Ноемврийски бебета 2019

  • 28 604
  • 890
# 300
Педиатъра ни посети. За езичето ни изписа Нистатин на таблетки разтриваме с малко вода и мажем,дано да помогне,защото не иска да се храни и даже заспива става и безинтересно,продължавам да се чудя дали да не сменя храната.
Виж целия пост
# 301
На мен тая нощ пък ми се случи малката да се задави докато спи.Изобщо не го очаквах и много се стреснах
Чакай да почне да издава стряскащи звуци да видиш какво става. Сияна от вчера издава и други звуци освен "агу" ама меко казано стряскащи и на глас се опитва да се смее. Работя си аз в кухнята, а тя спи според мен и чувам някакъв странен звук от към нея. Тичам в спалнята стресирана, а то детето си ръкомаха и говори. Чак после се сетих, че и баткото така ме стряскаше. После вечерта и на баща си изкара ангелите по същия начин.
О, тя издава почти винаги като спи.Баща й казва, че звучала зловещо 😀
Виж целия пост
# 302
Моето бебе от раждането издава странни звуци като квичене като суче (било нормално спорид педито), ръмжене, хриптене, задавя се, а от скоро май и опити за гукане прави. Аз обаче така и свикнах, но на други хора им е много странно.
На колко градуса перете дрешките? Освен повърнато вече има и наакано, но явно е от памперсите, че минахме на 2. Единицата пък вече стягаше..
Виж целия пост
# 303
И моето като суче си ги издава тези звуци. На 40 градуса пера. Аз ползвам памперси на молфикс, но се случи така че 2 и е малък, а 3 леко голям. Взех на Памперс 2 (зеления)и съм страшно недоволна. Като се наака задължително има и по ръба на бодито. Освен това като я вдигна постоянно ми е все едно е пропуснал и е влажна. Явно външният им слой нещо е кофти. Ползвала съм и с големия и не съм имала такива проблеми. Останаха няколко още в торбата и минавам пак на Молфикс. Странното е че ми бяха дали половин пакет памперси на Памперс 2 от турските и свърших първо тях преди да си взема от тук и тях нямах такива проблеми. И с баткото основно от турските ползвах, но тогава нямаше такава разлика между двата.
Виж целия пост
# 304
Пера на 60 градуса. Все още не съм повредила някоя дрешка, очевидно ги правят издръжливи.
Виж целия пост
# 305
Аз дрешки от баткото бях изпрала първия път на 90 градуса въпреки, че на някой пише 40. И аз перях до сега на 40, но нааканото не излиза. Днес пуснах на 70 и всичко се изпра. Аз от Памперс единица бях доволна, но миришат. После купих 1 на Хип и те ми миришеха, а и пропускаха, бяха обаче и по-тесни. Сега купих 2-ка Еко Бейбилов на ДМ, харесват ми, но са широчки и точно отстрани по ръба на бодито все има зацапано. Сега не знам да си продължавам ли с тях. С баткото накрая ползвах на Лидъл, но беше вече 4-ка май..
Виж целия пост
# 306
https://loyalty-svr.bg/?utm_source=Facebook&utm_medium=Big+C … nt=Square-Loyalty Игра с покупка
Виж целия пост
# 307
Здравейте мами Simple Smile пиша за 1ви път тук . Имам момче родено на 14.11 Simple Smile въпроса ми е следния ... има ли нещо което давате за колики и то да има ефект ?Simple Smile  а за памперсите още сме на памперс 1 и да .. мирише странно и има пихчета ...
Виж целия пост
# 308
Ние от самото начало сме на pampers premium care и съм много доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 309
За коликите първо давах Колийф, сега сме с Лефакс и като свърши съм взела една опаковка Еспумизан, защото четох, че са много слаби и след това смятам да ги спра. Идеята ми е да ги спра постепенно от по силните капки с по слаби и накрая никакви, не знам до колко е добре като идея. Не знам дали нацелих капките или коликите й са слаби или защото още първия път в който рева 4 часа, без да спре и дадох, но колики няма и лекарката го потвърди като я преглежда. Не реве, не се гърчи, пръцка си лесно.
За памперсите използвам литъл Енджъл, бях взела и Памперс от зеления ужасни, пропускаха постоянно. От мамия също съм доволна, но Литъл имат ластик отзад на кръста и затова ги предпочитам.
Виж целия пост
# 310
Памперси ползваме Памперс актив бейби. Доволна съм. Вече сме на тройка.
И тези на Лидл ми харесват.

За колики вече не давам нищо, защото не виждах никакъв резултат, а и сякаш вече взеха да отшумяват.
Еспумизан сякаш мааалко облекчаваше.
Виж целия пост
# 311
За коликите първо давах Колийф, сега сме с Лефакс и като свърши съм взела една опаковка Еспумизан, защото четох, че са много слаби и след това смятам да ги спра. Идеята ми е да ги спра постепенно от по силните капки с по слаби и накрая никакви, не знам до колко е добре като идея. Не знам дали нацелих капките или коликите й са слаби или защото още първия път в който рева 4 часа, без да спре и дадох, но колики няма и лекарката го потвърди като я преглежда. Не реве, не се гърчи, пръцка си лесно.
За памперсите използвам литъл Енджъл, бях взела и Памперс от зеления ужасни, пропускаха постоянно. От мамия също съм доволна, но Литъл имат ластик отзад на кръста и затова ги предпочитам.

Също давам лефакс .. се едно нищо не чи давам . + чай ...Sad явно сте оцелили Simple Smile
Виж целия пост
# 312
За коликите първо давах Колийф, сега сме с Лефакс и като свърши съм взела една опаковка Еспумизан, защото четох, че са много слаби и след това смятам да ги спра. Идеята ми е да ги спра постепенно от по силните капки с по слаби и накрая никакви, не знам до колко е добре като идея. Не знам дали нацелих капките или коликите й са слаби или защото още първия път в който рева 4 часа, без да спре и дадох, но колики няма и лекарката го потвърди като я преглежда. Не реве, не се гърчи, пръцка си лесно.
За памперсите използвам литъл Енджъл, бях взела и Памперс от зеления ужасни, пропускаха постоянно. От мамия също съм доволна, но Литъл имат ластик отзад на кръста и затова ги предпочитам.
Може ли да ми кажете какви са тези памперси little angel?
Виж целия пост
# 313
Литъл Енджъл и Мамия са английски памперси. Има ги по фейсбук групите главно, макар във Варна да ги има и в някой бебе борси. На мен ми ги доставят до вкъщи с безплатна доставка и ми е супер удобно. Купувам 1ка 70 бр за 15 лв и 2ка 60 бр за 13 лв.
Виж целия пост
# 314
Здравейте ,и аз се включвам.Моята Гери е родена на 8.11-нормално.В момента ползвам памперси литъл ейнджъл 2ка и съм доволна,но от Памперс премиум съм вай доволна.За колики давах Лефакс и бях доволна,но пък я запекоха и сега съм на Инфакол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия