Паническо разстройство - 40

  • 26 407
  • 743
# 420
Иве, успех и от мен Flowers Four Leaf Clover
Чак ме е страх да се похваля, но вече трети ден се чувствам много добре, свежа още от сутринта, въпреки че сънят ми е много накъсан. Позволих си дори сутрешно кафе с цигара без да се разтупам.
Не съм много обнадеждена, де, и друг път съм имала такива проблясъци.
Намалих бирата, съответно и цигарите. Може от това да е.
Виж целия пост
# 421
Иве, успех и от мен Flowers Four Leaf Clover
Чак ме е страх да се похваля, но вече трети ден се чувствам много добре, свежа още от сутринта, въпреки че сънят ми е много накъсан. Позволих си дори сутрешно кафе с цигара без да се разтупам.
Не съм много обнадеждена, де, и друг път съм имала такива проблясъци.
Намалих бирата, съответно и цигарите. Може от това да е.
По колко бира пиеше на вечер? Почти съм сигурен, че е от това.
Виж целия пост
# 422
Grinning
4 - 5, уикенда до 6 - 7 Flushed
Сега по-малко от 4, ако пия.
Цигарите във всички случаи са по-малко от кутия за цял ден (през деня в работа пуша до 4 - 5), останалите са вечер.
Виж целия пост
# 423
Благодаря ви!
Благодаря, Джери! Оказа се, че няма да ме приемат, няма легла, а аз се влошавам....докторът им каза вчера и да нямаше проблем. Дойдох сутринта и греда. Сега е в операция от сутринта и се чудя да ходя ли в пирогов, или да го чакам...
Виж целия пост
# 424
Здравейте
За 70 дни съм пила
15 дни есобел
13 лароксин и ксанакс
30 дни ципралекс и клонарекс
2 дни анафанил и амитриптирин плюс хедонин
Неуролакс 2 дни
И хлорпротиксен 2 дни
И после що не спя
Сама съм си виновна
Увреденмозък
Виж целия пост
# 425
Иве, сега го прочетох!
Забранила си си ЛС.
Върви в Пирогов, аз докато се свържа с бившите колеги....
Я, някой на работа, я не.....
Скрит текст:
0879601427 Таня съм
Виж целия пост
# 426
Мерси! Да, бях ги забранила, че ми пишеха разни мъже 😀
Влязох, докторът успя да ме вмести за манипулацията. Нинов се казва. Иначе тъкмо тръгвах за Пирогов! Ако има нещо, ще ти се обадя 😘
Виж целия пост
# 427
Лелееее, Ивчеееее, направо изтръпнах. Господ здраве да ти дава и бързо да се оправиш.

Хора, аз не мога да се понасям вече. Спрях алкохола, вчера омотах половин кило фъстъци, ей тъй, нервна и крива пред телевизора. То пък може ли да съм такава бе.....и все депресията крива.
Виж целия пост
# 428
Али, Мерси 💕
Абе, и аз съм все нервна и крива, и в депресия, ама виж обичам да си папкам и то вредности 😀😀. Не съм като нормален човек да залинея от мъка, ми аз си ям. Ей сега от яд изядох един дюнер, докато чаках какво ще става 😀
Виж целия пост
# 429
Повечето хора отслабват от депресия, аз съм от другата част. Мъжът ми вика, че съм им изяла ушите....И все ме будалкат със сина ми с онова писание от фейсбук, че тяло застанало пред хладилника, нямало намерение само да гледа.....
Виж целия пост
# 430
Хахаха, моят ме бъзика, че все го подяждам 🐷🐷🐷. Е, такива ще ни търпят, я. 😀
Виж целия пост
# 431
Аз пък малко като се притесня , спирам да ям. Стомаха ми става на топка , даже повръщам. Мога за 2-3 дни да сваля до 3 кг. , а ще си ги възстановявам половин година. И като ми каже някой "много си отслабнала" и депресията ми е в кърпа вързана. Всеки с проблемите си 😀
Ивче, стискам палци 😘.
Виж целия пост
# 432
Все съм  в хладилника. Гади ми се, но пак ми се яде.
Старая се да купувам по малко ядене за мен и баща ми, че магазините са на километър.
Но като сметна, имам енергиен дефицит.
И кантарът го показва + 5 кг!

Хедонинът ми е виновен.
Дайте  нещо за  сън, без  странични ефекти, като  покачване на тегло, сънливост и неадекватност на следващия ден. Много искам май!
Виж целия пост
# 433
Дайте  нещо за  сън, без  странични ефекти, като  покачване на тегло, сънливост и неадекватност на следващия ден. Много искам май!

Взе ли ти акъла Ремирта-та?
Добър ефект има, ама до там. Още не мога да се отърва от тези цветни сънища ... не знам колко време трябва да мине да се разкара от организма напълно.
Сега съм на 1/3 тритико и имам чувството, че и то ми идва силно вече.
Виж целия пост
# 434
Уф аз пък от една седмица не ям, само вечер като се поуспокоя, цял ден все едно не съм в тялото си, пък и днес имам рожден ден, всички ми се радват, а на мен ми е едно такова безразлично. Започнах да си ям АД и да видим кога ще се постабилизирам. Стресът покрай работата ме довърши, но пък като съм там поне съзнанието ми е потънало в документите, доколкото успявам. Не знам за вас доколко сте тревожни, но пожелавам на всеки да намери своя начин да се отърве от тази гадост
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия