Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 50 657
  • 767
# 225
Здравейте, аз също съм пациентка на доктор Молов. Имах повдигане, намаляване на ареоли и поставяне на силиконови импланти. Monika 799 аз съм на почти месец, но моите гърди не изглеждат като твоите.Имах трета степен на птоза също.
Виж целия пост
# 226
Моника779, а ти преди това при кой се беше оперирала надмускулно и това снимки с имплантите ли са в изходно положение. Кой се фаворизират?
Д  р Калкова и да това бяха три годишни надмускулни импланти 450 кубика  Евросиликон.Снимката е от това лято 3 месеца преди операцията.Не изглеждат на 450 кубика нали?
Виж целия пост
# 227
Скрит текст:

    Аз също имам поставени мрежи.
    На последната консултация при махането на шевовете доктор Молов каза, че ще слезнат на долу имплантите след време. Надявам се моите гърди да станат като твоите. Сега малко се притесних от факта, че ти си на месец и са ти така красиви гърдите, а моите още не са така. На другата консултация ще обсъдя това с него и дали има защо да се притеснявам. Аз не съм ходила при друг лекар на консултации.Доверих се на доктор Молов  и се надявам крайният резултат да ме удовлетворява.
    Виж целия пост
    # 228
    Моника779, а ти преди това при кой се беше оперирала надмускулно и това снимки с имплантите ли са в изходно положение. Кой се фаворизират?
    Д  р Калкова и да това бяха три годишни надмускулни импланти 450 кубика  Евросиликон.Снимката е от това лято 3 месеца преди операцията.Не изглеждат на 450 кубика нали?

    Изглеждат естествени, явно твоята гърда е увиснала а импланта отдолу и все пак не се е очертала граница между двете. Но в пъти ти изгледат по  добре да.

    darphinnnn, при Молов от тук забелязаното трябва време, за да се оформят. Едната изглежда по-голяма и тъканта ти личи, но като слязат би трябвало да се оравновесят. При теб какво беше изходното положение?
    Виж целия пост
    # 229
    Мда ареолите гледат надолу.Незнам какво да ти кажа ще се променят още сигурно.
    Виж целия пост
    # 230
    Бях с много силна птоза. Раждала съм, но и от преди това не бяха стегнати. Нямах много големи гърди и не исках нещо фрапиращо 250 СС са на Ментор.
    Виж целия пост
    # 231
    Много си прясна, ще се променят и може да станат много хубави.
    Моника, с мрежи вече е друго, не го спомена в първия коментар, но не знам с мрежите колко ще се повдигне...по скоро ще ги придържа, а и при 550 е задължително. Повдигането също не е доживот, дават 5-7г. При мен вече 2г не са мръднали и 1мм.
    Виж целия пост
    # 232
    Момичета, желая Ви весело  изкарване на празника! Само положителни емоции през новата година! На тези вече оперирани, да им се радвате много, а при които има проблем лесно бързо и задоволяващо Ви решение да се намери! На тези на които им предстои, да получат точно това за което са мечтали, без никакви усложнения и всичко да мине леко и безболезнено!
    Виж целия пост
    # 233
    Аз пак се включвам за операциите 2 в 1.Подбирайте добре доктора когато сте а голяма птоза,аз бях с 3 степен.Мойте цицки на нищо не приличат,отбягвам даже да ги гледам😣😣jirafche уникални гърди чесно,точно такива исках и аз а те ми ги направиха продълговати.Направо не ми се коментира....След моето приучване относно добрите доктори за операция 2 в 1 опеределно са Стоянов и Георгиев. Нямам търпение да дойде февруари и се моля Стоянов да успее да оправи пораженията,че така не се издържа....Monika чесно да ти кажа снимката ти от преди е с много хубави гърди .ясно се вижда че имаш и пълнеж горе,зърната ти не гледат надоло а напред. На мен ми обясниха че 3 степен е зърна надоло и едва ли не почти като чорап ,каквито бяха моите,тогава се прилага котва а не обиране.При мен основната грешка е тази,че е направено само обиране а не котва.
    Виж целия пост
    # 234
    Ники28 съгласна съм,че Стоянов и Георгиев са добри но и цените им са много добри.Преди това съм дала към 12 000 лева общо и сега още 15 000 еми извинявай ама сметни ги колко стават.Кой ще даде толкова много пари за да оправя грешките на друг?Да ти кажа сега ми харесват най много стоят на горе страхотни са на пипане .На снимката не се вижда но имах страхотен риплинг и ме беше срам даже мъжът ми да ме пипне и гледа а ако се наведях стояха като дискове или като паве в чорап.Мисля , че резултата е много добър не знам на вас дали ви харесва
    Виж целия пост
    # 235
    Ники28 съгласна съм,че Стоянов и Георгиев са добри но и цените им са много добри.Преди това съм дала към 12 000 лева общо и сега още 15 000 еми извинявай ама сметни ги колко стават.Кой ще даде толкова много пари за да оправя грешките на друг?Да ти кажа сега ми харесват най много стоят на горе страхотни са на пипане .На снимката не се вижда но имах страхотен риплинг и ме беше срам даже мъжът ми да ме пипне и гледа а ако се наведях стояха като дискове или като паве в чорап.Мисля , че резултата е много добър не знам на вас дали ви харесва
    Чакай нещо се обърках, нали втората операция е била при Молов там ли даде 15 000? А първата не разбрах къде е била?
    Виж целия пост
    # 236
    Аз го разбирам че при Стоянов или Георгиев операцията би излязла още едни 15 000 лв. ?!?
    Виж целия пост
    # 237
    Моника о и сега гърдите ти са прекрасни ,имах в предвид че с голяма птоза трудно се избягва котвата.За парите не ми се говори, че като се сетя колко ще ме одруса Стоянов и ми се реве.Но няма как да си нося тези мой грозотии и мен сега ме е срам повече от мъжо ми,те станаха по грозни отпреди.Но нямам избор,моя док.ми предложи без пара да ги оправи,но със сигурност няма да легна пак при него.Исках да дам само съвет на момичетата със голямо увисване да подбират много внимателно доктора.
    Виж целия пост
    # 238
    Не две предишни имам по 6500 лева .При Молов е под 10000 всички останали ми искаха от 10000 на горе.Извинявам се че не поясних
    Виж целия пост
    # 239
    jiraf4e, какви размери са, висок ли е профила?
    [/quote]

    350cc, кръгли, висок профил Ментор
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия