Пътят на честта - Тема 8

  • 37 182
  • 745
# 420
Ама тези къде се намират,та тя е по Жапанки ?Joy
Виж целия пост
# 421
Ако някой ще възкръсва искам да е Оги.
Да сложи майка си на място, да спаси баща си, да размята брат си и да ощастливи жена си.
Не виждам логика Стелата да се връща. Че аз даже бях забравила за нея.
Виж целия пост
# 422
Така като гледам са хотелски чехли. О, Марианаааа 🎶 😂

Може би е ретроспекция.
Виж целия пост
# 423
Страшен селски панаир е този "сериал". Постоянно някой,някъде се оправдава, обяснява и т.н.  Колкото и да се мъчат да го изкарат успешен, само по тези  интрижки си личи, колко му е успеха. Явно с това искат да му вдигнат рейтинга.
Семейство ПоПлачкови ги гледах  мин. година в "смени жената". и там бяха същия цирк. Говореха баааавно и и прооовлачено и искаха да бъдат само един с друг, да прекарват цялото време заедно. И тогава детето им беше при някоя баба.
Виж целия пост
# 424
Страшен селски панаир е този "сериал". Постоянно някой,някъде се оправдава, обяснява и т.н.  Колкото и да се мъчат да го изкарат успешен, само по тези  интрижки си личи, колко му е успеха. Явно с това искат да му вдигнат рейтинга.
Семейство ПоПлачкови ги гледах  мин. година в "смени жената". и там бяха същия цирк. Говореха баааавно и и прооовлачено и искаха да бъдат само един с друг, да прекарват цялото време заедно. И тогава детето им беше при някоя баба.
И аз ги гледах тогава и много се чудих, че хората от другите семейства си бяха с децата, а тяхното би трябвало да е под 1 годинка и не се спомена въобще за него.
Виж целия пост
# 425
Така като гледам са хотелски чехли. О, Марианаааа 🎶 😂
Може би е ретроспекция.

Ооо, хотел... Киро кога е имал сцени в хотел?... Не помня! Какво са правили там?
Бързо жена му да го сезира или да се самосезира или да сезира когото иска Simple Smile
Във фейсбук страницата чета, че някоя си Орнела щяла да се появи да отмъщава за съпруга си. Това онова чудо с плитките ще да е сигурно
Виж целия пост
# 426
Слушах Фучето какви ги облещи по радиото. Яко си противоречеше за някои неща. Не се изказваше дипломатично, предвид ролята си. Ясно, че е била друга идеята, но все пак... Жаки трябвало да е нафуканата мацка, която и сече много бързо мозъка и как така се влюбила в този психопат?! Ами да разкаже как, какво е станало, сменили ли са концепцията за образа или какво, какви са тези безсмислени изречения. Да се беше подготвила по-добре за този разговор. Иначе съм съм съгласна, че можеше да стане добър сериал, но при друга режисура и друг каст.

На Марианка интервюто страшна боза. Ей сега го чух и се отегчих понеделнишки. Тя няма какво да каже на хората, а и те не искат да я чуят.
Ако не облечала 'трикото' на сцената, нямало да и обърнат внимание....
Марианкей, знам, че си тука, брат! Точно при тебе няма никакво значение какво ще си облякла, когато си пееш новата песен. БлендерО ли ти ги говори тия? Никой друг не забелязва какво си облякла, повярвай. Ако искрено го казваш, че ти е важна музиката, то тези, които те слушат го правят заради песните и гласа ти, не заради 'трикото', каквото и да имаш предвид.

Този пък OhMonDieu най-коментираната била от години... Коментират я само около сериала и Плачков, за които или не я попита, или не го излъчиха. Тя очевидно се радва на популярността си, обаче защо така на всяка цена?  Щом цял сериал го обърна на реклама, понеже клюките от президента и т.н. са се амортизирали отдавна и вече не е интересна. Тъжна работа... Съсипаха я тая държава!
Виж целия пост
# 427
Във фб странциата на "сериала" пише, че някаква си Орнела търсела възмездие от Киро Сатъра/след последното промо/. Каква е тая Орнела и за какво се бори. Явно тя ще му светне маслото. Точно в стила досега, ще се появи някой от нищото и ще гръмне някой си. След Ада, си имаме и Орнела, все по оригинално е. Очаквам Бриджит и Грасиела. Жалко, че другата линия със старите бг имена не търпи развитие. Така исках да видя Цура, Курти и Жеца.
Виж целия пост
# 428
Ох тръпна в очакване каква ли бозЪ ще ни излъчат довера.
Виж целия пост
# 429
Орнела, ама не Орнела Мути, а Орнела Смути, ще смути покоя на Киро Блендера, тъй ли?! И даже ще го разджурка за пред Свети Петьо. Ееех! Горкия Киро, Киро Бонд, ох, не, бе Киро Бленд беше! Joy
Виж целия пост
# 430
От Фейсбук:
Цитат
Гледайте финала на първи сезон на Пътят на честта в четвъртък, 19 декември, от 22.00 часа!
Значи ще има Втори?!?
Цитат
В анонса на "Пътят на честта" Плачков процежда през зъби "Ще те размажа", преди това анонса за "Под прикритие" и Захари Бахаров, който съска "Ще те смажа"!
Даа, бе... Това зрителско сравнение - без коментар.
Виж целия пост
# 431
Киро Марианкин е!
Виж целия пост
# 432
Каква е репликата на Вергов?
Виж целия пост
# 433
Каква е репликата на Вергов?

Каза, че само Мариана Попова може да каже, че Плачков е великолепен актьор.

След това тя тръгна да му защитава честа актьорска във ФБ и го орезили тотално.
Виж целия пост
# 434
В разговора по радиото Милена Фучеджиева казва, че още не  е решено дали ще има втори сезон. Има ли някъде официална информация? (не фейсбук)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия