Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 249

  • 50 042
  • 735
# 270
Здравейте
Злати

                         

                               «Животът не гарантира нищо.
Но докато трае, трябва да научим много неща:
Любов и смирение, вяра и благодарност, радост и смелост.
Нека имаме достатъчно сили, време и сърце.»

                                 

                 

                         

                  Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 271
Здравейте! Revolving Hearts



Вече имам стабилен нет. Ама няма какво да кажа, освен да си пожелая Туба да я видим в нова роля, ако може във филм, и ако може да е хубав! Smiley



Иначе Мара и ВОИ продължават да радват хората по света.

https://www.nag.co.za/2020/02/12/are-you-watching-rise-of-empires-ottoman/
Тук го харесват (американци)
https://www.milligazete.com.tr/haber/3647724/netflix-osmanliya-s … i-netflix-oynatti
тук не го харесват (турци, хората на Е.)


Девойката е фенка на Къванч и КСШ, но много е харесла Туба и Биркан и не се стеснява да изрази мнението си и да рекламира ВОИ в youtube.



и т.н.
И това е много за малкото време, в което Туба се появява.
Ако има втори сезон - генуезеца, императора и великия везир няма да ги има, съответно останаха 3-ма - Мехмет, Мара и приятеля на Мехмет, ако играят същите, разбира се.



А дано да имаме нов проект, малко любов, деца и т.н.
Ето ги най-готините двойки и най-сладките дечица...




Благодаря, че поддържахте темата - Злати, Вичи! Kiss Kiss
И толкова интересни неща сте споделили! Благодаря!



А сега да се позабавляваме
Коя зодия в какво е НАЙ
https://www.obekti.bg/misterii/koya-zodiya-v-kakvo-e-nay?fbclid= … GZnKarPX3kA_Ox_fQ
 Как се влюбват 12-те зодии
https://www.obekti.bg/misterii/vmesto-vic-kak-se-vlyubvat-12-te-zodii
Нещата, които вбесяват 12-те зодии
https://www.obekti.bg/misterii/neshchata-koito-vbesyavat-12-te-zodii



Желая ви приятна вечер и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 272
Здравейте
ЗлатиЛинка
Благодаря ви момичета за времето отделено за темата.,за всичко споделено,новини,мнения.

                          

Честити празници,мили дами

Четвъртък е- 14 февруари ! Ден за вино и любов..
Любовта винаги е в нас, носим я в сърцата и душите си и нека нейната магия осмисля съществуването ни, не днес само, а всеки ден от живота ни.
А виното - то е част от нашата култура, обичаи и нрави и няма българска трапеза, на която да не присъства тази напитка.
Желая ви един чудесен ден и без значение кой празник сме избрали да празнуваме днес, важното е да бъдем щастливи !

                            

                              

 И все пак ,не прекалявайте, кой за каквото си има желание.

Хубав и спокоен ден,дами
Виж целия пост
# 273
Добро утро на 14.02!
Честит СВЕТИ ВАЛЕНТИН или ТРИФОН ЗАРЕЗАН... или просто един нов хубав ден! Heart Eyes



Честит да е празника и на Туба и половинката и! Gift Heart
В Турция много уважат този ден, мрежите се пълнят от снощи още със снимки поздрави на различни популярни хора...
А за феновете и творчеството им.... - още един повод за нови дела Simple Smile


Виж целия пост
# 274
Добро утро! Hug





Честити ви празници,момичета! Sparkling HeartWine Glass

Вичи Hug,днес е петък! Wink

Цвети Hug









Приятен и щастлив ден! HugTwo Hearts
Виж целия пост
# 275
Здравейте, дружки и от мен на двойния празник - на Виното и Любовта!
Пожелавам ви целогодишно да сте опиянени от любов!


Линка Gift Heart, Вичи Gift Heart, Цвети Gift Heart, Злати Gift Heart благодаря ви за споделеното и пожеланията!

Предполагам, че тази вечер Туба ще празнуват някъде заедно с Умут Hands V



Gülnem Akengin @gulnemakengin

Tesadüfe gel biletler yan yana ☺️☺️      #CanselElçin #BirGaripOrhanVeli
Преди малко Гюлнем е споделила тази снимка в ТТ Hands V



Написаното от нея гласи (превод с Гуги)
Come to chance tickets side by side
По случайност билетите са ни един до друг

Изглежда, че двамата с Джансел са били на представление може би по произведение на Орхан Вели? Rolling Eyes Проверих в Гуги и се оказва, че е турски поет. Може и да е написал и някаква пиеса?

Понеже Надин Gift Heart все още я няма Worried да ви сложа клип от ВОИ само с участието на Туба. Някакви си  7 мин.и половина, но пък каква следа остави у зрителите като Мара Хатун





И Мара Хатун ви поздравява за Трифон Зарезан  Yum
И все пак умната с виното, че утре да нямате главоболие

Хубава да ви е вечерта
Виж целия пост
# 276
Здравейте! Revolving Hearts



Минавам само да ви поздравя с прекрасния празник на любовта и виното!:sparkling_heart:
Бъдете винаги опиянени от любов! Two Hearts



Иначе видях публикация за ВОИ и Туба в сайт на Хонг-Конг





И няколко клипа за Свети Валентин с Туба и партньорите  от КРА и ДК




И само Туба - красавица!





Малко забавление
5-те изречения, които описват най-добре 12-те зодии
https://www.obekti.bg/misterii/pravilata-na-vsyaka-zodiya?fbclid … i-3Mn0gDztgPNVQII



Желая ви лека нощ и бъдете здрави! Heart Exl

Виж целия пост
# 277
Линка
Докато четях изреченията на зодиите се забавлявах най-искренно Yum

С това прекрасно стихотворение на Надежда Захариева поздравявам всички вас, момичета


Няколко мъдри слова от известни хора за любовта и виното Hands Ok Hand

„Знаеш, че е любов, когато всичко, което искаш, е този човек да бъде щастлив, дори и ако не си част неговото щастие.“
Джулия Робъртс
i]„Вкусът на виното зависи от това, с кого го пиеш.“[/i]
Константин Мелихан – руски писател-хуморист,
„Любовта е като вятъра – не можеш да я видиш, но можеш да я усетиш.“
Никълъс Спаркс – американски писател
Скрит текст:
„Ако храната е тялото на добрия живот, то тогава виното е душата му“.
Клифтън Фадиман – американски писател

„Една дума ни освобождава от цялата тежест и болка в живота. И тази дума е „любов“.“
Софокъл – древногръцки драматург и поет

„Бог е създал водата, а човекът създал виното.“
Виктор Юго – френски писател

„Любовта е като вятъра – не можеш да я видиш, но можеш да я усетиш.“
Никълъс Спаркс – американски писател

„Бутилка вино съдържа повече философия, отколкото всички книги на света.“
Луи Пастьор – френски химик

Ако една обикновена жена и един обикновен мъж се считат един друг за необикновени, то това е любов.“
Янина Ипохорска – полска художничка и журналистка

„Виното е поезия в бутилка.“
Робърт Луис Стивънсън – шотландски романист, поет, есеист и автор на пътеписи

„Виждах ясно само когато виждах с любов.“
Артър Милър – американски драматург

„Виното е светлината на слънцето, затворена във вода.“
Галилео Галилей – италиански физик, астроном, астролог и философ

„Дишам ли – значи обичам! Обичам ли – значи живея!“
Владимир Висоцки – руски поет, певец, театрален и филмов актьор и писател

„Твоите думи са моята храна, твоят дъх е моето вино. Ти си всичко за мен.“
Сара Бернар – френска актриса

„Един час истинска любов струва повече от цяла вечност отегчителен живот.“
Афра Бен – английска писателка

„Бирата е направена от човека, виното – от Бог.“
Мартин Лутер – немски духовник и теолог

„Знаеш, че е любов, когато всичко, което искаш, е този човек да бъде щастлив, дори и ако не си част неговото щастие.“
Джулия Робъртс – американска актриса

„Обичам на масата, когато говорим, отблясъка на бутилка интелигентно вино.“
Пабло Неруда – чилийски поет, писател, публицист, дипломат и политик

„Идвам да позная любовта не от формули, а с риск да получа рани от изгаряне. Дори да са неизлечими.“
Блага Димитрова – българска писателка, поетеса, литературен критик, политик и втори вицепрезидент на Република България

„Вкусът на виното зависи от това, с кого го пиеш.“
Константин Мелихан – руски писател-хуморист, карикатурист и естраден изпълнител

„Истинската цена на любовта е любов.“
Джордж Хърбърт – английски свещеник и поет

„Имам прекрасни отношения с виното. Ние сме заедно вече десет години и прекрасно се разбираме един с друг.“
Сиена Милър – английска актриса, модел и моден дизайнер

„Любовта е едничкото хубаво нещо в живота, а ние често го разваляме с невъзможни изисквания.“
Ги дьо Мопасан – френски писател






Лека нощ!
Виж целия пост
# 278
Здравейте
ЗлатиЛинкаКантиБлагодаря ви момичетаза хубавите мисли и стихотворения,за новините,снимки,мнения,колажи,за всичко.

                       

             "Да сме здрави е най-големия дар, да сме доволни - най-голямото богатство,
                да сме искрени - най-доброто отношение!"
                      / Буда /

                                   
                   
                       

                                                   

         Хубав и спокоен ден,дами
Виж целия пост
# 279
Добро утро! Hug



                

Канти Hug Линка Hug

Вичи Hug

Благодаря за всичко интересно,което сте открили и споделили в темата!





Приятна събота на всички!
Виж целия пост
# 280
Здравейте! Heart Exl



Благодаря за споделеното! Revolving Hearts
За съжаление Туба се покри и нямаме нищо ново. А и Умут нищо не слага, да се хване човек за нещо. Няма как, ще си останем на колажи!







Приятна вечер и бъдете здрави!:hearts:
Виж целия пост
# 281
Добро утро! Hug





Линка HugTwo Hearts





нов клип от фен на Туба-Фуркан


https://www.youtube.com/watch?v=4mihNZucUww&feature=emb_logo

Приятна неделя на всички!
Виж целия пост
# 282
Здравейте

Злати Линка Благодаря ви момичета,за всичко споделено,снимки,новини,всичко

                        

        Не забравяй да направиш четири неща днес:
усмихни се, не се ядосвай, не мисли твърде много, бъди оптимист.
Легендите разказват, че цветята са ни дадени като подарък от боговете, затова в тях се крие някакво вълшебство и тайнственост. Красотата на цветята символизира висша хармония и съвършенство.



                      

                                                   

                                          

                            

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 283
Здравейте! Heart Exl



Днес имаме нова снимка на момичетата! Колоездачки...




Пораснаха момичетата. Времето минава бързо. Туба е време да предприеме следващата стъпка и да направи нещо интересно.
Между другото излезе нов клип на Умут, доколкото разбрах с гуги, става въпрос за задкадрови снимки и снимки не влезли в късометражния му филм.



https://youtu.be/66c-ghjYQ08



Вичи, Злати, благодаря за споделеното. Revolving Hearts
Пожелавам ви прекрасна вечер и бъдете здрави! Heartbeat


Виж целия пост
# 284
Среднощен привет, момичета



Благодаря ви за споделеното през деня

Днес Онур ни е зарадвал с нова снимка на момичетата - колоездачки  -Вичи
Добре е да спортуват нещо и на въздух, а не само да са някъде на затворено място Hands V Хубаво е, че родителите им се стараят това да им се случва по-често

Злати мерси за клипа. Хубава музика - хареса ми.

Линка , че Туба се е покрила е факт. Но все пак някои фенове имат късмет да я засекат в някой търговски център или на улицата
Нова снимка с фен от днес  Hands V


Понеже исках да направя гифчета от ВОИ, но за съжаление сериала не се качва в тюбето. А пък във ВК клиповете са направени частни и не могат да се теглят Worried Но преди 2 дни се появи клип с Туба от ВОИ в нета, така че направих няколко гифчета с нея. Утре живот и здраве ще ви сложа и другите Kissing Face





Лека нощ и успешна нова седмица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия