След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 46 579
  • 739
# 675
Честито на Гьокче!
Много красива булка е! Щастието е изписано на лицето й. Занапред все така да е!

Съпругът й е Емир Ерсой. Помните най-вероятно, миналата година той създаде проекта Sezen'li Şarkılar, в който известни актриси изпълняват песни на Сезен Аксу от 70-те години. Гьокче беше една от тях, от тогава са и двойка.




***

Бях забравила, че филмът с Аслъ и Каан е продукция на Нетфликс.
Същата платформа събира Къванч Татлъту и Фунда Ерийит като партньори. И тях в игрален филм. Чудесен избор бих казала. Режисьор ще е Онур Сайлак.

Пак през март, пак там, ще бъде пуснат и сериала с Хазал Кая Pera Palas’ta Gece Yarısı. Трейлърът му ми хареса. Участва и комисарят от "Малки убийства", забравих името на актьора.




Малко промо снимки от предстоящата пиеса "Стъклената менажерия"




Скрит текст:


















Виж целия пост
# 676
Кадрите с Аслъ са от християнски храм, интересно ще е как се пресъздава.

 Снимките на Къванч и Фунда са започнали
Ето какво е публикувано
Онур Сайлак е режисьор на филма, чийто сценарий е написан от Хакан Гюндай, а Феза Чалдиран е оператор. Nuh Boğuldu, продуциран от Ay Yapım, в главните роли са Kıvanç Tatlıtuğ и Funda Eryiğit.
http://www.ranini.tv/ozel/46970/1/kivanc-tatlitug-ve-onur-saylak … boguldunun-cekiml



Излезе и нов фрагман на филма на Фарах

Виж целия пост
# 677
Актьорът се казва Тансу Бичер. Той е приятел на актрисата Тюлин Йозен, която изпълняваше ролята на Арзу.
Много, много се радвам за Гьокче!!
Виж целия пост
# 678
Актьорът се казва Тансу Бичер. Той е приятел на актрисата Тюлин Йозен, която изпълняваше ролята на Арзу.
Много, много се радвам за Гьокче!!


Да ,точно

А за филма ,,Берген ,, журналистката Бирсен Алтунташ е написала много хубави впечатления- много,много и харесал. Вероятно консултантът е съпругът за който журналистката не си пести негативните коментари. Разбрах,че той е бил освободен и към днешно време има магазин в Адана. Жалко за жената, тормозена и починала  без време.


📍„Не можех да се възстановя с часове от ефекта, който филмът #Bergen имаше върху мен . Беше много, много добре, актьорите, режисьорът, сценарият, всичко е страхотно. Единственото ми желание е
 Khalis Serbes да не бъде консултиран преди филмът да бъде пуснат... Защото такива злобни убийци нямат право да говорят"





Гаден като визия,ако разбира се е съпруга


 
Виж целия пост
# 679
Добър вечер! Hug  Hug  Hug
Честита Баба Марта!  Flowers Four Leaf Clover



Момичета мерси за всичко споделено  Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus
Фарах се раздава в "Берген" поне от това което за сега виждаме от трейлърите и въпреки ,че ще е тежък филма ще ми е много интересно да го гледам.А журналистката Бирсен е напълно права за съпруга-превърнал живота на жена си в ад ,доколкото разбирам  той е и убиеца и оооох кеф излежал си присъдата ,излезнал от затвора и не стига ,че си живее живота ами на това отгоре и консултира филм за жена си .Предполагам ,че е консултирал сигурно много добре частта в която я е тормозил и убил. Angry
За разлика от нещастната съдба на Берген във филма на нашето момиче Аслъ и нейния филмов партнъор мисля няма да им се случат лоши неща.



Виж целия пост
# 680
Каква хубава двойка са Аслъ и Каан.

Гокче в интервю за списание ALEM и нови страхотни снимки



 
 



Скрит текст:
Гекче Бахадыр в интервью журналу ALEM:

Гекче Бахадыр - лицо бренда Roberto Bravo и актриса, затронувшая наши сердца роль Матильды в сериале #Клуб, определяет игру, как бесконечное исследование и бесконечное путешествие.

У всех нас есть работы и актеры, которые произвели на нас впечатление в детстве. Поскольку вы находитесь на этом пути уже давно, мне еще больше любопытны фильмы или сериалы, которые вы любили смотреть в те годы. Вы можете поделиться с нами? Были ли какие-то имена, которые заставляли вас говорить: «Я буду такой же актерисой, как она», когда вы видели их на экране?

📍Очень верно. Интерес к этой профессии у меня появился еще в детстве, сериалов в те годы выходило не так много. Но были и очень впечатляющие работы, и я очень внимательно следила за серией. Сейчас первое, что приходит мне на ум, это «Суперпапа», мне очень нравилось. Персонаж, сыгранный Бенну Йылдырымлар в «Суперпапе», произвел на меня сильное впечатление и именно эта игра заставила меня захотеть сделать что-то подобное. После этого я очень внимательно следила за "Şehnaz Tango". Там я тоже очень восхищалась Перран Катман. Я помню, что очень хотела сыграть в этом шоу. И теперь, когда я думаю об этом, у меня была возможность работать с Бенну Йылдырымлар и Перран Кутман в моих первых двух работах.

«Наука о жизни», «Листопад», «Затерянный город», «Маленькие преступления», сейчас «Клуб» и «Все о браке»… Очевидно, что каждый персонаж, которого вы играете, занимает место в вашей памяти. Как вы думаете, как изменилась ваша игра, если вы посмотрите на нее со вчерашнего дня до сегодняшнего дня?

📍Да, так как я начала в раннем возрасте, я действительно наслаждалась этими преимуществами. У меня было больше шансов увидеть многое в дороге и развиваться вместе с тем, что я видела, что я видела, как в себе, так и в индустрии. Потому что эволюция не происходит за один год. Наш собственный путь не такой. Вот почему я испытала разные изменения на разных работах в каждый период моей жизни. «Наука о жизни» была моим детством. Могу сказать, что это была школа для меня. Следующий шаг – «Листопад». Это была работа, на которой я немного повзрослела и поняла, что серьезно отношусь к этой работе и что я пришла к тому моменту, когда люди узнают меня, когда видят меня на улице. Я играла там тяжелую роль и понимала, насколько серьезно нужно относиться к этой работе, насколько важна дисциплина и стабильность. Например, «Затерянный город» для меня — большая эволюция. Потому что после "Листопада" я рискнула сыграть совсем другого персонажа. После этого, точка зрения всех начала меняться по отношению ко мне. «Маленькие преступления» стали одним из произведений, на которых я выросла, но опять же, я только что многое поняла о себе. «Клуб» — важная веха. Я многое узнала о своем актерском мастерстве и это был большой опыт для меня. Как и «Все о браке». Честно говоря, кажется, что это путешествие никогда не закончится.

Какая сцена была для вас самой сложной?

📍У меня были сложные сцены в каждой работе, потому что я никогда не играла очень простых персонажей. Обычно я играла персонажей с глубокой эмоциональной травмой. Но я думаю, что мои сцены в «Клубе» были сценами, которые бросили мне вызов больше всего в моей профессиональной жизни. Особенно сцены с дочерью Матильды.

Вы тронули сердца всех с сериалом «Клуб». Каково было вам было принять участие в этом проекте и дать жизнь Матильде?

📍Для меня это был особенный проект. В то же время это очень сложно и причина, по которой это сложно, в том, что это происходит в очень давние времена, которых я не знаю и в которых не жила. Матильда, с другой стороны, находится совсем в другом месте, нежели я, с ее религиозным и языковым опытом во всех смыслах. Достучаться до нее, каким-то образом сопереживать ей, попытаться прочувствовать эмоции прожитого года, пережить ее материнство, чувство разлуки с ее детьми... Мы очень много работали, чтобы соединиться со всем этим... Так что это был отличный опыт для меня.

Когда упоминается имя Гекче Бахадыр, я думаю о сильных персонажах, которые не сдаются, несмотря на трудности. Каковы ваши самые сильные стороны? Вы боец?

📍Есть же вопрос «яйцо или курица, курица или яйцо» и это действительно так... Это потому, что я сама немного такая, ко мне приходят такие персонажи, или это только я играю таких персонажей? Я не могу найти ответ на этот вопрос, но я борющийся человек. Ведь не всегда в жизни все идет так, как хочется, может быть, большую часть времени. Это зависит от нас, чтобы немного придать желаемому - форму и превратить во что-то другое. Вот почему я на стороне борьбы за то, чтобы превратить это во что-то другое. Хорошо остановиться. Еще хорошо остановиться и ничего не делать, вернуться к себе, после паузы, потом снова движение, потом боль, преодолеваешь и выходишь сильнее, а потом бывают хорошие дни и плохие дни, это жизнь... важно всегда жить по-своему.

Когда выйдет наше интервью, ты будешь замужем за Эмиром Эрсоем. Желаем счастья вам. Не могли бы вы поделиться с нами своим волнением? Что вы чувствуете?

📍Большое спасибо. Конечно, я буду его партнером. Я рада стать его спутницей. Потому что это то, что доставляет удовольствие, когда вы делитесь чем то вот так. Мы очень рады. Я очень счастлива, что соединяю свою жизнь с любимым человеком. Разные волнения... Интенсивность становления новой жизни, как деловой, так и супружеской, сошлись воедино. Я надеюсь, что все будет в порядке. Желаю, чтобы наше счастье росло вместе.

Пост, который вы сделали 8 марта в Женский день в прошлом году, начинается с фразы «Девочки, напишите свою уникальную историю». Когда люди становятся старше, их взгляды меняются и они лучше понимают свою ценность. Чему вы уделяете приоритетное внимание при написании истории своей жизни в эти дни?

📍Вопрос написания собственной оригинальной истории не так прост, как кажется, но и столь же важен. Давайте сделаем все, что в наших силах, и постараемся, тогда пусть жизнь течет своим чередом, я думаю. И самое главное, я стараюсь оставаться в моменте, даже если это сложно. Это будет предмет, которому я придаю наибольшее значение в этом и последующих годах и поиск удовольствия от жизни, от того, через что мы прошли...

Вы стали лицом бренда Roberto Bravo. Как у вас с бижутерией? Что бы вы хотели сказать об этом новом сотрудничестве?

📍Я люблю носить украшения. Те, кто меня знает, уже знают, что без украшений меня обычно не увидишь. Для меня это было хорошее сотрудничество. Это было больше, чем просто реклама ювелирных изделий. Кроме того, позиция Роберто Браво, его точка зрения, то, как он позиционировал работу, наряду с прекрасными идеями моего дорогого Нихата Одабаши, была работой, которая мне очень понравилась. С Нихатом бизнес перешел для меня в другое измерение. Идеи, которые он придумал, меня очень порадовали. Я также была счастлива вложить в это женскую силу и сказать браво всем женщинам, потому что это то, что я делаю, когда я внутри себя. Когда я вижу женщину-предпринимателя, я всегда ловлю себя на том, что говорю «браво», и, думаю, это так хорошо. Мне нравятся женщины-предприниматели, делающие что-то, успешные и активные в своем собственном мире...

У вас есть драгоценность, которая, по вашему мнению, приносит удачу?

📍Я не знаю, верю ли я в удачу, но если я не ношу серьги, думаю, что мой день не будет удачным. Я чувствую большую нехватку. Я чувствую, что что-то не так, как будто я ушла и что-то забыла дома. Вот почему я стараюсь не выходить на улицу без сережек.
Виж целия пост
# 681
Здравейте !  Hug  Hug  Hug
Честит Национален Празник !



Скрит текст:

Ели  мерси за снимките и инфото Flowers Hibiscus
Много добре изглежда Гоъокче .Още от премиерата на "Клуб" ми направи впечатление ,че направо е разцъфнала тази мацка .В "Малки убийства" също я харесвах ,но тогава на моменти беше сякаш изпита изморена и доста отслабнала ,а сега не знам дали си е правила нещо или всичко се дължи на това ,че е влюбена ,щастлива и нещата и  се развиват много добре ,нооо изглежда супер.
Новичко от Аслъ.

Виж целия пост
# 682
Ени , наистина изглежда добре Гьокче.

Виж целия пост
# 683
Пиша пост след пост,но е с интервал от доста време и дано не ме изтрият
Относно филма ,,Берген,, В Адана където живее бившия и мъж са спрели прожекцията му.
Ето и повече инфо, превод Гугъл


Скрит текст:
❥ Вчера излезе филмът #Bergen! В деня на излизането на филма обаче се случиха „интересни” неща... В Козан, където живее Халис Йозгур, който уби Берген и майка й, общинското кино спря да пуска филма...

Журналистът от TV00 Кандаш Толга Исик попита кмета на Адана Казим Йозган защо са спрели да пускат филма. Ето съобщенията на журналиста от акаунта му в Twitter:

📍Нека ви кажа един факт за Турция до 8 март: в Козан, където живее Халис Йозгур, който уби Берген, днес общинското кино внезапно спря излъчването на филма Берген! И ОМОНът дойде на премиерата на филма в Истанбул. Продуцентите на филма, получили смъртни заплахи, живеят с бодигардове.

📍Току-що се обадих на кмета на Козан – Казим Йозган и попитах: „Защо филмът, който беше резервиран преди месец, изведнъж изчезна от поглед в деня на излизането му?“ и получи в отговор: „Сметна се за подходящо“, каза той. Г-н кмета, въпреки цялото ми упоритост, не даде друг отговор.

Журналистката Бирсен Алтунташ написа в акаунта си в Twitter:

📍„Тъй като филмът Берген беше забранен в Козан, където живее убиецът (който също беше осъден за малтретиране на деца), сега единственото задължение на всеки е да защити филма и да бяга по кината... Тази страна трябва поне така да утеши душата на художника, убита от чудовищен човек... Моля, отидете на кино този уикенд! Телевизионни приятели, не давайте на този убиец правото да говори по телефона, не го интервюирайте. Този човек от хиляда години казва: „Не съжалявам“, какво ще стане, ако той съжалява. Вече се е случило!"

От друга страна въпросите са кой е съпругът на Берген Халис Озгур? В затвора ли е? жив ли е? Защо Халис Озгур уби Берген? На колко години беше осъден? Въпросите и темите започнаха да интересуват много хора. Портал Медятава се опита да намери отговори на тези въпроси:

🔺Халис Озгур беше съпруг на известната арабска певица Берген. По време на концерта си в Измир Халис Сербес наля лицето на Берген с киселина. По-късно Халис Сърбес, която накара Берген да загуби едното си око, по-късно уби Берген с шест куршума, както и майка й, на 14 август 1989 г. в Адана.

Въпреки че Халис Озгур, който уби Берген, беше осъден на 12 години за убийство, той беше освободен, след като излежа 7 месеца (!) от този срок.

Халис Озгур в момента живее в Адана.
Той моли Берген, която по това време е певица в казиното, много пъти да напусне професията си, заявявайки, че това не устройва семейството му. Въпреки че Берген се примири с тази ситуация, тя все пак се върна на сцената. След това Халис Озгур искаше да се разведе с Берген. Когато Берген се върна на сцената, Озгур изля лицето й с киселина, в резултат на което певицата ослепя... По-късно лявото око на Берген започна да вижда ясно. Берген винаги трябваше да покрива дясното си око с коса след този инцидент. Халис Йозгур, който беше беглец два месеца след този инцидент, по-късно беше заловен и хвърлен в затвора.

Той уби Берген през 1989 г. Тя беше застреляна на 30-годишна възраст...

🔺Кой е Берген?

Истинското име на Берген е Белгин Саришик.

Берген е роден на 16 юли 1960 г. в Мерсин. Тя се премества в Анкара с майка си през 1966 г. в резултат на развода на майка й Себахат Чакър и баща й, когато е само на 6 години.

След основното училище тя постъпва в катедрата по пиано на Държавната консерватория в Анкара, но напуска поради финансови затруднения и работи известно време, преувеличавайки възрастта си.

По настояване на приятелите си тя излиза на сцената в нощния клуб, където отива да се забавлява през 1977 г., изпява „Batsın Bu Dünya“ и става редовна на сцената, след като получава предложение от собственика на клуба Илхан Фейман.

Избирайки сценичното си име Берген, повлияно от град Берген, Норвегия, изпълнителката се качи на сцената с оркестър Grup Locomotive в нощен клуб Feyman с репертоари от турска класическа музика, турска лека музика и модерни аранжименти на времето.

Берген, който след Анкара отиде в Адана по работа, срещна Халис Сърбес тук и се ожени година по-късно. През 1982 г. тя издава първия си LP, I Have a Comlaint, на Atlas Plak. Берген, която не можеше да понесе насилието на съпруга си, докато кариерата й в изкуството продължи, много пъти бяга от него.

През октомври 1982 г., докато работи в Измир, тя е нападната с киселина по заповед на съпруга си. Берген, която загуби едното си око и изгори по-голямата част от тялото си по време на тази атака, по-късно беше убедена от Ченгиз Озшекер да се върне на сцената.

Изпълнителката, която продуцира първия професионален LP на музикалния пазар в Истанбул под музикалното ръководство на Бурхан Баяр, стана известна благодарение на сингъла „Woman of Pain“, който записа в края на 1986 г.

През април 1987 г. звукозаписната компания й присъжда златна плоча и златна касета, както и титлата „Най-продаван изпълнител на арабеска за 1986 г.“.

През същата година тя се появява пред камерата заедно с Ялчин Гюлхан, Асуман Арсан и Мерал Нирон във филма „Жена на болката“ по сценарий и режисьор.
Виж целия пост
# 684
Благодаря за информацията, Ели!
Ще те цитирам, че да не вземе да изчезне поста, понеже е последователен.
Някои хора си мислят, че са над всичко и всички. Надявам се в отговор на това гледаемостта на филма в останалите градове да е голяма.

Пиша пост след пост,но е с интервал от доста време и дано не ме изтрият
Относно филма ,,Берген,, В Адана където живее бившия и мъж са спрели прожекцията му.
Ето и повече инфо, превод Гугъл


Скрит текст:
❥ Вчера излезе филмът #Bergen! В деня на излизането на филма обаче се случиха „интересни” неща... В Козан, където живее Халис Йозгур, който уби Берген и майка й, общинското кино спря да пуска филма...

Журналистът от TV00 Кандаш Толга Исик попита кмета на Адана Казим Йозган защо са спрели да пускат филма. Ето съобщенията на журналиста от акаунта му в Twitter:

📍Нека ви кажа един факт за Турция до 8 март: в Козан, където живее Халис Йозгур, който уби Берген, днес общинското кино внезапно спря излъчването на филма Берген! И ОМОНът дойде на премиерата на филма в Истанбул. Продуцентите на филма, получили смъртни заплахи, живеят с бодигардове.

📍Току-що се обадих на кмета на Козан – Казим Йозган и попитах: „Защо филмът, който беше резервиран преди месец, изведнъж изчезна от поглед в деня на излизането му?“ и получи в отговор: „Сметна се за подходящо“, каза той. Г-н кмета, въпреки цялото ми упоритост, не даде друг отговор.

Журналистката Бирсен Алтунташ написа в акаунта си в Twitter:

📍„Тъй като филмът Берген беше забранен в Козан, където живее убиецът (който също беше осъден за малтретиране на деца), сега единственото задължение на всеки е да защити филма и да бяга по кината... Тази страна трябва поне така да утеши душата на художника, убита от чудовищен човек... Моля, отидете на кино този уикенд! Телевизионни приятели, не давайте на този убиец правото да говори по телефона, не го интервюирайте. Този човек от хиляда години казва: „Не съжалявам“, какво ще стане, ако той съжалява. Вече се е случило!"

От друга страна въпросите са кой е съпругът на Берген Халис Озгур? В затвора ли е? жив ли е? Защо Халис Озгур уби Берген? На колко години беше осъден? Въпросите и темите започнаха да интересуват много хора. Портал Медятава се опита да намери отговори на тези въпроси:

🔺Халис Озгур беше съпруг на известната арабска певица Берген. По време на концерта си в Измир Халис Сербес наля лицето на Берген с киселина. По-късно Халис Сърбес, която накара Берген да загуби едното си око, по-късно уби Берген с шест куршума, както и майка й, на 14 август 1989 г. в Адана.

Въпреки че Халис Озгур, който уби Берген, беше осъден на 12 години за убийство, той беше освободен, след като излежа 7 месеца (!) от този срок.

Халис Озгур в момента живее в Адана.
Той моли Берген, която по това време е певица в казиното, много пъти да напусне професията си, заявявайки, че това не устройва семейството му. Въпреки че Берген се примири с тази ситуация, тя все пак се върна на сцената. След това Халис Озгур искаше да се разведе с Берген. Когато Берген се върна на сцената, Озгур изля лицето й с киселина, в резултат на което певицата ослепя... По-късно лявото око на Берген започна да вижда ясно. Берген винаги трябваше да покрива дясното си око с коса след този инцидент. Халис Йозгур, който беше беглец два месеца след този инцидент, по-късно беше заловен и хвърлен в затвора.

Той уби Берген през 1989 г. Тя беше застреляна на 30-годишна възраст...

🔺Кой е Берген?

Истинското име на Берген е Белгин Саришик.

Берген е роден на 16 юли 1960 г. в Мерсин. Тя се премества в Анкара с майка си през 1966 г. в резултат на развода на майка й Себахат Чакър и баща й, когато е само на 6 години.

След основното училище тя постъпва в катедрата по пиано на Държавната консерватория в Анкара, но напуска поради финансови затруднения и работи известно време, преувеличавайки възрастта си.

По настояване на приятелите си тя излиза на сцената в нощния клуб, където отива да се забавлява през 1977 г., изпява „Batsın Bu Dünya“ и става редовна на сцената, след като получава предложение от собственика на клуба Илхан Фейман.

Избирайки сценичното си име Берген, повлияно от град Берген, Норвегия, изпълнителката се качи на сцената с оркестър Grup Locomotive в нощен клуб Feyman с репертоари от турска класическа музика, турска лека музика и модерни аранжименти на времето.

Берген, който след Анкара отиде в Адана по работа, срещна Халис Сърбес тук и се ожени година по-късно. През 1982 г. тя издава първия си LP, I Have a Comlaint, на Atlas Plak. Берген, която не можеше да понесе насилието на съпруга си, докато кариерата й в изкуството продължи, много пъти бяга от него.

През октомври 1982 г., докато работи в Измир, тя е нападната с киселина по заповед на съпруга си. Берген, която загуби едното си око и изгори по-голямата част от тялото си по време на тази атака, по-късно беше убедена от Ченгиз Озшекер да се върне на сцената.

Изпълнителката, която продуцира първия професионален LP на музикалния пазар в Истанбул под музикалното ръководство на Бурхан Баяр, стана известна благодарение на сингъла „Woman of Pain“, който записа в края на 1986 г.

През април 1987 г. звукозаписната компания й присъжда златна плоча и златна касета, както и титлата „Най-продаван изпълнител на арабеска за 1986 г.“.

През същата година тя се появява пред камерата заедно с Ялчин Гюлхан, Асуман Арсан и Мерал Нирон във филма „Жена на болката“ по сценарий и режисьор.



Гаден като визия,ако разбира се е съпруга


Не, не е той. Ердал Бешикчиоолу е в ролята.

***

Гьокче наистина е прекрасна!

Благодаря, Мимчи! Вярно, че Тансу Бичер беше името на актьора. Че е партньор на Тюлин Йозен знаех, но името му все ми бягаше. Дано пак не го забравя. Confused  Новите емотикони във форума са ужасни... липсват ми старите.
Виж целия пост
# 685
Hug  Hug  Hug
Ели,Зарани  мерси за споделеното Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus
Ели  мерси за информацията около "Берген". Flowers Hibiscus
Направо ме побиват тръпки като чете за тежката съдба на тази певица Берген ,а съпруга убиец  не стига ,че е осъден само на 12 години ами на това отгоре и излезнал предсрочно  и сега в негова подкрепа защото е много заслужил не пускат и филма в родния му град  Angry Дано в другите градове където ще  дават филма не последват примера на Адана Hands Pray,за да могат хората да го гледат и най-вече  ,за да видят колкото се може повече от тях какво се случва когато един мъж не приема  НЕ  за отговор.
Но да не говорим само за трагедии ето нещо позитивно от нашето хубаво момиче Аслъ. Simple Smile
Голяма ни е певица тя Simple Smile

https://twitter.com/tiamomiyy/status/1499453200050671624?s=20&am … kd4O08t1NIZ0Sx6Gw

Виж целия пост
# 686
Да, четейки историята на Берген побиват тръпки,но какво ли е да ,,влезеш,, в обувките и.
Не се и съмнявам в играта на талантливата Фарах


Аслъ си прекарва ,на пръв прочет приятно ежедневието.

Появи се Илкер, и все едно гледам сцена от Пойраз когато дава интервюто.
Пък на стайлинг го е докарал


Виж целия пост
# 687
Hug  Hug  Hug
Ели  мерси за инфото  Flowers Hibiscus
Излезе трейлъра на филма с Аслъ и Каан.Предполагам ,че вече всички са го видели ,но все пак ще го сложа  и тук да си го имаме в темата.  Simple Smile
Историята ще бъде тъжна и романтична,с две думи ще ни трябва май най-малко едно пакетче с носни кърпички да си имаме под ръка като го гледаме филма. Sob  Simple Smile



https://youtu.be/LcQ-QAZ3x28





Виж целия пост
# 688
Ени, мерси .
Не бях го гледала ,но не съм изненадана- романтичен и тъжен.
Класика. Иначе не би бил турски филм.

Аз ви нося втори фрагман на втори сезон на ,,Бриджиртън,, който ще бъде пуснат на 25  март.

https://youtu.be/ptB80gcmrng

Ами какво да кажа в книгата момичетата ,две сестри са  различни.
Нов поглед върху книгата, малко са осъвременени възприятията.

По ми допада ,,Емили в Париж,, Втори сезон е свеж, приятен. Сниман е във време на маски и локдауни ,но са го направили перфектно. Парижките изгледи, заедно с подходяща музика  и прекрасни местенца са невероятно съчетани с историята на американката Емили.
Не знаех,че Емили е артистката  Лили Колинс, дъщеря на Фил Колинс.

Препоръчвам го, идеален е за релакс.


Няколко момента от втори сезон
Скрит текст:



Виж целия пост
# 689
Hug  Hug  Hug
Ели  мерси за видеята и инфото  Flowers Hibiscus
Не съм гледала още втори сезон на "Емили  в Париж" обаче като знам колко беше добър и колко ми хареса първия Не се съмнявам ,че и втори ще ми хареса.
Чакам и "Бриджъртън" ,макар че там малко това  интересно решение афроамериканците да имат благородничски титли ,е поне някои от тях ми идва малко  странно и естествено напълно невъзможно да се случи точно в исторически период в който се развива действието на сериала .Е те от екипа на сериала ,а може би и в книгата това го обясниха  как се е случило ,нооо все пак си е странно и абсолютно невъзможно Както и да е това е  сериал  историята е измислена и автора на книгата и после и сценаристите може да си създадат каквато си искат измислена реалност.
Ели  тя Лили Колинс(Емили) е не само доба актриса ,но е взела и от таланта на татко си Фил Колинс и може да пее  също много добре .В "Мама Мия " се справя чудесно с ролята си и пее и танцува и играе чудесно .Много талантливо момиче пък и е и хубавица ,татко и трябва сигурно много да се гордее с нея.  Simple Smile  Heart
Тази вечер   е премиерата на филма на Аслъ и Каан ,а на 21 март ще го излъчат по Нетфликс.







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия