Велислава, ти ли имаше рагади по зърната. Ако не се лъжа, ти го беше споменала. Как си сега, оправиха ли се и какво ти помогна?
И както Бебчо е писала, ужасно стресиращо е. На тръни съм всяко ядене
Тази сутрин пък видяхме що е това повръщане на фонтан. Знаехме го само като термин от книгите. Та, сменяхме чаршафи, кълъфки, таткото се ми, че половината му ръка беше в повърнато мляко. Не знам дали беше случайност, но се случи докато й давахме Еспумизан. Догади й се веднъж, втори път, трети път и тъкмо реших, че ни се размина, последва изненадата.
По ушичките й се бели, по главата има крусти, по бузите и вратлето има по-ясно изразен ситен червен обрив, а по телцето се усещат само на допир като грапавини. Чувствам се ужасно
Имам нужда от акушерка, която да е с мен плътно два-три дена и да ми показва кое как се прави
Все ми се струва, че нещо не се справям и че не се грижа добре за бебето си 


Да, уж е важно нослето и гърдите да са топли, но хич не ми харесват тези ледени ръце. Не мога да го приема за нормално и това е...
Ехх, какво не му харесвате на форума
Аз май се замислям да се включа и аз. Нали ще ме приемете
Препоръчани теми