Ноемврийски бебета 2019

  • 28 604
  • 890
# 285
Момичета на Памперс ли да пиша и аз за групата ?Simple Smile)
Виж целия пост
# 286
Да, на нея пишете Blush
Виж целия пост
# 287
Дарк, при Венелинова в Доверие.  Много добри отзиви имаше, ама докато се наканя преди Коледа, и първия свободен час беше за 14.01. 🙊
Виж целия пост
# 288
Искаше ми се да си останем в тази група, но щем всички сте "избягали" във фвйса.... идвам. Памперс какво и къде трябва да ти пиша, за да ме приемеш?
Виж целия пост
# 289
Искаше ми се да си останем в тази група, но щем всички сте "избягали" във фвйса.... идвам. Памперс какво и къде трябва да ти пиша, за да ме приемеш?

Аз и писах,но нямам отговор. Във facebook има много групи и нз коя е
Виж целия пост
# 290
И аз писах.Крайно време е и аз да се присъединя
Виж целия пост
# 291
Момичета с какво АМ храните? Ние сме на Нан Комфортис,но напоследък я отказва , незнам дали не е заради езичето, че и е бяло даже венците са и бели все едно зъби ще й никнат😁 незнам дали не е млечница. Надявам се утре педиатъра да ни посети. Мисълта ми беше може ли да й сменя храната с друга,чета че Аптамил е само по лекарска препоръка.
Виж целия пост
# 292
За фейсбук групата и на мен може да пишете, момичета. Памперс е на път тези дни и не знам до колко ще може да отговори.
Виж целия пост
# 293
Клеопатра и ние сме на Нан комфортис защото отказвале Хип комфорт и той от млечица, но к8мфортиса го пие. Дразни им млечицата и сигурно е за това. Кажи моля те какво ви е казал педиатъра след прегледа за езичето. Нашият каьа сода и смного зор понеже аз не исках само сода каза и фунгустатин, но още не е минала на напълно само намаля...
Виж целия пост
# 294
Kleopatra94 ,ние сме Нан Органик от самото раждане.
Виж целия пост
# 295
И ние имахме млечницапо цялата уста, педиатърката ни препоръча Дактарин, 3 пъти му слагах на бибата по-малко и няма е следа от нея.. Останах доволна от това, иначе беше цялата уста бяла...
Виж целия пост
# 296
Ох, Дара много се надува като я мъчат коликите и от това надуване връща храна Sad Случвало ли ви се е?
Виж целия пост
# 297
Ох, Дара много се надува като я мъчат коликите и от това надуване връща храна Sad Случвало ли ви се е?

Редовно...
Виж целия пост
# 298
На мен тая нощ пък ми се случи малката да се задави докато спи.Изобщо не го очаквах и много се стреснах
Виж целия пост
# 299
На мен тая нощ пък ми се случи малката да се задави докато спи.Изобщо не го очаквах и много се стреснах
Чакай да почне да издава стряскащи звуци да видиш какво става. Сияна от вчера издава и други звуци освен "агу" ама меко казано стряскащи и на глас се опитва да се смее. Работя си аз в кухнята, а тя спи според мен и чувам някакъв странен звук от към нея. Тичам в спалнята стресирана, а то детето си ръкомаха и говори. Чак после се сетих, че и баткото така ме стряскаше. После вечерта и на баща си изкара ангелите по същия начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия