкъщи, защото всеки ден се затварят нови граници и не се знае изобщо какво ще е положението след седмица.
Аз също бях в клиниката на 12.03 и беше много спокойно, но положението се променя всеки ден. В Турция вече има 47 случая, направо не ми се мисли ако пламне Истанбул как ще се оправят.
Виж целия пост
# 437
Ние сме в Турция от 10.03 сутринта, тогава стартирахме и процедура. Когато дойдохме нямаше и помен от извънредно положение тук и в България. Ходила съм в клиниката за 3 контролни прегледа, факт е, че последния път си личеше, че пациентите са понамалели. От днес има дезинфектанти на всеки вход и служител, който мери температура. Музеи и обществени сгради за масови събития са затворени от неделя. Извънредно положение няма. По аптеките се намират маски и дезинфектанти. Изрично питах какво ще се случи, ако от днес за утре затворят клиниката- беше ми казано, че ще бъда уведомена и процедурата ми ще бъде довършена докрай ( планирана пункция в събота).

Аз също мисля, че няма да те оставят без да довършат процедурата. Дано след това да можеш да се прибереш безпроблемно вкъщи, защото всеки ден се затварят нови граници и не се знае изобщо какво ще е положението след седмица.
Аз също бях в клиниката на 12.03 и беше много спокойно, но положението се променя всеки ден. В Турция вече има 47 случая, направо не ми се мисли ако пламне Истанбул как ще се оправят.
Те ще се оправят,но ние как ще се оправим не знам. При тях медицината е на световно ниво. Хубави болници с апаратури,големи леглови бази. Но ние нр мобем да се похвалим със същото и ако прврасне при нас в нещо по-ужасяващо,ще мрем вкъщи. Дай боже на всички здраве и да си направим скоро процедурите.
Виж целия пост
# 438
Здравейте,

Може ли да ми кажете цените на Цетротид 0.25 и Гонал Ф 900 в България?
Не ги намирам из интернет, а сега ще пропусна ходенето до аптеката.
Аз мога да предоставя актуални цени в Турция ако някой се интересува.

Благодаря
Виж целия пост
# 439
Цетротид? Около 380 лв.

https://apteka.framar.bg/30046170/цетротид-флакон-0-25-мг-7
Виж целия пост
# 440
Да, това в единствената информация, която намерих.
Не ми върши работа, не знам дали е актуална. Това е цена за 7 броя май, в Турция ги продават по отделно.

Цетротид? Около 380 лв.

https://apteka.framar.bg/30046170/цетротид-флакон-0-25-мг-7
Виж целия пост
# 441
Нямам спомен колко платих за 7, но имам спомен че беше скъп. Довечера мога да погледна точно колко съм платила, но пък съм го купувала от чужбина и цената може да е друга.
Виж целия пост
# 442
Благодаря ви.
Няма нужда. Сравнявам цените в България и Турция просто.

Нямам спомен колко платих за 7, но имам спомен че беше скъп. Довечера мога да погледна точно колко съм платила, но пък съм го купувала от чужбина и цената може да е друга.
Виж целия пост
# 443
Благодаря ви.
Няма нужда. Сравнявам цените в България и Турция просто.

Нямам спомен колко платих за 7, но имам спомен че беше скъп. Довечера мога да погледна точно колко съм платила, но пък съм го купувала от чужбина и цената може да е друга.
Макар и да съм го купувала в друга държава, центата е долу горе същата.
Виж целия пост
# 444
Здравейте, моя приятелка тази седмица трябваше да отиде на първичен преглед в клиниката, но се отмени за съжаление. Сега й съобщили, че може да се предприеме онлайн консултация с лекарите. Ако има желаещи могат да се обърнат към Хафизе Солмазова.
Виж целия пост
# 445
Дами, сигурно въпросът ми ще ви се стори глупав, но на 100% ли вярвате на лекарите си в Турция?
Аз съм на път към първото си инвитро и първата си среща с д-р Тургут, и от сега съм раздвоена между него и лекарят ми тук.

Аз на 100% повярвах на др. Карлъкая, като гледам колко жени пишат положителни отзиви за др. Тургут предполагам, че и на него бих повярвала. Определено тук в България си личи, че всичко е за пари, особено ако си по фонда. Там такова отношение не видях. Живот и здраве, след някоя година бих се доверила пак на др. Карлъкая за второ инвитро с ембриончето, което ни чака там. ❤️❤️❤️
Относно Хафизе, на мен винаги ми е отговаряла, ако ми е било спешно аз й се обаждам, защото ми е ясно, че не съм единствената и си имат и друга работа. Винаги комуникацията ни е била отлична.
Виж целия пост
# 446
Момичета приятелката ми е на 43 години.  При 2 стимулации доминантния фоликул  изпреварва с 6 мм  втория.  Някоя от вас имала ли е този проблем.  Може ли да се направи така че да имат горе долу един размер.
Виж целия пост
# 447
Може в месеца преди стимулацията да се използват естрогени, който да потиснат фоликулогенезата. След това стимулацията изисква повече хормони, но се очаква да се синхронизифат фоликулите. Това ще преценят най-добре в клиниката.
Виж целия пост
# 448
По принцип се изписва Цитротид, но предполагам лекарите вече са го направили
Виж целия пост
# 449
Нищо не са предписали и не се получи. Искат да пробват отново но още не са казали  за  лекарство.  На собствена глава си направихме  и кръвни изследвания . Витамин д беше 19  ниско и лимоните също но малко. Излезна че имаме генетична тромофилия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия