Певецът Мурат Далкълъч виждам ,дали пък музиката му ще звучи във филма.
Аслъ от тази вечер, черното е стилно, особенно при поводи като нейния

Ени,
Не знаех за Лили Колинс, че и пее. ,,Мама Мия,, я гледах и хич, ама хич не я свързах с Лили от Емили.
Ами крушата не пада по далеч от дървото.Тя и външно си прилича на бащата.
Наистина е добър и втори сезон на ,,Емили в Париж,,. Появява се английско гадже.
Много дискретно се прави характеристики на някои герои от различни националности. Пейзажите, градините, хората в парковете, улиците и пълните кафенета с французи, които се срещат, говорят и гледат към улиците, успоредно с френската музика пресъздават идеално атмосферата на живия, дишащ съвременен Париж . Интересни моменти около Габриел и гаджето му, и повече да не подсказвам...
И финалът завършва отворен. Как ще продължи американката - ще остане ли в Париж или ще се завърне в Чикаго, надявам се да си отговорим в трети сезон.
В Туитър имаше тези дни актуални кадри, зад камера от заснемането на трети сезон в Париж. Значи Емили е избрала как да продължи живота си.
и на мен ми харесват Аслъ и Каан на премиерата ,а като ги гледам в трейлъра и на снимките от филма ще ги харесам и там.Стоят ми много добре заедно ,а като се добави и детенцето нещата изглеждат още по-добре.





мерси за трейлъра на сериала по HBO ,не бях попадала на него,а изглежда ще е интересен и ще го потърся като приключа с Емили и "Историята на прислужницата".
























Сякаш се готви за "Викингите" 
