Пътят на честта - Тема 8

  • 37 181
  • 745
# 540
Я как се прекратява трудов договор?! Пари в плик по нощите вкъщи. Заповед това, онова... няма.
Виж целия пост
# 541
Ехоо, бандааа, тук ли смеее?
Двете свекърви кви ще ги дърлят в Царево? Две кобри плюят по света Кера, тц тц
Виж целия пост
# 542
Абе, Калата нали не обичаше вино?! Rolling Eyes
И пак ретроспекции, все едно нямат сто сюжетни линии за разплитане 😯
Виж целия пост
# 543
Ансамбълчето на Кера е уникално, това кафяво е трепач, буквално!
Виж целия пост
# 544
Силвия май е бременна Simple Smile .
Виж целия пост
# 545
Силвия има хубави големи очи! (не ми обръщайте внимание днес, преди половин час се разплаках на песен)
Виж целия пост
# 546
Силвия май е бременна Simple Smile .
И на мен ми се видя, че съмнително си завръща сакото
Имаме новина
Виж целия пост
# 547
Киро и Жаки пак разговарят от двата края на дивана. Joy
Виж целия пост
# 548
Жако и Киро на два дивана...млади влюбени...
Виж целия пост
# 549
Езикът на телата им беше як. В полугръб. Може Плачков да е бил завъртян така, че да вижда Марияна, която е на снимачната площадка. Да се вдъхнови за любовни погледи. Ама пак не му се получава..
Виж целия пост
# 550
А с болната Люба какво става?
Виж целия пост
# 551
Силвия има хубави големи очи! (не ми обръщайте внимание днес, преди половин час се разплаках на песен)
Да не чакаме бебе. Heart

Инак бозата е осигурена. То края на сериала тропа на вратата, ние гледаме глупости. Ох, ко ми трябваше лозе на баир, ако не се раздвижат в последните 2 мин. на последния епизод, ще се откажа да ги гледам, казвам ви. Joy
Виж целия пост
# 552
Ехоо, бандааа, тук ли смеее?
Двете свекърви кви ще ги дърлят в Царево? Две кобри плюят по света Кера, тц тц
Абе аз се чудя  как се телепортират ту в София, ту в Царево 🤣
Ама и тая Бонка, такива ще ги наговории..
Виж целия пост
# 553
Ахахаха, Джaсте, ❤️ не, нищо не чакаме. Виното беше хубаво! Wink

- Имате ли внук?
- Да, имам.
- Тогава ще ви кажа всичко!
(поредният малоумен диалог!)

Бонка как гледа Марчето, все едно ще я яде! 😂 При тоя поглед щях да се замисля дали да спя там.
Виж целия пост
# 554
А с болната Люба какво става?

Храни се здравословно по Аюрведа, за да си лекува шиповете и обмисля взаимоотношенията си с Асен Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия