Пазаруване от Amazon - тема №87

  • 61 868
  • 737
# 540
jijibiji, кой е вашият модел?
Виж целия пост
# 541
Привет! Моля бихте ли ме насочили къде е описано КАК СЕ ДОСТАВЯ ЧРЕЗ ГАБКО? Какво се пише в полето адрес за доставка и т.н. как се процедира?
Моля Ви за помощ, нямам никакъв опит!
Виж целия пост
# 542
jijibiji, кой е вашият модел?
Concord Transformer XT май беше модела. Много държах на някаква полегнала позиция, този предлагаше, но честно казано е много минимална и не мисля че си заслужава да се плати повече за тази екстра.
Виж целия пост
# 543
Привет! Моля бихте ли ме насочили къде е описано КАК СЕ ДОСТАВЯ ЧРЕЗ ГАБКО? Какво се пише в полето адрес за доставка и т.н. как се процедира?
Моля Ви за помощ, нямам никакъв опит!

Трябва първо да си влезеш в профила и после отиваш в Адрес УК или Адрес Германия

https://www.gabco.org/adres-uk.php
Виж целия пост
# 544
Ако някой търси електрическа помпа за кърма на Авент, тази ми се струва изгодна: https://www.amazon.de/dp/B07988FLJ7/ref=pe_3044161_185740101_TE_item - цената е 10,60 евро надолу като се приложи ваучера.
Виж целия пост
# 545
Ако някой търси електрическа помпа за кърма на Авент, тази ми се струва изгодна: https://www.amazon.de/dp/B07988FLJ7/ref=pe_3044161_185740101_TE_item - цената е 10,60 евро надолу като се приложи ваучера.

Ваучера е за 10.60 , т.е. приспада се тази сума от цената.
Виж целия пост
# 546
След "черния петък" и "кибер седмицата"  си купих по-изгодни неща, също както и миналата година.
"Габко" доста се промениха в положителна посока през последната година, това ми е впечатлението за тях.
Съгласна съм! Наскоро си поръчах пръстени, лакове и още няколко дреболии. Всичко беше чудесно и дойдоха сравнително бързо:blush:
Виж целия пост
# 547
Здравейте, някой с мнение за кафемашина Nespresso Lattissima One silky white by Delonghi?
https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B074ZFF31Y/ref=dp_olp_ … amp;condition=all
От склада с описание като нова и 20 % отстъпка е доста изгодна като цена /68,40 паунда/ 
Виж целия пост
# 548
Вчера тази кафе машина е била на цена 65,43 преди намалението. Следете я 2-3 дни, много е вероятно цената отново да падне, ако не ви я "открадне" някой от тук четящите.
За машината нищо не мога да кажа.
Виж целия пост
# 549
Здравейте, някой с мнение за кафемашина Nespresso Lattissima One silky white by Delonghi?
https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B074ZFF31Y/ref=dp_olp_ … amp;condition=all
От склада с описание като нова и 20 % отстъпка е доста изгодна като цена /68,40 паунда/ 
Сестра ми я преследваше дълго и преди месец си я взе от Англия за 111п.със 100 капсули подарък. Според нея машината е страхотна.
Виж целия пост
# 550
Като заговорихте за Брекзит ( малко  встрани от темата )
Скрит текст:

Препоръчайте ми хубаво мъжко протмоне с отделение за монети,банкноти и карти. Благодаря!
Виж целия пост
# 551
Вчера тази кафе машина е била на цена 65,43 преди намалението. Следете я 2-3 дни, много е вероятно цената отново да падне, ако не ви я "открадне" някой от тук четящите.
За машината нищо не мога да кажа.

 Поръчах..Така или иначе намалението от 20% май бе до днес, ако не се лъжа..Дори да изчакам, няма гаранция, че ще падне пак цената или няма да се изкупят наличните бройки.. А и е с 14 капсули подарък..Не са много, но пак е нещо..
Виж целия пост
# 552
Трапезица,
Аз взех това:https: //www.amazon.de/gp/aw/d/B01MSIEI89/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 553
Не е от амазон, ама тъй като по Коледа доста обсъждахме- в момента в УК гугъл стора има промоция да купиш гугъл нест мини и получаваш Хромкаст 3 като подарък (стойността му е 30 лири).
На мен ми трябва само Хромкаста, но на някой може да му е полезна информацията Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Не е от амазон, ама тъй като по Коледа доста обсъждахме- в момента в УК гугъл стора има промоция да купиш гугъл нест мини и получаваш Хромкаст 3 като подарък (стойността му е 30 лири).
На мен ми трябва само Хромкаста, но на някой може да му е полезна информацията Simple Smile

Може ли линк
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия