


Вичи

Линка
,благодаря за съчувствието!
Благодаря и за споделеното за Туба!
Аз вчера пак я гледах,но не през цялото време,че се бях захванала да пресаждам цвете!
Нали беше слънчево,но днес е дъждовно и студено!А Канти
,я забелязвам понякога да ни чете,но явно е заета и изморена за да се включи! 


Tuba Büyüküstün on Instagram: “#bendemebizde #duyarlıol #seniyiol Ne güzel anlatmış @izev_vakfi . Ço
https://www.instagram.com/p/B-EUSWdJ6Cg/
Желая ви спокоен ден и успешна седмица!


===================================
Да те цитирам за всеки случай!

Завтра в 16:00 на моём канале YouTube, мы побеседуем с специалистом по инфекционным заболеваниям, доктором Фуатом Четинкая
#ОставайтесьДома #МыНеОдинокиВэтомДоме
#EvdeKal #BuEvdeYalnızDeğilsin
Туба е добавила в сторито си
Утре в 16 часа (15 ч. БГ време) на моя канал в YouTube,, ще поговорим със специалист по инфекциозни болести
#Останетевкъщи #Ниенесмесамиудома

Бъдете здрави!
Не знам защо винаги съм давала предимство на американски и руски, пред испанските истории, но в този момент, точно четирите сезона на "Телефонистки", ми е най по настроение. От два дни съм в сериален "запой" с него и даже по-рядко се сещам за похапване гледайки го. Хем хубав, хем полезен ...


Иначе ми се струва, че е без грим...



















Този път отговаря на изпратените й въпроси!






Затова слагам и линк към трейлър за нов домашен сериал с Туба +куп красавици и красавци 















