Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 50 657
  • 767
# 210
Скрит текст:
Виж целия пост
# 211
Момичета, изчела съм вдичко досега, та не съм срещала някой правил ли си е повдигане и поставяне на импланти при Молов?
Да аз имам повдигане и импланти при Молов и съм много доволна.Плюс обиране страхотни са нямам разрез котва.
Повдигане без разрез котва? Той магьосник ще да е или в стремежа си да го прехвалите не се усещате какви небивалици пишете. Обирането на излишна кожа около ареолата не е повдигане.
Виж целия пост
# 212
Monika799 Много добре изглеждат! На колко време си и с какви импланти беше?
Да те радват дълго!
Виж целия пост
# 213
Не прехвалвам никой!Бях с увисване трета степен и надмускулни импланти и повярвайте ми като разбрах , че няма да имам разрез котва ,което другите ми предлагаха и който както виждсм няма заличаване бях много доволна.На месец и няколко дни от операцията съм 550 кубика висок профил ментор.Аз си ги харесвам като знам какви бяха тоест не съм нулев стар .6 часа операция седем дни дренажи венозен антибиотик 10 дни.Не знам дали е магьосник но обиране имам няма как без както виждате белега е само през ареолата
Виж целия пост
# 214
Принципно 3 степен няма как да стане добре без котва, това ще ти го каже всеки професионалист. Не случайно са ти го казали, де. Значи, или сега пак са увиснали, или не е било 3 степен.
Виж целия пост
# 215
Принципно 3 степен няма как да стане добре без котва, това ще ти го каже всеки професионалист. Не случайно са ти го казали, де. Значи, или сега пак са увиснали, или не е било 3 степен.
Принципно 3 степен няма как да стане добре без котва, това ще ти го каже всеки професионалист. Не случайно са ти го казали, де. Значи, или сега пак са увиснали, или не е било 3 степен.
Значи това ,че е било трета степен ми го казват трима доктори не си го измислям и не виждам смисъл да спорим.А по късно ще намеря и снимките от преди .
Виж целия пост
# 216
Принципно 3 степен няма как да стане добре без котва, това ще ти го каже всеки професионалист. Не случайно са ти го казали, де. Значи, или сега пак са увиснали, или не е било 3 степен.
Ами ето, че е добър резултата. Аз затова казвам, че е хубаво преди и след за да е ясно.
Е как пак да са увиснали? Много са си добре
Виж целия пост
# 217
От този ъгъл на снимката, да. Снимка странично така, че да се види долния полюс е друго. Тези дни ще снимам и аз. И понеже също бях 3 степен, та имам представа какво е увисването...пък сега със 550куб ще ми е интересно да ги видя след 2-3г
Виж целия пост
# 218
quote
Виж целия пост
# 219
Молов  не притискай нещата..... Ти нали си доволна трай си.
Ами тогава спри да ревеш...
Виж целия пост
# 220
Защо не приемете, че има и недоволни от Молов, където не се е справил добре. Вие като сте доволни, не нападайте потърпевшите. Всеки си носи болката и е редно да се подкрепяме тук, не да оспорваме чуждата болка. Щом има недоволни и от Стоянов и от други и никои опериран от съответния не е сккочил да го защитава.
Виж целия пост
# 221
Аз съм го приела! И дори смятам, че би било ненормално да няма недоволни, иначе не би бил човек. За мен е нормално от всеки лекар да има някъкъв процент недоволни, иначе и те самите ще спрат да се развиват. Просто когато някой е недоволен съм любопитна от какво точно, така и аз се информирам какво може да ми се случи дори и след време, въпреки, че сега съм доволна.
Виж целия пост
# 222
Защо не приемете, че има и недоволни от Молов, където не се е справил добре. Вие като сте доволни, не нападайте потърпевшите. Всеки си носи болката и е редно да се подкрепяме тук, не да оспорваме чуждата болка. Щом има недоволни и от Стоянов и от други и никои опериран от съответния не е сккочил да го защитава.

Аз не мисля,че нападнах някой.Нито хваля някой,нито съм му длъжна на лекаря..да не ми е направил операцията без пари.Просто след такъв стряскащ пост мисля че щеше да е добре да покаже,независимо от това кой и е бил лекарят.
Виж целия пост
# 223
Да вметна само , че имам 4 алопластични мрежи, които държат имплантите.Мисля , че се правят опити да се фаворизират определени доктори и да се плюят други.Всеки доктор си има определен почерк .Онзи ден видях позната оперирана от Стоянов с белег от котва дебел колкото пръста ми и увиснали до пъпа на мен това не ми харесва .Все пак естетика търсим нали? Така , че нека се изказваме без да правим крайни изявления .Дано всички са доволни от избора си.
Виж целия пост
# 224
Моника779, а ти преди това при кой се беше оперирала надмускулно и това снимки с имплантите ли са в изходно положение. Кой се фаворизират?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия