Пътят на честта - Тема 8

  • 37 182
  • 745
# 525
Джаста, ти ги уби със стихотворението, браво! Heart Eyes Hug bouquet
Виж целия пост
# 526
Благодаря, Денси. Hug Kissing Heart
Благодаря на всички ви. Страхотни сте. Heart
Виж целия пост
# 527
При тез телепортации като нищо могат да ни изненадат.
Много ми се иска. Поне на финала да не спя кат' новородено, а да ми се напукат петите от съспенс.

Не се надявай много. Wink
Аз пък очаквам сега и Киро и Бонка и Димитър да погнат Кера, май натам върви сюжетът...
Виж целия пост
# 528
Очаквам Киро и Кера да са близнаци, които са разделени. Щот с тия имена.. Киро, не Кирил. 🤔
Виж целия пост
# 529
Cyril е цялото - човека е аристократ, а явно и френски възпитаник хаха
Виж целия пост
# 530
Тази сутрин си пуснах епизодът от снощи и щях да си изплюя кафето на сцената със сътъра.
Развръзката ще настъпи с проговарянето на Инчето, тя ще посочи Димитър, като убиец на своя брат и Кера ще го застреля, така ми се дава Simple Smile .....само за Начо ми е жал, не искам да умира, изстрада героят му.
За Бонка нямам версия, и смъртта и е малко.
Джаста Праста, комплименти, имаш талант, браво!
Виж целия пост
# 531
Какъв брят на Инчето е убит? И това съм го пропуснала...
Виж целия пост
# 532
Димитър и брат му, не Димитър и брата на Инчето Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Joy
Ми така е... След три дни празници не схващам от първия път. Relaxed
Виж целия пост
# 534
В тази връзка се сещам, че едва ли ще разберем и кой герой е реализирал подобни фантазии в леглото на Марчето - Начо/Камен/Асен/уцеленият в десетката купувач на диаманти... възможности за развитие на интригата много.[/spoiler]
Камен!!!
Сещам се за една скорошна реплика на Марчето, когато Калоян им разправяше, че Камен искал да го убие. Та тя се изказа с нещо от сорта, че на Камен само тя му съдела
А Начо е новият Али Раза Simple Smile все пак ми е симпатичен
Виж целия пост
# 535
Гледате ли Червшката? Марианка изби рибата с тоалет - плюшена пижамка с леопардчета 😂

С Веси били сгодени и мечтаели за къщичка...
Виж целия пост
# 536
Гледаме на Веси мазната косица...
Виж целия пост
# 537
Да, бе, много му мазна косата. Пф.
Поне за ефира да я беше измил.
Виж целия пост
# 538
Абе, хора, личността на любовника на Мария няма значение. Просто показаха, че мацката си има стил на живот.
Инчетоооо - да. Имаше такава... 🤣🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 539
Представете си любовника на Мара-Маруся да е убиеца на Оги. Третия изоставен син, даден за осиновяване. Любовник на Орнела. Joy
И брат близнак на другите двама. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия