Паническо разстройство - 40

  • 26 408
  • 743
# 405
Трудно е да ти нацелят точното хапче като цяло и често се получава едно ходене по мъките.
Тревожноста най-лесно се регулира с липса на алкохол. Аз това е едно от нещата, с които се гордея че съм притъпил макар и частично.
Има си тревожни хора, а когато тези тревожни хора развият и друг психичен проблем става един постоянен кръговрат.
Тревожноста подсилва пулса, засиленият пулс подхранва тревожността и така ... алкохола завишава пулса което е странно.
Прави ми впечатление, че когато примерно изпия една или 2 бири, сърцето ми почва да хлопа яко. Ако изпия примерно 4, това изчезва, което пак е обяснимо. Алкохола пък от своя страна отпуска психиката временно. За това и повечето хора с психични проблеми се обръщат към него.
Виж целия пост
# 406
Ами, хора...ямрто зле...наистина имам понижено вътречерепно налягане и изтичане на течност...около мозъка ми е станала пелена от кръв, щото вените кървят при това налягане....утре влизам за инДжекция и дано се оправя. Моля ви стиснете палчета Sad
Виж целия пост
# 407
Ами, хора...ямрто зле...наистина имам понижено вътречерепно налягане и изтичане на течност...около мозъка ми е станала пелена от кръв, щото вените кървят при това налягане....утре влизам за инДжекция и дано се оправя. Моля ви стиснете палчета Sad
Ще се оправиш Simple Smile С доста по сериозни проблеми са се справяли нашите хирурзи...поднасям ти информация директно от кухнята, за 5 годишно дете с 3 месечен мозъчен кръвоизлев. Симптомите бяха главоболие и сънливост ... докато мамата му се накани, мой приятел го грабнал детето и го закарал в болницата.
Влизането в операция е било моментално и успешно.
Ще се оправиш, само бъди спокойна.
Успех и ... стискаме палци.
Виж целия пост
# 408
Ами, хора...ямрто зле...наистина имам понижено вътречерепно налягане и изтичане на течност...около мозъка ми е станала пелена от кръв, щото вените кървят при това налягане....утре влизам за инДжекция и дано се оправя. Моля ви стиснете палчета Sad

Успех! Стискаме ти палци! Нека Бог да бъде с теб!
Виж целия пост
# 409
Благодаря ви! ✌
Виж целия пост
# 410

Дано да се оправиш ! Пожелавам ти успех   ! И сега  се замислих дали и аз да не си направя ЯМР  понеже  вдигам кръвно и  нещо ми изтича постоянно със главоболие и гадене . Много често ме болят и краката , гърба  . Страх ме е   много плаша се много да не чуя нещо страшно .
Виж целия пост
# 411

Дано да се оправиш ! Пожелавам ти успех   ! И сега  се замислих дали и аз да не си направя ЯМР  понеже  вдигам кръвно и  нещо ми изтича постоянно със главоболие и гадене . Много често ме болят и краката , гърба  . Страх ме е   много плаша се много да не чуя нещо страшно .
На теб пък какво ти изтича бре?
Всичките ти болежки ги имаме и ние, споко.,
Виж целия пост
# 412
И аз вече агитирам с главоболия та да ходят на ямр 😆😆
На мен сериозно си ми тече бистра вода от носа- ликвор, но то в моето състояние е нормал 😑😑😑😑
Как някой да предположи нормално младо момиче с такава чудна и опасна диагноза...поне си пия още ципралекса 😀
Виж целия пост
# 413
И аз вече агитирам с главоболия та да ходят на ямр 😆😆
На мен сериозно си ми тече бистра вода от носа- ликвор, но то в моето състояние е нормал 😑😑😑😑
Как някой да предположи нормално младо момиче с такава чудна и опасна диагноза...поне си пия още ципралекса 😀

Да ! Като отида на лекар и ми кажат  : ,, ама още сте млада  " е да ама   не се чувствам добре . 🙂 Много бих се радвала да се оправиш, желая ти здраве ! ❤
Виж целия пост
# 414
Благодаря от сърце! То и аз съм що годе млада на 27, ама ей ме на 😀
Виж целия пост
# 415
Благодаря от сърце! То и аз съм що годе млада на 27, ама ей ме на 😀


А , аз едва на 24 години . Момичетата на моята възраст  купонясват  не че и на мен не ми се иска  но физически не мога да издържа. Мисля че ме разбираш
Виж целия пост
# 416
Да. Съвсем добре разбирам, а и всички тук 😀

Но аз свикнах с пенсионерски начин на живот. Преди исках да пътувам и разглеждам, да се подобрявам, нооооо в един момент стигнах до това да искам само да съм добре. 🙃
Виж целия пост
# 417
Благодаря от сърце! То и аз съм що годе млада на 27, ама ей ме на 😀


А , аз едва на 24 години . Момичетата на моята възраст  купонясват  не че и на мен не ми се иска  но физически не мога да издържа. Мисля че ме разбираш
Положи повече усилия. Не чети толкова много из интернет за болести и състояния Simple Smile
Виж целия пост
# 418
Иве, наистина както го описваш изглежда страшно това дето се случва с теб, но вярвам че всичко ще мине добре и ще се оправиш бързо. Звучиш оптимистично и наистина оценяваш колко е важно да сме здрави, всичко друго е суета както се казва. Браво момиче, стискам ти палци, пиши после как си.
Дийп, то наистина не трябва да си внушаваме болести и да се филмираме, но щом ти е препоръчано да си изследваш ЩЗ , направи го. Нищо няма да ти струва като време. Само даваш кръв за TSH и FT4. Тези два хормона са достатъчни. При мъжете рядко се случват отклонения, но пък се отразяват по-тежко като симптоми и физически и психически, отколкото при жените. Само да ти кажа, че преди година се чувствах много зле. При хиперфункция на ЩЗ, каквато се оказа че имам аз тогава, симптомите са същите като при ПР. Отслабвах, почти не спях, учестен пулс, главоболие, замайване и високо кръвно са само част от симптомите. Да не говорим че точно тогава получавах най-тежките паник атаки. ЩЗ ги предизвиква. Симптомите на ПР и дисфункция на ЩЗ се припокриват напълно и много често се бъркат от самите лекари. През колко лекари минах само докато стигнах до ендокринолог. При правилното лечение, проблема се овладява бързо и се изпитва истинско облекчение. Какъв е смисълът да пиеш АД толкова време и пак да не си добре, ако имаш проблем с ЩЗ. Не ти го пожелавам, но ако все пак има и малка вероятност от такъв проблем, направи си изследвания. Стават на същия ден, няма да чакаш.
Иначе много ми хареса това дето го написа: "Който търси под вола теле, рано или късно го намира". Държа да кажа че нямам сериозна хипохондрия. От време на време ми минават някакви мисли , но много рядко. Обаче при вероятност да мога да се лекувам от проблем който ми предизвиква повечето неприятни състояния, аз да се успокоявам че всичко е от нерви, не съм съгласна. Да, не бива да отиваме и в другата крайност и все да висим по лекари, но понякога е полезно 😃.
Виж целия пост
# 419
Първо, Али, ми то на 12 имен ден, после се зареждат рождениците от бившия до внука, все водолей.

Та, Иве, ако и съвсем малко има нужда ще помагам, имам доста връзки там, 23 години съм работила с лекари, доценти от клиниката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия