

Добър старт е с такъв ден да започнем и нова седмица...
Нека тя е богата на много и интересни случки и новини..
Да донесе много радост, късмет и... само хубави емоции














Канти 
Цвети 







Приляга си на Туба и децата, а пианото си е темно и пленително 













,радвам се че се появи! 
,благодаря за всичко,което си открила и пуснала в темата! 
























Иначе веднага ми изплува хотела , игралните зали и богатите хора от цяла Европа в тях, описани от Стефан Дичев в романа му "В лабиринта" .

















Та пообедно ви хвърлям два сандвича в темата, по картинки, които по някакъв начин сме свързвали с Туба.
С интерес погледнах материала от Канти с рейтингови сериали ... и си останах с почудата, кой аджеба сравнява нови сериали с излъчени 4-5 епизода и класики в жанра, като "Езел:, ВВ или сериалите с Туба ? 













Препоръчани теми