Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 122

  • 51 349
  • 737
# 375
Санджо направо си направи душевно харакири в желанието си да забрави.
Това за фенските мераци не ми се вярва. Твърде рано е, а и несериозно.
Виж целия пост
# 376
Ама много ме е яд. Ако са спали със селската пръчка. Жена да не види повече Санджар. Момичето му дойде на крак, с дъщеря...Нямам думи! Всеки да си сърба каквото е дробил. Заслужава да го доведат до лудост! От ревност и мъка. Изборът си е негов. Няма как да го изнудят да спи с менекшето...
Виж целия пост
# 377
И аз познах ,че Менекше ще си отиде : )))))
Аман от прошки от жените. Никаква прошка. Аз съм да се ожени за Гедиз Наре!
Сельо да си седи със селянката и да си пасат там теменужки ли, магарешки бодили ли ще са и да си отглеждат поколението.
Виж целия пост
# 378
Санджо направо си направи душевно харакири в желанието си да забрави.
Точно за това си мисля ,че повече няма да бъркат кекс с Теменуга Простакова . Той сега ще бяга от нея като от огън . Не знам защо , ама си представям Санджар след тази изцепка ,ще ще се държи като безумен , като някакво ранено животно , нещо в стил Керим след като го ожениха за Фатмагюл . Дано не съм права ,че терзания на тъпи мъже не ми се гледат .
Виж целия пост
# 379
Санджо направо си направи душевно харакири в желанието си да забрави.
Това за фенските мераци не ми се вярва. Твърде рано е, а и несериозно.

Такова движение направи когато я гледаше в леглото, че за миг ми се стори, че ще повърне.

И аз мисля, че сериала си върви по първоначалния замисъл.
Виж целия пост
# 380
Санджо направо си направи душевно харакири в желанието си да забрави.
Точно за това си мисля ,че повече няма да бъркат кекс с Теменуга Простакова . Той сега ще бяга от нея като от огън . Не знам защо , ама си представям Санджар след тази изцепка ,ще ще се държи като безумен , като някакво ранено животно , нещо в стил Керим след като го ожениха за Фатмагюл . Дано не съм права ,че терзания на тъпи мъже не ми се гледат .
Ау, не споменавай този сериал Scream
Виж целия пост
# 381
Санджо направо си направи душевно харакири в желанието си да забрави.
Точно за това си мисля ,че повече няма да бъркат кекс с Теменуга Простакова . Той сега ще бяга от нея като от огън . Не знам защо , ама си представям Санджар след тази изцепка ,ще ще се държи като безумен , като някакво ранено животно , нещо в стил Керим след като го ожениха за Фатмагюл . Дано не съм права ,че терзания на тъпи мъже не ми се гледат .

Лошото е, че може и бебе да е направил. Нали имаше снимка на Менекшето с бебок, май момченце...
Виж целия пост
# 382
ЕЕЕЕЕЕЕ, този Санджар ги први децата от раз! Ще ума от смях направо .Да живеят плодовитите турски мъже и жени . Прав е Бащицата дето искаше да се забранят абортите ,че са се множи нацията им ( НЕ ,че има турска нация точно )Горките турски жени !
Сори за отклонението , ама се ядосах на тъпата мъжка психика . Не мисля ,че Санджар е изключение ...

Току що видях фрага на Вуслат .Струва ми се вървят към финал след някой и друг епизод . Ама Фериде - Деврим - леле какви бузи ! Направо ме изуми . Може би защото се прави слаба на снимките ,а аз отдавна не съм я гледала , за това така ме порази ...
Виж целия пост
# 383
Да поразхладим малко страстите  Peace
Взех това класиране от нашата съседна, приятелска тема на Енгин  Heart Eyes
С убийствена преднина ДП е на 1-во място в световния тренд  newsm10



Колкото и да се ядосваме на Санджар и на сценаристите, явно интересът към сериала все повече нараства. Очаквам с нетърпение какъв ще е рейтинга утре
----------------------
Жив и здрав да е Санджар, да си ги къта тези олигофрени  smile3506




А на тази двойка с чисто сърце давам зелена светлина  Peace

Виж целия пост
# 384
https://ok.ru/video/1371104348868
https://www.youtube.com/watch?v=j0OH9kEdS1w

Виж целия пост
# 385
Пак гледах фрага. Санджо не иска да я вижда, ама ще се грижи за Наре Joy Много му е трудно на този човечец. Трудно му е да слуша истините от чиято и да е уста. Боли, когато те приземяват и осъзнаваш, че си живееш в своя паралелна вселена.
Виж целия пост
# 386
Как пък Санджо държи сметка и крещи на Гедиз /на всички крещи/, че е повярвал на Наре. Значи щом той не й вярва, никой не трябва да й вярва. Хубави са последните думи от трейлъра - влюбеният мъж вярва на любимата си!!!
Виж целия пост
# 387
Пак гледах фрага. Санджо не иска да я вижда, ама ще се грижи за Наре Joy Много му е трудно на този човечец. Трудно му е да слуша истините от чиято и да е уста. Боли, когато те приземяват и осъзнаваш, че си живееш в своя паралелна вселена.

Eнгин добре го играе...вика, кряка, но е влязйл в ролята добре
Виж целия пост
# 388
тц тц тц

Е как може бе? След всичко, което се случи в Монтенегро, след като му се поизясниха някои неща, да иде и да легне при Менекшето Bowtie

Не заслужава Наре той, не я заслужава. Нека се пържи сега в собствен сос. Ама язък за Гедиз, че Наре ще го отреже, пък не ми се ще Smiling Imp



Филе, още се смея с Теменуга Простакова Joy
Виж целия пост
# 389
тц тц тц

Е как може бе? След всичко, което се случи в Монтенегро, след като му се поизясниха някои неща, да иде и да легне при Менекшето Bowtie

Не заслужава Наре той, не я заслужава. Нека се пържи сега в собствен сос. Ама язък за Гедиз, че Наре ще го отреже, пък не ми се ще Smiling Imp



Филе, още се смея с Теменуга Простакова Joy

Hands Thumbsup

Прекъсваше ми при рускините, та пропуснах някои моменти. От видяното останах с убеждение, че селските женуря му спретнаха някакъв номер. Защо предварително бяха отишли на гости у майката на Гедиз, не разбрах и разговора им на масата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия