eMAG -ТЕМА 2

  • 86 986
  • 965
# 525
Здравейте,извинявам се ако е обсъждано, но да не би Емаг да затварят шоурум-а в Сердика Център? Не го виждам като опция за получаване на стока при нови поръчки,излиза само Парадайс
Виж целия пост
# 526
Здравейте,извинявам се ако е обсъждано, но да не би Емаг да затварят шоурум-а в Сердика Център? Не го виждам като опция за получаване на стока при нови поръчки,излиза само Парадайс
За това не знам, но са сложили автомат за получаване долу до автомата на Спиди. Ако е нещо дребно, можеш да го изпратиш там.

Ще е жалко, ако го закрият. Обикновено поръчвам до този шоурум.
Виж целия пост
# 527
Здравейте,извинявам се ако е обсъждано, но да не би Емаг да затварят шоурум-а в Сердика Център? Не го виждам като опция за получаване на стока при нови поръчки,излиза само Парадайс

При мен си излиза.. Ако поръчваш през приложението, ти излиза най-близкия шоурум. Като размърдаш малко картата и  трябва да се появят и двата шоурума.
Виж целия пост
# 528
Работи си шоурума в Сердика, днес си взех поръчка от там. Но пък за предпоследната поръчка ми даде възможност само за easybox или куриер. Може би си имат някакви причини да предлагат различен вид доставка за различните поръчки.
Виж целия пост
# 529
А другото е да имат някакъв лимит на склада, с който разполагат в мола. Веднага се сетих за Зара. Там има безплатна доставка до магазин, но само за определен брой поръчки. Запълни ли се, не позволява нови поръчки. Когато някой си вземе поръчката, отново се появява тази възможност.
Виж целия пост
# 530
Не открих офиса на Еконт, в който обичайно получавам пратките си. Да не би да са преминали към Спиди? Само такива ми излизат в близост.
Виж целия пост
# 531
Здравейте, имам няколко въпроса.
Първо някой ползва ли тази емаг карта, каква ѝ е ползата, какви са ѝ недостатъците?
После, харесах си една скара която в румънския емаг е със 100 лева по-евтина от българския. И така свързах се с Еконт, ще ми я доставят но по това което виждам около 26 лева ще е доставката, 12кг. тежи продукта. Има ли фирма която върши такива услуги по-евтино?
И накрая, понеже ще я платя лично на емаг с мой профил, гаранцията която ще получа ще бъде ли използваема в България?
Виж целия пост
# 532
Здравейте, имам няколко въпроса.
Първо някой ползва ли тази емаг карта, каква ѝ е ползата, какви са ѝ недостатъците?
После, харесах си една скара която в румънския емаг е със 100 лева по-евтина от българския. И така свързах се с Еконт, ще ми я доставят но по това което виждам около 26 лева ще е доставката, 12кг. тежи продукта. Има ли фирма която върши такива услуги по-евтино?
И накрая, понеже ще я платя лично на емаг с мой профил, гаранцията която ще получа ще бъде ли използваема в България?

Вече поръчах и днес пристигнаха стоките. Мога да дам разяснения за процеса ако някой има нужда.
Виж целия пост
# 533
Здравейте, имам няколко въпроса.
Първо някой ползва ли тази емаг карта, каква ѝ е ползата, какви са ѝ недостатъците?
После, харесах си една скара която в румънския емаг е със 100 лева по-евтина от българския. И така свързах се с Еконт, ще ми я доставят но по това което виждам около 26 лева ще е доставката, 12кг. тежи продукта. Има ли фирма която върши такива услуги по-евтино?
И накрая, понеже ще я платя лично на емаг с мой профил, гаранцията която ще получа ще бъде ли използваема в България?

Вече поръчах и днес пристигнаха стоките. Мога да дам разяснения за процеса ако някой има нужда.

Да, ще е полезно да споделиш как става поръчване от румънския емаг. Там сигурно правят още по-добри промоции.
Виж целия пост
# 534
Нормално явление е в румънския еМаг стоките да са по-евтини от българския с 2-5% но понякога разликата стига 25-30%. Като добавим и факта, че стоки които са изчерпани в България понякога са налични там(както и стана в моя случай), може да възникне въпроса "как да купим нещо от там?". Не можем само да се регистрираме в emag.ro и да си напишем адрес в България, трябва румънски адрес и тел.номер. Затова аз използвах Еконт, ето как изглеждаше процеса.

-Свързах се с Еконт и получих потвърждение, че могат да приемат пратката и ми казаха до къде да я адресирам. Адреса им в Гюргево който ми дадоха е Strada Drumul Serei 9, Giurgiu 080569. Също така ми дадоха и файл бланка, която да попълня и изпратя на romania@econt.com.

-Регистрирах се в emag.ro, в профила на адрес въведох адреса на Еконт, а на номер за връзка - техния. Имена на получател - моите.

-Платих стоките с карта, в моя случай 1138.28 lei, които ДСК ги превалутира като 470.81лв., това беше 16лв. надценка според гугъл в деня на покупката.

-Изпратих на romania@econt.com попълнената бланка и понеже всъщност две стоки поръчах, им добавих и съобщение да изчакат пристигането и на двете, за да ги изпратят като един колет.

-На третия работен ден и двете стоки бяха в Еконт, на четвъртия пристигнаха при мен. 12.5кг. тегло на пратката - 26.13лв. цена за доставка до техен офис, до Еконтомат би бил най-евтиния начин, с 2-3лв. по-малко от офис в моя случай, но размерите на пратката трябва да са до тези на кутиите в машината(ширина 61 см, дължина 44 см, височина 37 см).

Не забравяйте, че съществува риск да пожелаете да върнете стоката по една или друга причина, в тази ситуация ще сте значително затруднен.
Виж целия пост
# 535
Току що пуснах нова тема по въпроса в този раздел. Ако модератора прецени, че не е достатъчно различна от тази да ги слее.
Виж целия пост
# 536
Sameday просто удариха дъното и го прекопаха. Вече 5 дена не могат да ми доставят пратка. Няма абсолютно никаква връзка с куриер, а съпорта са още по-неадекватни. Мислех си дали да не откажа пратката, но ще ги почакам да видя още колко дена ще се помотаят.
Виж целия пост
# 537
Купих си мишка от разопакованите продукти - намалена от 100 на 50 лв. В кутията нямаше никакви документи, а и в акаунта не се появи електронна гаранционна карта. На запитването ми отговориха, че ще съдействат за сервизно обслужване, ако е необходимо такова, независимо от това дали виждам в моя профил гаранционен сертификат или не.

Все пак малко ме притеснява това... как мислите, дали ще има проблем, на някой да се е случвало подобно нещо?

Не ми върви с мишките - бях купила една от Жар компютърс и постоянно прекъсваше, два пъти ми даваха нова, явно проблемът не подлежеше на ремонт, но третия път просто казаха, че при тях работи, защото вече трябваше да ми върнат парите. Та си имам лош опит с мишките Tired Face, който продължава и в еМаг Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 538
Купих си мишка от разопакованите продукти - намалена от 100 на 50 лв. В кутията нямаше никакви документи, а и в акаунта не се появи електронна гаранционна карта. На запитването ми отговориха, че ще съдействат за сервизно обслужване, ако е необходимо такова, независимо от това дали виждам в моя профил гаранционен сертификат или не.

Все пак малко ме притеснява това... как мислите, дали ще има проблем, на някой да се е случвало подобно нещо?

Не ми върви с мишките - бях купила една от Жар компютърс и постоянно прекъсваше, два пъти ми даваха нова, явно проблемът не подлежеше на ремонт, но третия път просто казаха, че при тях работи, защото вече трябваше да ми върнат парите. Та си имам лош опит с мишките Tired Face, който продължава и в еМаг Disappointed Relieved

 Напълно неоснователно оплакване. Тези 50% отстъпка еМаг не ги е направил като подарък защото сте много готина, те са компенсация за несъвършенствата в разопакования продукт.

А личното ми мнение е, че няма да има проблем, ще я обслужат гаранционно, което сигурно ще се изрази в подмяна ако се случи нещо както са казали.
Виж целия пост
# 539

 Напълно неоснователно оплакване. Тези 50% отстъпка еМаг не ги е направил като подарък защото сте много готина, те са компенсация за несъвършенствата в разопакования продукт.

А личното ми мнение е, че няма да има проблем, ще я обслужат гаранционно, което сигурно ще се изрази в подмяна ако се случи нещо както са казали.

Не се оплаквам от еМаг, а се притеснявах, че липсва гаранционна карта, сякаш имах предчуствие, че нещо няма да бъде наред с мишката. Е, повреди се още първата седмица /едва ли защото е разопакован продукт - купувала съм и други такива и нямам никакъв проблем/, но от еМаг бяха перфектни - изключително бързо я прегледаха, становището беше, че не подлежи на ремонт и ще ми върнат парите. Знам, че има хора с проблеми при пазаруването от този сайт, но засега аз съм много доволна от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия