Не мога да ви почерпя, че така и не му хванах цаката на този таблет, но ви казвам,че ви обичам!
Добре завърнали се Янче и ДАЯ.
И аз знам, че Пипилота празнува на 6.12 , но щом казвате и днес да е честита!
Кари, ще поправите всичко, все пак е малкият дявол.Дано не се повтаря.
Айша, честита ти радост, сега ще спортуваш бягане на къси разстояния с усмивка на уста.
Ах, Фло, как ме зарадва с подаръка.Дано баба Марта да не “ пръдне” в зелето, че да ме дочакат двете зелки.
Днес моите внучки станаха в 5.30 ч. от мерак за бабиния РД.Родителите спят, а те прегръдки, целувки, цветя и картички направени от тях надписани на български.Ама и баба ги изненада с топли мекички поръсени със” сняг”.Тук на рожденика му слугуватцял ден.Зетко щеше да прави кроасани, ама баба скришум замеси тестото и го скри на верандата.Не разбират американците какво удоволствие е да зарадваш внучетата с любима закуска.
Прекрасно е да си с любимите хора и да виждаш, че ни се радват и ни обичат.
Лека нощ ви желая!Сънувайте хубави сънища!



















. остават 27, 29 и 30.януари и съвсем край!
